vand tot

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

vand tot

Mesaj de victorash »

V and tot - tot!!!
:D
Ma insor! :(
..nevasta-mea ma ia numai daca ma las de acest sport scump, placarile de acasa cu saptamanile nu sunt nici ele un avantaj.
Nu am mai adus acasa nici un peste de cand m-am apucat de eliberari la concursuri- nici asta nu e un puct forte, desi ea nu mananca carne de peste ca a auzit de afara cum ca domnul crap nu ar fi comestibil.
..apropos, imi v and si cateva betze de snooker daca e cineva interesat..nici iarna nu am voie ca si snooker e scump si necesita multe ore de pregatire
Deci ..aviz amatorilor: am vreo 6 betze de crap profesionale, un pat ca tot omu, niste scaune, vreo 5 kile de plumbi , 6 mulinete neumblate, cateva medalii- le v and eftin, vreo 3 kile de bile dipuite si altele..am un rod-pod pe care l-am modificat intr-o frumoasa catapulta..e scump asta ca am muncit pe ascuns la el noaptea cand ea dormea..

Daca va intereseaza ceva contactati-ma...daca e nevasta-mea langa mine o sa dau ton de ocupat, daca deja am inceput sa negociem si va inchid telefonu in nas inseamna ca a venit acasa.

Va rog nu ma dati de gol!!!!! :shock:

Daca nu raspund la anunt nu va speriati , inseamna ca a citit si ea si m-a pedepsit ( nu mai am net)

Fir intins!!!


....................................................................
*va rog sa considerati prezentul anunt doar o gluma pentru descretit fruntile celor care v and sau cumpara, dar si un aviz celor care se insoara, inclusiv mie si cui stiu eu. Divortez daca se va intampla asa ceva!!

:D :D :D

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”