vand materiale de constructii

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Avatar utilizator
cezaro
Mesaje: 182
Membru din: Joi Mar 22, 2007 14:28
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de cezaro »

Vladut Mateianu scrie:@florin-v
Ne cunoastem cumva ? Cum iti permiti sa faci afirmatiile de mai sus ? :evil:

@cezaro
Vad ca nu ai inteles nimic.... :cry: Stii tu cati bani a platit Vali Vopsea ptr anunt ? Sau este asta problema ta ? :oops:
Am inteles destul ,cred ca ar trebui sa se diferentieze anunturile platite de celelalte,nu?Dar pana la urma este siteul vostru si voi hatarati...deci vezi ca am inteles?

Numai bine!
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
cezar oprea

florin-v
Mesaje: 89
Membru din: Mie Ian 17, 2007 15:49

Mesaj de florin-v »

Vlad nu trebuie sa te cunoasc ca sa fac aceasta afirmatie. Tinand cont de impresiile pe care vrei sa le faci de bun negustor si un dusman al celor care vor sa faca reclama mascata am ramas neplacut surprins de atitudinea ta mai ales ca sustii acel magazin intr-un topic, forum care nu are nici cea mai mica legatura cu pescuitul decat ca proprietarul este pescar.
Daca intradevar a platit ceea ce nu este cazul- sa apara cu publicitate intr-un topic este de tot rasul. Putea sa aleaga iterfata acestui sait , de undea avea de castigat.
Legat de jignire sub nici o forma nu asta a fost scopul meu......trebuia sa ma fi exprimat altfel.
:D :D :D Hai ca a venit sezonul sa lasam prostiile si sa trecem la ceva mai serios....pescuitul
" NU MARI, DA RARI "

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de vali dumitru »

florin-v scrie:Vlad nu trebuie sa te cunoasc ca sa fac aceasta afirmatie. Tinand cont de impresiile pe care vrei sa le faci de bun negustor si un dusman al celor care vor sa faca reclama mascata am ramas neplacut surprins de atitudinea ta mai ales ca sustii acel magazin intr-un topic, forum care nu are nici cea mai mica legatura cu pescuitul decat ca proprietarul este pescar.
Daca intradevar a platit ceea ce nu este cazul- sa apara cu publicitate intr-un topic este de tot rasul. Putea sa aleaga iterfata acestui sait , de undea avea de castigat.
Legat de jignire sub nici o forma nu asta a fost scopul meu......trebuia sa ma fi exprimat altfel.
:D :D :D Hai ca a venit sezonul sa lasam prostiile si sa trecem la ceva mai serios....pescuitul
:evil: Forine" ! esti dea dreptul enervant , nu vrei sa incetezi? ca ai inceput sa ma stresezi cu interventiile tale. Cauta si tu un alt subiect !
Valentin Dumitru

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de vali dumitru »

S-a terminat stocul de materiale de constructii, :cry: va rog nu mai interveniti pe marginea acestui subiect.[/b]
Valentin Dumitru

florin-v
Mesaje: 89
Membru din: Mie Ian 17, 2007 15:49

Mesaj de florin-v »

Draga Vali vopsea nu a fost o interventie a fost un raspuns daca nu sti sa faci diferenta sau intelegi gresit eu te inteleg nu este o problema.

Succes in afacere si nu la pescuit(ca iara intelegi gresit).
" NU MARI, DA RARI "

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”