Lansete Venture VXR-2

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de cea mai buna »

Sper sa am placerea de a discuta cu niste domni, nu cu niste brotacei de balta, eu vb serios si astept si de la voi putina intelegere ca nu prea stiu mare lucru in domeniu. Imi cer scuze daca va incurc cu ceva dar totusi sunteti prea simpatici ca sa nu va spionez macar un pic. PS: cum aflu ce sunt, 1 sau 2? scrie pe ele? sau le caut cartea cu instructiuni? :mrgreen:
When nothing is sure, everything is possible.

vlad.oproiu
Mesaje: 166
Membru din: Mar Mai 05, 2009 16:58

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de vlad.oproiu »

inteleg sa lasi femeia, dar vxr-2-urile???
:lol:

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de cea mai buna »

vlad.oproiu scrie:inteleg sa lasi femeia, dar vxr-2-urile???
:lol:
Poate ca femeia era mai buna decat vxr-urile astea, dar cand stai toata ziua cu capul prin apa probabil ca devii mai filozof si vanitos decat erai odata! :evil:
When nothing is sure, everything is possible.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de Andrei I »

cea mai buna scrie:Sper sa am placerea de a discuta cu niste domni, nu cu niste brotacei de balta, eu vb serios si astept si de la voi putina intelegere ca nu prea stiu mare lucru in domeniu. Imi cer scuze daca va incurc cu ceva dar totusi sunteti prea simpatici ca sa nu va spionez macar un pic. PS: cum aflu ce sunt, 1 sau 2? scrie pe ele? sau le caut cartea cu instructiuni? :mrgreen:
Am o intrebare...pot sa ti-o pun?
Milionar excentric

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de razvan u. »

cea mai buna scrie:Sper sa am placerea de a discuta cu niste domni, nu cu niste brotacei de balta, eu vb serios si astept si de la voi putina intelegere ca nu prea stiu mare lucru in domeniu. Imi cer scuze daca va incurc cu ceva dar totusi sunteti prea simpatici ca sa nu va spionez macar un pic. PS: cum aflu ce sunt, 1 sau 2? scrie pe ele? sau le caut cartea cu instructiuni? :mrgreen:
Te-am prevenit de tipii de pe aici... :oops: Imi cer scuze eu pentru intrebarea mai mult decat obraznica.
Hai nu ne mai fierbe atat si spune-ne ce a facut tipul de nu s-a mai intors dupa "bijuterii".
Spune-mi te rog ce scrie pe lanseta unde este inscriptionat "Steve Briggs" si te lamuresc eu. Mai exact scrie Hand made in UK 12'6'' si o cifra. Spune-mi doar cifra.
Dupa lungime sau grosime nu iti poti da seama.... :D
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de Andrei I »

Razvan Ulmeanu scrie: Spune-mi te rog ce scrie pe lanseta unde este inscriptionat "Steve Briggs" si te lamuresc eu. Mai exact scrie Hand made in UK 12'6'' si o cifra. Spune-mi doar cifra.
Dupa lungime sau grosime nu iti poti da seama.... :D
Ce atata mister mai Razvane ...daca cifra de dupa UK 12'6" este 1 insemna ca e VXR 2... daca cifra e 2 vorbim de VXR 1 :D

La faza cu grosimea si lungimea esti mai obraznic ca mine :D eu macar ma refeream la intrebare..nu stiu la ce te gandeai tu :D
Ultima oară modificat Vin Feb 12, 2010 0:35 de către Andrei I, modificat 1 dată în total.
Milionar excentric

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de cea mai buna »

In primul rand nu ai baga prea mult in seama pe tipi astia de pe aici ca sunt niste neseriosi. Dovada topicul in sine....Dar petrecerea continua........ :D
Si ce a a facut ma rog prietenul tau de a fugit asa lasand in urma o dorinta de razbunare ce se doreste a fi materializata prin vanzarea unor VXR-uri?[/quote]
Ceva nu atat de rau pe cat o sa-i fac eu lui cand o sa-i trimit o poza cu lansetele lui alaturi de noul proprietar. Poate ma ajuti tu sa-mi realizez acesta idee dracoasa! :lol:
When nothing is sure, everything is possible.

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de razvan u. »

Perversule,
Intreaba-i pe englezii aia ca nu e asa....... :lol: :lol: :lol:
Deci nu poti sa yo pui.... :lol: :lol: .... intrebarea bineinteles. Capitolul "ignor"...doamne cum ne simt femeile astea.
Pariu ca imi raspunde?
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de cea mai buna »

Razvan Ulmeanu scrie:Perversule,
Intreaba-i pe englezii aia ca nu e asa....... :lol: :lol: :lol:
Deci nu poti sa yo pui.... :lol: :lol: .... intrebarea bineinteles. Capitolul "ignor"...doamne cu ne simt femeile astea.
Pariu ca imi raspunde?
Tu pari zbirul pe aici, deci tie o sa-ti raspund primul desi mai bine ma documentez un pic pe Google cum zice presedintele basescu, asta ca sa nu radeti prea mult pe seama raspunsurilor mele, observ deja ca vreti sa ma prindeti in plasa. :wink:
When nothing is sure, everything is possible.

Avatar utilizator
a1mer
Mesaje: 250
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 2:31
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Lansete Venture VXR-2

Mesaj de a1mer »

O fi...Vera mah razvane...si e undercover :lol: :lol: :lol:
Trofim Cristian

CS Green Lake

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”