Vind 4 buc. senzori Fox MX.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Vind 4 buc. senzori Fox MX.

Mesaj de Jujak »

Vind 4 buc. MX. folositi 3 partide . 800 RON. nediscutabil

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

de unde le ai fratioare ? adica garantia E ?

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

adrian olteanu scrie:de unde le ai fratioare ? adica garantia E ?
Senzorii sint luati de la Aquamania acum 2 luni . Sint in cutia lor originala . DECI SINT INCA IN GARANTIE .

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Aici ai gresit.Ieu miam luat ieri de la senzor cu 1900000 bucata noi nouti si au garantie 3 ani. Asa ca trebuie sa mai lasi ca lumea la pret dac vre sai dai la vanzare sau sa te duci cu iei inapoi cu teroarea sati dea banu tau inapoi.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

adrian olteanu scrie:Aici ai gresit.Ieu miam luat ieri de la senzor cu 1900000 bucata noi nouti si au garantie 3 ani. Asa ca trebuie sa mai lasi ca lumea la pret dac vre sai dai la vanzare sau sa te duci cu iei inapoi cu teroarea sati dea banu tau inapoi.
Sa fii sanatos [ tovarasele ] . Ce fac eu cu lucrul meu e treaba mea si ma priveste numai pe mine . P.S. Pastreaza-ti sfaturile pt. altadata ,............

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Jujak scrie:
adrian olteanu scrie:Aici ai gresit.Ieu miam luat ieri de la senzor cu 1900000 bucata noi nouti si au garantie 3 ani. Asa ca trebuie sa mai lasi ca lumea la pret dac vre sai dai la vanzare sau sa te duci cu iei inapoi cu teroarea sati dea banu tau inapoi.
Sa fii sanatos [ tovarasele ] . Ce fac eu cu lucrul meu e treaba mea si ma priveste numai pe mine . P.S. Pastreaza-ti sfaturile pt. altadata ,............
Si nu mai bate campii. Am vorbit cu COCO de la senzor chiar acum ............MX nu mai au de asta-vara . asa ca nu aveai cum sa-ti iei ti ieri senzori de acolo . Singurii senzori din magagazin sint 2 buc. MMX.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@jujak
Greseala, Olteanu chiar a luat de la mine 6 bucati mx cu 55 euro bucata, adica exact cat zice el ! Si nu numai el....dar daca tu te iei dupa Coco.... :cry:
Cat despre "singurii senzori din mag. sunt 2 buc mmx" te astept pe la magazin sa vezi minunea ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Vladut Mateianu scrie:@jujak
Greseala, Olteanu chiar a luat de la mine 6 bucati mx cu 55 euro bucata, adica exact cat zice el ! Si nu numai el....dar daca tu te iei dupa Coco.... :cry:
Cat despre "singurii senzori din mag. sunt 2 buc mmx" te astept pe la magazin sa vezi minunea ! :wink:
Salut BOSS. :) a-mi cer scuze pt. inconvenient , Eu am scris doar ce mi-a spus COCO. Dar tu al cunosti mai bine . P.S. sper k nu erea pierdut in vre-o sticla de tarie :).Oricum thnQ pt. invitatie la magazin. Si MX -urile mele sint noi noute + baterii, si garantie . P.S. Mai am si 4 MMX. Le vand pt. ca mi-am luat MMXR2 . TE SALUTA FRATELE TAU .....JUJY, SI PE TOTI BAIETII DE LA SENZOR. :D

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nici o problema George ! Pe Olteanu nu-l mai baga in seama ca vorbeste gura fara el, mai ales cand e matol ! Treaba cu avertizorii era ceva personal, intre noi....dar ce sa-i mai zic acum ? Oricum , a plecat in delta 3 zile si poate se mai linisteste pe acolo.... :D :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Vladut Mateianu scrie:Nici o problema George ! Pe Olteanu nu-l mai baga in seama ca vorbeste gura fara el, mai ales cand e matol ! Treaba cu avertizorii era ceva personal, intre noi....dar ce sa-i mai zic acum ? Oricum , a plecat in delta 3 zile si poate se mai linisteste pe acolo.... :D :wink:
O.K , Vladut , Am inteles cum stau lucrurile , si am sa tin cont de sfatul tau . Mi-am dat seama ca erea vorba de o treaba personala intre voi ....... :wink: thnQ :)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”