RB Baits - peste 165 de trofee in ultimii 3 ani

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de RB Baits »

Frankfurter spices - este un boiles bogat in fainuri animale cu un adaos complex de glm, betaina, robin red si binenteles celebrele arome picante de piper, boia si usturoi.

Crab belachan - este un boiles bine echilibrat in fainuri de crustacee si extracte de belachan si krill cu o aroma echilibrata de crab

Squid cu pruna - este un boiles cu un aport de faina de hering si extracte de glm,betaina, robin red si squid cu aroma parfumata usor de pruna.


Radu Badica

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de RB Baits »

Productia efectiva incepe dupa 15 martie cu putin noroc o sa incerc pe 8 martie la magazin la Claumar sa avem cateva mostre!

Avatar utilizator
mirel petcu
Mesaje: 110
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 0:32

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de mirel petcu »

body scrie:Frankfurter spices - este un boiles bogat in fainuri animale cu un adaos complex de glm, betaina, robin red si binenteles celebrele arome picante de piper, boia si usturoi.

Crab belachan - este un boiles bine echilibrat in fainuri de crustacee si extracte de belachan si krill cu o aroma echilibrata de crab

Squid cu pruna - este un boiles cu un aport de faina de hering si extracte de glm,betaina, robin red si squid cu aroma parfumata usor de pruna.


Radu Badica
@Winston
:D

stefanbirtum
Mesaje: 16
Membru din: Joi Feb 28, 2013 16:54

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de stefanbirtum »

doresc 2Kg din fiecare sortiment 0744647166

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de Cristi Y »

mihnea bh scrie:Ar trebui sa dai si la borcan, de test, asa se face cu niste boilesuri proaspat lansete dar inca necunoscute. Apoi facem noi comenzile.

Pai ce poti sa testezi mai frate cu 7 bile ???????????? :? :? :? asta i-mi aduce aminte cand pe vremuri prin obor se vindeau niste mizerii colorate facute din gris la pungute de 3 bile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de Stoica dragos »

Cristi Y scrie:
mihnea bh scrie:Ar trebui sa dai si la borcan, de test, asa se face cu niste boilesuri proaspat lansete dar inca necunoscute. Apoi facem noi comenzile.

Pai ce poti sa testezi mai frate cu 7 bile ???????????? :? :? :? asta i-mi aduce aminte cand pe vremuri prin obor se vindeau niste mizerii colorate facute din gris la pungute de 3 bile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
big like !!!!!
chiar exista oameni care cred ca valoarea unui boilies bun se poate afla doar daca il pui pe firul de par si prinzi instantaneu n pesti fara nici un fel de pat de nada .... deci domnilor "baboieri" abtineti-va de la sugestii si incercati si partide de 48 - 72 ore pe balta .... asa ca fapt divers numele radu badica in carpfishing e un nume foarte cunoscut !!
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de iohann »

pescuiesc cu bilele Radu Badica de aproape 3ani!
de cand l-am cunoscut pe Radu, n-am mai fost nevoit sa incerc alt boiles, pt ca am avut rezultate excelente cu ele,pe toate baltile unde am concurat si chiar si pe balti salbatice.
recomand aceste bile cu incredere.testati-le si o sa vedeti cel mai bine.
cei care ma cunosc, stiu sigur despre ce vorbesc!
si ca un mic pont recomand pt mv2,sarulesti si tancabesti, frankfurter si crab cu belachan,iar pt corbu,greaca,doripesco ,squid sau crab cu aroma de pruna :wink: .

fir intins tuturor!
Iohann Kraus.

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de claudiubv »

iohann scrie:pescuiesc cu bilele Radu Badica de aproape 3ani!
de cand l-am cunoscut pe Radu, n-am mai fost nevoit sa incerc alt boiles, pt ca am avut rezultate excelente cu ele,pe toate baltile unde am concurat si chiar si pe balti salbatice.
recomand aceste bile cu incredere.testati-le si o sa vedeti cel mai bine.
cei care ma cunosc, stiu sigur despre ce vorbesc!
si ca un mic pont recomand pt mv2,sarulesti si tancabesti, frankfurter si crab cu belachan,iar pt corbu,greaca,doripesco ,squid sau crab cu aroma de pruna :wink: .

fir intins tuturor!
Iohann Kraus.
BIG LIKE :wink:
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Florin Marcus
Mesaje: 516
Membru din: Sâm Feb 18, 2012 21:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de Florin Marcus »

A început producția, se găsesc la vânzare?
Pentru Magura 9 ce recomandati?

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Vand boilesuri proaspete Radu Badica

Mesaj de RB Baits »

A inceput productia boilesurile se fac doar la comanda se vor gasi n magazin mostrele!
Pt Magura9 recomand Squidul cu Pruna!

Radu Badica

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”