Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 37 podiumuri in 22 Concursuri!!!
1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Nicolae Marin - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 38 podiumuri in 23 Concursuri!!!
1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Nicolae Marin - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
23. Cupa Best 5 Teiu
Locul 1 - Mihai Leica, Dani Copros, Alexandru Copros
Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 42 podiumuri in 26 Concursuri!!!
1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Nicolae Marin - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
23. Cupa Best 5 Teiu
Locul 1 - Mihai Leica, Dani Copros, Alexandru Copros
24. Cupa RiG 12 Corbu
Locul 3 - Nafornita Razvan + partenerii
25. Cupa RB Baits Peris
Captura Cometitiei - Iohann Kraus + partenerii
26. Carp Feast Peris
Locul 1 Sector A - Lazopolu Bogdan Ionut Voicu Radu Lixandru
Locul 3 Sector A - Radu Badica Dani Dan Nelu Dan
Boilesurile RB Baits CONFIRMA in 2015, 49 podiumuri in 33 Concursuri!!!
1. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 2 - Radu Badica+George Roman
Locul 3 - Alexandru Mihai + Marius Mitran
2. Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2
Locul 1 Calitate - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
Captura Competitiei - Radu Badica+Iohann Kraus+Nelu Capitanu
3. Cupa Hermes Peris
Locul 3 Cantitate - Radu Badica+Iohann Kraus+George Roman+Stefan Constantin
Locul 2 Calitate - Alexandru Mihai + Marius Mitran + Nelu Capitanu
Locul 3 Calitate - Ionut Voicu + Radu Lixandru + Florin Masu
4. Cupa Carpbook Hermes Peris
Locul 1 - Petrisor Anghel
5. Concurs Amical Magura 9
Captura Concursului - Bucur Gabriel+ Roberto Adriano
6. Cupa Pescarilor Hermes Peris
Locul 1 Sector A - Vali Voicu + Mihai Chiritescu
Locul 1 Sector C - Raul Roman + Marius Badea
Locul 3 Sector B - Istrate Alexandru + Rusu Irinel + Oproiu Ion
7. Best 5 Nation Sarulesti
Locul 2 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 3 Sector Cpk - Radu Badica + Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
8. Cupa KKarp Doripesco
Locul 3 General - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 2 Sector B - Iohann Kraus + Marius Mitran + Fratila Ioan
9. Campionat AGVPS Corbu Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector C - Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu
Locul 1 Sector B - Iohann kraus + Cristi Aciubotaritei + Claudiu Popa
Locul 2 Sector A - Niculae Dinescu + Nelu Capitanu
10. Turneul celor 6 Moara Vlasiei2 - Etapa 1
Locul 1 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan Constantin
11. Campionatul AGVPS Corbu Etapa 2
Locul 2 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu.
Locul 1 Sector A - Ionut Voicu + Lixandru Radu
12. Best 7 Teiu
Locul 2 - Mihai Leica + Alin Pusok + Dani Copros
13. Cupa Presei Doripesco
Captura Competitiei - Ladarescu Nicolae + Ladarescu Nicolae JR + Cojocaru Ion
14. Cupa IPA Bihor Cetariu
Locul 2 - Marinau Calin + Partenerii
15. Cupa Prieteniei Hermes Peris
Locul 1 - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
Captura Competitiei - Bogdan Lazopolu + Nicolae Marin
16. Cupa Pescarului Singuratic Cetariu
Captura Competitiei - Mihai Leica
17.Cupa Navitas Hermes Peris!!!
Locul 2 - Nita Adrian, Radu Lixandru,Stefanescu Valentin.
Locul 3 - Fratila Ioan, Marius Mitran, Ghetner Silviu.
Captura Sector A - Lorin Gabriel, Nicu Constantinescu, Bica Florinel.
18. Turneul celor 6 Green Paradise - Etapa 2
Locul 3 Echipe - Iohann Kraus + Claudiu Popa + Ionut Voicu + Lixandru Radu + Florin Masu + Cristi Aciubotaritei + Nelu Capitanu + Niculae Dinescu + Radu Badica + Florin Stanciu + Stefan Constantin + Marius Mitran + Marius Popa
Locul 1 Sector A - Iohann Krauss + Marius Mitran + Nelu Capitanu + Stefan
19. Cupa Gabi Viteza Doripesco
Locul 3 Sector Iohann Kraus - Mladinovici Mihai
20. Cupa Aeroporturilor Hermes Peris
Locul 3 - Ionut Stefan
21. Best 5 SNSAP Lacul Hermes Periș
Locul 1 - Badica Radu - Baba Dragos - Lazopulu Bogdan
22. Cupa Gruiu
Captura Competitiei - Ionut Stefan
23. Cupa Best 5 Teiu
Locul 1 - Mihai Leica, Dani Copros, Alexandru Copros
24. Cupa RiG 12 Corbu
Locul 3 - Nafornita Razvan + partenerii
25. Cupa RB Baits Peris
Captura Cometitiei - Iohann Kraus + partenerii
26. Carp Feast Peris
Locul 1 Sector A - Lazopolu Bogdan Ionut Voicu Radu Lixandru
Locul 3 Sector A - Radu Badica Dani Dan Nelu Dan
27.Cupa CarpUnited Best 5 Cup Peris
Locul 2 - Lazopolu Bogdan, Tarinda Andrei, Lixandru Radu
28. Cupa Freecarp best 7 Cetariu
Locul 3 Sector B - Anghel Alexandru + partenerii
29. Cupa GeoDrag Fishing Peris
Locul 3 Sector A - Perianu Mihai
30. Best 7 SNSAP Peris
Locul 2 - Nicolae Marin, Cezar Radu, Iacob Cristian
31. Cupa Verii Rediu Iasi
Locul 3 - Mitica Bontas
32. Cupa Toamnei Rediu Iasi
Locul 2 - Mitica Bontas
33. Boiles Cup Moara Vlasiei
Locul 2 - Mitica Bontas, Dani Dan
In concursurile anului 2014 boilesurile Radu Badica au castigat 68 Clasari pe Podium!!!
Best5 Nation Cup Sarulesti - Locul 1 Sector CPK
Individual Lates - Locul 1
Cupa Debutantilor Peris - Locul 1 Sector C
Locul 2 Sector C
Locul 2 Sector B
Locul 3 Sector A
Best 7 Teiu - Locul 3
Cupa Pontoanelor Lates - Locul 2
Cupa Pescarul Vesel Magura 9 - LOCUL 1
CAMPIONATUL NATIONAL 2014-ETAPA 1
Locul 1 pe loturi - Ovidius Constanta
Locul 1 Sector A
Locul 2 Sector B
Locul 1 Sector C
Cupa Gabi Viteza Doripesco - LOCUL 3
Cupa Fair Play Peris - Locul 3
Cupa NAVITAS Peris - Locul1 Sector A
Locul 2 Sector B
Captura Sector A
CAMPIONATUL NATIONAL 2014-ETAPA Finala
Locul 3 pe echipe
Captura Competitiei 20.6kg
Boiles Cup Peris Locul 1 Sector A
Locul 2 Sector B
Captura Sector A 17.1 kg
Captura Sector B 17.3 kg
Cupa Anconda Doripesco - Locul 1+ Locul 3
Cupa Carpina Corbu Locul 1 General
Locul 1 SectorA, Locul 2 Sector A
Locul 3 Sector B
Cupa Prieteniei Peris - Captura Competitiei
Best Carp Moara Vlasiei 2 - Locul 1 Sector C
Locul 2 Sector A
Cupa Familia Solacolu - Captura Competitiei
Cupa Litoralului Corbu - Captura Competitiei
Cupa Claumar Insoft Peris:
Locul 1 Sector A
Locul 1 Sector B
Locul 3 Sector B
Captura Competitiei
Cupa Prieteniei 2 Peris - Locul 1+Locul 2+Captura Competitiei
Cupa RIG Corbu - Locul 3
Cupa ISU Teiu Locul1+Captura Competitiei
Cupa Lviv - Ucraina 2014 - Locul 3
Cupa Best 5 Lates - Locul 1 Sector
Cupa Best 7 Peris - Locul1 Sector A
Locul 1 Sector B
Cup of the Western Ukraine Prulbuchi - Locul 3
Best Feast Peris - Captura Competitiei 17.9kg
Cupa Carpbook Peris - Locul 2
Best Carp MV2 - Locul 2 + 3 Sector B
Cupa Hermes Peris Locul 1
Locul 2
Locul 3
Captura Competitiei
Cupa Best 7 Peris Revansa - Locul 3 si Captura Competitiei
Big Carps Trophy - MV2 2014
Locul 1 Sector A
Locul 1 Sector B
Captura Sector B
Captura Sector C
Ultimate Winter Chalange MV2
Locul 1 Sector B
Locul 2 Sector B
Locul 1 Sector C
Captura Sector C
In concursurile anului 2013 boilesurile Radu Badica au castigat 43 Cupe!!!
Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 - Locul 2 + CAPTURA COMPETITIEI
Cupa SBS Tancabesti - Locul 1 sector B
Cupa Sperantei Teiu - Locul 2
Party Cup Sulimanu 2013 - Locul 1 + Locul 3 + Captura Competitiei
Cupa Kkarp Doripesco - Locul 2 pe sector B
TROPHY CARP OF PRINTERS SULIMANU - Locul 1 cu 246 kg in 48 de ore!!!
Cupa Seniorilor Tancabesti - locul 1 pe sectorul A.
Senior Trophy 2013 --- LOCUL 3 --- cu 121kg din 11 pesti cea mai mare medie din concurs
Cupa Top 10 SNAP Magura9 - Locul 1 + Captura Competitiei
CAMPIONATUL NATIONAL 2013 CORBU - Locul 1 Cluburi
CAMPIONATUL NATIONAL 2013 CORBU - Locul 2 Echipe Individuale
Trofeul Familia Solacalu - Locul 1
Cupa Bergenbear Sulimanu 2013 - locul 3
Cupa Gabi Viteza Doripesco 2013 - locul 2 + locul 3
Cupa Verii RB Baits Moara Vlasiei2 2013 - Locul 2 si Locul 3
Meet Carp Romanian Awards Tancabesti 2013 - Locul 1 sector Abbara
Cupa Anaconda Doripesco 2013 - Locul 3
Cupa Internationala Montargil 2013 - Locul 1
Super Cupa S.N.U.P UNIPOL 2013 Magura 9 - Locul 2
Boilesmania 2013 Tancabesti-Captura ziua 2 si 3
Cupa TARGET BAITS 2013 Cetariu - Locul 1 Sector A + Locul 3.
Cupa Overten Editia II-a -Sulimanu 2013 - Locul 3
Cupa Doctor Fishing Teiu 2013 - Locul 3 + Captura Competitiei
Champions Challenge-Cupa Lacului Sarulesti 2013 - Locul 2
Cupa Toamnei Fair Play HNV 2013 - Locul 2
Cupa Iernii MV2 2013 - Locul 2
ULTIMATE WINTER CHALLENGE MV2 2013 - Locul 2 + Captura Sector A
Locul 1 + 2 + Captura Sector B + Locul 2 Sector C
Cupa Revelionul Pescarilor MV2 - Locul 2+3+ Captura pe Sector A
Boilesurile RB Baits cu un total de 161 Podiumuri in ultimii 3 ani lanseaza o noua oferta pentru 2016!!!
Pentru prietenii RB Baits oferim 10 Vouchere pentru 2016!!!
11Kg boiles + 1kg de Pasta+ 1Borcan de Carlig + 1 Dip = 500 Ron
din cele 4 sortimente Spices Frankfurther, Crab cu Afine, Squid cu Pruna, Crab cu Belachan
Oferta este valabila de pe 16.11.2015 pana pe 15.12.2015.
Boilesurile pot fi trimise incepanad cu 15.04.2016