RB Baits - peste 165 de trofee in ultimii 3 ani

Moderatori: Dan Mateianu, odoctee, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, Cristi Matei

Alexandru Mihai
Moderator
Mesaje: 2317
Membru din: Vin Mar 19, 2010 15:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de Alexandru Mihai »

RB Baits scrie:Ultimul Voucher pe 2015!!!
Ai pm cu numărul unui amic care vrea un voucher!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de RB Baits »

vouchere epuizate va uram fir intins in 2015!

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 37 podiumuri in 22 Concursuri!!!
1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Nicolae Marin - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan

Mihai L
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 07, 2015 17:22
Puncte: 0
Localitate: deva

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de Mihai L »

Dupa un 4,3si un 2 a venit si 1 pe Teiu!ca de obicei,nota 10!!

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 38 podiumuri in 23 Concursuri!!!

1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Nicolae Marin - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
23. Cupa Best 5 Teiu
Locul 1 - Mihai Leica, Dani Copros, Alexandru Copros

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Boilesuri Home Made RB Baits
Squid cu Pruna
Crab cu Afine
Crab cu Belachan
Spices Frankfurther

Pentru comenzi mai mari de 5 kg PM aici sau Tel: 0730291213 Radu Badica

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Multumim participantilor la RB Baits Cup
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 42 podiumuri in 26 Concursuri!!!

1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Nicolae Marin - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
23. Cupa Best 5 Teiu
Locul 1 - Mihai Leica, Dani Copros, Alexandru Copros
24. Cupa RiG 12 Corbu
Locul 3 - Nafornita Razvan + partenerii
25. Cupa RB Baits Peris
Captura Cometitiei - Iohann Kraus + partenerii
26. Carp Feast Peris
Locul 1 Sector A - Lazopolu Bogdan Ionut Voicu Radu Lixandru
Locul 3 Sector A - Radu Badica Dani Dan Nelu Dan

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 49 podiumuri in 33 Concursuri!!!

1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Baba Dragos - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
23. Cupa Best 5 Teiu
Locul 1 - Mihai Leica, Dani Copros, Alexandru Copros
24. Cupa RiG 12 Corbu
Locul 3 - Nafornita Razvan + partenerii
25. Cupa RB Baits Peris
Captura Cometitiei - Iohann Kraus + partenerii
26. Carp Feast Peris
Locul 1 Sector A - Lazopolu Bogdan Ionut Voicu Radu Lixandru
Locul 3 Sector A - Radu Badica Dani Dan Nelu Dan
27.Cupa CarpUnited Best 5 Cup Peris
Locul 2 - Lazopolu Bogdan, Tarinda Andrei, Lixandru Radu
28. Cupa Freecarp best 7 Cetariu
Locul 3 Sector B - Anghel Alexandru + partenerii
29. Cupa GeoDrag Fishing Peris
Locul 3 Sector A - Perianu Mihai
30. Best 7 SNSAP Peris
Locul 2 - Nicolae Marin, Cezar Radu, Iacob Cristian
31. Cupa Verii Rediu Iasi
Locul 3 - Mitica Bontas
32. Cupa Toamnei Rediu Iasi
Locul 2 - Mitica Bontas
33. Boiles Cup Moara Vlasiei
Locul 2 - Mitica Bontas, Dani Dan

In concursurile anului 2014 boilesurile Radu Badica au castigat 68 Clasari pe Podium!!!

Best5 Nation Cup Sarulesti - Locul 1 Sector CPK
Individual Lates - Locul 1
Cupa Debutantilor Peris - Locul 1 Sector C
Locul 2 Sector C
Locul 2 Sector B
Locul 3 Sector A
Best 7 Teiu - Locul 3
Cupa Pontoanelor Lates - Locul 2
Cupa Pescarul Vesel Magura 9 - LOCUL 1

CAMPIONATUL NATIONAL 2014-ETAPA 1
Locul 1 pe loturi - Ovidius Constanta
Locul 1 Sector A
Locul 2 Sector B
Locul 1 Sector C

Cupa Gabi Viteza Doripesco - LOCUL 3
Cupa Fair Play Peris - Locul 3
Cupa NAVITAS Peris - Locul1 Sector A
Locul 2 Sector B
Captura Sector A

CAMPIONATUL NATIONAL 2014-ETAPA Finala
Locul 3 pe echipe
Captura Competitiei 20.6kg

Boiles Cup Peris Locul 1 Sector A
Locul 2 Sector B
Captura Sector A 17.1 kg
Captura Sector B 17.3 kg
Cupa Anconda Doripesco - Locul 1+ Locul 3

Cupa Carpina Corbu Locul 1 General
Locul 1 SectorA, Locul 2 Sector A
Locul 3 Sector B
Cupa Prieteniei Peris - Captura Competitiei
Best Carp Moara Vlasiei 2 - Locul 1 Sector C
Locul 2 Sector A
Cupa Familia Solacolu - Captura Competitiei
Cupa Litoralului Corbu - Captura Competitiei
Cupa Claumar Insoft Peris:
Locul 1 Sector A
Locul 1 Sector B
Locul 3 Sector B
Captura Competitiei

Cupa Prieteniei 2 Peris - Locul 1+Locul 2+Captura Competitiei
Cupa RIG Corbu - Locul 3
Cupa ISU Teiu Locul1+Captura Competitiei
Cupa Lviv - Ucraina 2014 - Locul 3
Cupa Best 5 Lates - Locul 1 Sector
Cupa Best 7 Peris - Locul1 Sector A
Locul 1 Sector B
Cup of the Western Ukraine Prulbuchi - Locul 3
Best Feast Peris - Captura Competitiei 17.9kg
Cupa Carpbook Peris - Locul 2
Best Carp MV2 - Locul 2 + 3 Sector B
Cupa Hermes Peris Locul 1
Locul 2
Locul 3
Captura Competitiei

Cupa Best 7 Peris Revansa - Locul 3 si Captura Competitiei

Big Carps Trophy - MV2 2014
Locul 1 Sector A
Locul 1 Sector B
Captura Sector B
Captura Sector C

Ultimate Winter Chalange MV2
Locul 1 Sector B
Locul 2 Sector B
Locul 1 Sector C
Captura Sector C




In concursurile anului 2013 boilesurile Radu Badica au castigat 43 Cupe!!!

Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 - Locul 2 + CAPTURA COMPETITIEI
Cupa SBS Tancabesti - Locul 1 sector B
Cupa Sperantei Teiu - Locul 2
Party Cup Sulimanu 2013 - Locul 1 + Locul 3 + Captura Competitiei
Cupa Kkarp Doripesco - Locul 2 pe sector B
TROPHY CARP OF PRINTERS SULIMANU - Locul 1 cu 246 kg in 48 de ore!!!
Cupa Seniorilor Tancabesti - locul 1 pe sectorul A.
Senior Trophy 2013 --- LOCUL 3 --- cu 121kg din 11 pesti cea mai mare medie din concurs
Cupa Top 10 SNAP Magura9 - Locul 1 + Captura Competitiei
CAMPIONATUL NATIONAL 2013 CORBU - Locul 1 Cluburi
CAMPIONATUL NATIONAL 2013 CORBU - Locul 2 Echipe Individuale
Trofeul Familia Solacalu - Locul 1
Cupa Bergenbear Sulimanu 2013 - locul 3
Cupa Gabi Viteza Doripesco 2013 - locul 2 + locul 3
Cupa Verii RB Baits Moara Vlasiei2 2013 - Locul 2 si Locul 3
Meet Carp Romanian Awards Tancabesti 2013 - Locul 1 sector Abbara
Cupa Anaconda Doripesco 2013 - Locul 3
Cupa Internationala Montargil 2013 - Locul 1
Super Cupa S.N.U.P UNIPOL 2013 Magura 9 - Locul 2
Boilesmania 2013 Tancabesti-Captura ziua 2 si 3
Cupa TARGET BAITS 2013 Cetariu - Locul 1 Sector A + Locul 3.
Cupa Overten Editia II-a -Sulimanu 2013 - Locul 3
Cupa Doctor Fishing Teiu 2013 - Locul 3 + Captura Competitiei
Champions Challenge-Cupa Lacului Sarulesti 2013 - Locul 2
Cupa Toamnei Fair Play HNV 2013 - Locul 2
Cupa Iernii MV2 2013 - Locul 2
ULTIMATE WINTER CHALLENGE MV2 2013 - Locul 2 + Captura Sector A
Locul 1 + 2 + Captura Sector B + Locul 2 Sector C
Cupa Revelionul Pescarilor MV2 - Locul 2+3+ Captura pe Sector A

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 807
Membru din: Dum Oct 03, 2010 7:30

Re: Boilesuri Radu Badica, peste 150 Trofee in 3 ani!

Mesaj de RB Baits »

Boilesurile RB Baits cu un total de 161 Podiumuri in ultimii 3 ani lanseaza o noua oferta pentru 2016!!!
Pentru prietenii RB Baits oferim 10 Vouchere pentru 2016!!!

11Kg boiles + 1kg de Pasta+ 1Borcan de Carlig + 1 Dip = 500 Ron

din cele 4 sortimente Spices Frankfurther, Crab cu Afine, Squid cu Pruna, Crab cu Belachan

Oferta este valabila de pe 16.11.2015 pana pe 15.12.2015.

Boilesurile pot fi trimise incepanad cu 15.04.2016

senzor planet

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”