vind costume kaki

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
voina mircea
Mesaje: 150
Membru din: Joi Iul 14, 2011 11:58
Puncte: 0
Localitate: sibiu
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de voina mircea »

up!

Avatar utilizator
voina mircea
Mesaje: 150
Membru din: Joi Iul 14, 2011 11:58
Puncte: 0
Localitate: sibiu
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de voina mircea »

Fiecare costum vine sigilat si in vid!Toate sunt noi!
Fişiere ataşate
20121023_102957.jpg
20121023_102957.jpg (30.8 KiB) Vizualizat de 4042 ori
20121023_102902.jpg
20121023_102902.jpg (23.01 KiB) Vizualizat de 4042 ori

Avatar utilizator
voina mircea
Mesaje: 150
Membru din: Joi Iul 14, 2011 11:58
Puncte: 0
Localitate: sibiu
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de voina mircea »

up!

Schumi
Mesaje: 606
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 19:51
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: vind costume kaki

Mesaj de Schumi »

Salut,

am comandat si eu un costum si astazi am intrat in posesia lui ..............am vazut ca sunt multi interesati care pun intrebari legate de aceste costume asa ca nu cred ca deranjeaza feedback-ul meu, eventual poate este de ajutor:

- prima impresie: pozele nu reflecta realitatea, costumul este f. solid (numai anul acesta am stricat o pelerina si un costum asemanator cu acesta dar din nylon, la cea mai mica intindere s-au sfasiat , cu acest costum n-am nici o sansa chiar daca merg in patru labe pana la balta,....m-am asteptat tot la o astfel de "foita" dar e cu totul altceva)
- chiar daca nu sunt de fabricatie foarte recenta cand am rupt ambalajul vidat nu am constat absolut nici un viciu calitativ sau estetic, se poate spune ca au fost produse luna trecuta.
- material f. bun - n-am mai avut pana acuma asa ceva dar sunt placut surprins, arata rigid dar este foarte comod la purtat, se muleaza usor pe corp.
- croiala bine gandita
- am 1.85 si 80 kg, la lungime imi este bun dar putin larg, aspect care nu ma deranjeaza deloc, am de gand sa-l imbrac peste haine mai usoare.
- la prima impresie cu siguranta pe viitor voi face fata cu succes la toanele vremii
- si un ultim aspect legat de pret - acuma cand stiu cum arata pot spune ca merita dublu sumei cerute de vanzator.

Recomand cu incredere.

Marius

Avatar utilizator
voina mircea
Mesaje: 150
Membru din: Joi Iul 14, 2011 11:58
Puncte: 0
Localitate: sibiu
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de voina mircea »

Sa-l porti sanatos!si fire intinse!

Avatar utilizator
voina mircea
Mesaje: 150
Membru din: Joi Iul 14, 2011 11:58
Puncte: 0
Localitate: sibiu
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de voina mircea »

up!

damastacr
Mesaje: 7
Membru din: Dum Sep 16, 2012 20:16

Re: vind costume kaki

Mesaj de damastacr »

Facut comanda. Sunat. Raspuns. Stabilit transport. Primit colet a doua zi. Totul este cum se specifica in anunt.
Merita fiecare banut, mai ales la acest pret imbatabil.
Vanzator prompt si serios. Recomand cu caldura.

Avatar utilizator
voina mircea
Mesaje: 150
Membru din: Joi Iul 14, 2011 11:58
Puncte: 0
Localitate: sibiu
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de voina mircea »

up!

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: vind costume kaki

Mesaj de osc1or »

Eu am 1.93cm si 115-120kg.
Crezi ca mi-ar fi bun?
Critic echilibrat

Horica
Mesaje: 537
Membru din: Mar Noi 27, 2007 19:45
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: vind costume kaki

Mesaj de Horica »

Salut, am luat si eu unul saptamana aceasta acum 2 zile, l-am pus pe mine( eu am 1,83 si 99 kg), sunt foarte multumit de el......acest material...SEYNTEX..este unul foarte des intalnit la fabricarea costumeler militare...respectiv cam ultima membrana care acopera costumele respective.......in concluzie ceva deosebit...l-am testat ...turnand...o sticla de 0,5 l de apa pe el...materialul se comporta perfect...apa fuge pe el de colo-colo precum mercurul....nu se lipeste deloc pe el...este si destul de grosut....pe dedesupt mai intra ceva lejer...pantalonii vin cu o prindere de bretele foarte interesanta si foarte practica...nu recomand folosirea curelei la acest model de pantalon......se pot strange ,ajusta din ariciul atasat la manecile vestonului, precum si la talie si pulpe.Concluzia finala este ca..parerea mea.....isi merita "cu varf si indesat acesti bani"...sa recunoastem..o suma corecta...chiar modesta. Vanzatorul un om deosebit...il recomand tuturor....iti explica absolut tot ceea ce vrei sa stii.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”