CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.2018

Competitii inchise.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1810
Membru din: Lun Mai 31, 2010 15:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de George Tite »

Sarulesti scrie:echipe cu confirmare din România

1. Pure Joy Fishing -Cristian Salavastru-Stanciu Catalin -Stanciu Adrian-Aldea Adrian
2. Team Craiova Fishing-Victor Ilie-Dan Nedelcu
3. Planet Carp-Mihaila Catalin
4. Oana Victor -Sorin Podaru
5. Sticky Baits Team-Cristian Andrei- Liviu Andrei- Florin Mocanu- Cristian Brebu
6. Abbara Team -Vasile Ivan-Nelu Căpitanu
7. Team MG Special -Mircea Gheran-Graure Daniel
8. CPK Alexandria Team -Top Florin-Iancu Daniel
9. Britchi Bogdan
10.Carp United 1-Mihai Pripon-Bogdan Dragan
11.Dan Petre
12.CRS-TEAM-Staicu Cristian-Luca Robert-Sitaru Razvan
13.Suteu Lucian-Suteu Alin- Irimia Constantin-Dorin Farcas
14.Team "Fratii Gui"-Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Nicolae Ladaresc
15.Veronica&Catalin Papuc
16.Aurel Ron
17.SECRET OF THE CARP

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de Sarulesti »

1. Pure Joy Fishing -Cristian Salavastru-Stanciu Catalin -Stanciu Adrian-Aldea Adrian
2. Team Craiova Fishing-Victor Ilie-Dan Nedelcu
3. Planet Carp-Mihaila Catalin
4. Oana Victor -Sorin Podaru
5. Sticky Baits Team-Cristian Andrei- Liviu Andrei- Florin Mocanu- Cristian Brebu-rezervat 04.10.2017
6. Abbara Team -Vasile Ivan-Nelu Căpitanu
7. Team MG Special -Mircea Gheran-Graure Daniel
8. CPK Alexandria Team -Top Florin-Iancu Daniel
9. Britchi Bogdan 
10.Carp United 1-Mihai Pripon-Bogdan Dragan
11.Dan Petre
12.CRS-TEAM-Staicu Cristian-Luca Robert-Sitaru Razvan
13.Suteu Lucian-Suteu Alin- Irimia Constantin-Dorin Farcas
14.Team "Fratii Gui"-Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Nicolae Ladaresc
15.Veronica&Catalin Papuc
16.Aurel Ron
17.Horatiu Victor -Paraschiv Oprescu
18 Nae Bădulescu -rezervat-20.10.2017
19.Tite George -rezervat-4.10.2017

În acest moment pentru România mai este disponibil un singur loc din cele alocate

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de Sarulesti »

20.Alex Sirbu- Paun Eduard- Mitricoaia Gabi-Joga Petre
Rezervat 20.10.2017

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de Sarulesti »

actualizare echipe - loc rezervat -ROMANIA

Cupa Mondiala-Sarulesti International Marathon 11-19.05.2018.

1. Pure Joy Fishing -Cristian Salavastru-Stanciu Catalin -Stanciu Adrian-Aldea Adrian
2. Team Craiova Fishing-Victor Ilie-Dan Nedelcu
3. Planet Carp-Mihaila Catalin
4. Oana Victor -Sorin Podaru
5. Sticky Baits Team-Cristian Andrei- Liviu Andrei- Florin Mocanu- Cristian Brebu-rezervat 04.10.2017
6. Abbara Team -Vasile Ivan-Nelu Căpitanu
7. Team MG Special -Mircea Gheran-Graure Daniel
8. CPK Alexandria Team -Top Florin-Iancu Daniel
9. Britchi Bogdan
10.Carp United 1-Mihai Pripon-Bogdan Dragan-20.09.2017
11.Dan Petre
12.CRS-TEAM-Staicu Cristian-Luca Robert-Sitaru Razvan
13.Suteu Lucian-Suteu Alin- Irimia Constantin-Dorin Farcas
14.Team "Fratii Gui"-Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Nicolae Ladaresc
15.Veronica&Catalin Papuc
16.Aurel Ron
17.Horatiu Victor -Paraschiv Oprescu
18 Nae Bădulescu -rezervat-20.09.2017
19.Tite George -rezervat-4.09.2017
20.Alex Sirbu- Paun Eduard- Mitricoaia Gabi-Joga Petre Rezervat 20.09.2017
21.Narcis Ulan.
22.Mocanu Raul-Mocanu Virgil 20.09.2917-rezervat

cele 20-22 de locuri alocate pentru Romania s-au epuizat, in acest moment inscrierea echipelor din tara noastra fiind suspendata .
se poate face o lista de intentie ,urmand ca dupa data de 15.01.2018 locurile alocate altor natiuni si neocupate la aceasta data sa poata repartizate celor doritori.
multumim pentru intelegere.

dan _city_center
Mesaje: 666
Membru din: Lun Oct 31, 2011 16:11

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de dan _city_center »

actualizare echipe - confirmate-19.11.2017

Cupa Mondiala-Sarulesti International Marathon 11-19.05.2018.

1.Grecia 1-Kostas Filippou
2.Pure Joy Fishing -Cristian Salavastru-Stanciu Catalin -Stanciu Adrian-Aldea Adrian
3.Team Craiova Fishing-Victor Ilie-Dan Nedelcu
4.Planet Carp-Mihaila Catalin
5.China Team-Zhang Wu -Yao Ming*
6.Sticky Baits Team-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Cristian Brebu
7.Vasile Ivan-Nelu Căpitanu
8.Team MG Special -Mircea Gheran-Graure Daniel*
9.CPK Alexandria Team -Top Florin-Iancu Daniel
10.Britchi Bogdan
11.Doru Stoica -Bogdan Petre
12.CRS-TEAM-Staicu Cristian-Luca Robert-Sitaru Razvan/4
13.Suteu Lucian-Suteu Alin- Irimia Constantin-Dorin Farcas
14.Team "Fratii Gui"-Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Nicolae Ladarescu
15.CPK Team-Veronica&Catalin Papuc
16.Aurel Ron
17.Samir-Maty
18.Gheorghe Cozma-Radu Anca
19.Andrei Ionita
20.Bulgaria 1-Fishing Lovers
21.Nae Badulescu
22.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
23.Team Domnesti-Costica Buhac
24.Paul Cabulea
25.Bogdan Dragan-Mihai Pripon*
26.Team Mivardi -Ibrahim Manav-Olkay Akici-Unal Zorba
27.Team-Island Fishing-Murat Arkan-Burhan Kesgin
28.Team Shimano TR Carp -Oktay Vatansever-Elen Mutlu-Ayhan Celik-Idris Saygin
29.Balkanav Carp Team-Planet Baits-Talip Yilmaz-Sinan Mahmut
30.Turcia 5-FOX Planet Baits 2-Sabri Huzur-Suleyman Asarlik-Sinan Ozturk-Husein Aslan
31.Turcia 6-FOX Planet Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukancioglu
32.Turcia 7-
33.Ucraina1-Stas
34.Ucraina2-Oleh Okhotskyi-Pynzar Igor-Moisiuk Oleksander-Moisiuk Oksana
35.Ucraina 3
36.Ucraina 4
37.Ucraina 5
38.Team Ungaria-Laszlo Sandor
39.Sylvaian Remetter-Franta Team
40.George Tite
41.Carp Sliven 2-Vasil Nikolov-Dimo Dimov-Dragomir Iliev
42.Carp Sliven 1
43.Laks Team-Nora-Bulgaria
44.Bulgaria 5-100% Team
45.Alin Mochiornita-Team Italia
46.Italia 2-Roberto Fattore Ciompi Gazzetta
47.Adrian Voicu-Tehno Fish
48.Grecia 2
49.Germania1
50.Ungaria 2-Toth Kristof*
51.Team Kormoran-Ilhan Komec-Ivan Ghinev-Bulgaria
52.Austria-Regep1
53.Navitas Romania-Stefan Avram-Stress
54.Moldova Star-Otonosovici Alexader
BARICADA CARP CLUB

dan _city_center
Mesaje: 666
Membru din: Lun Oct 31, 2011 16:11

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de dan _city_center »

Cupa Mondiala-Sarulesti International Marathon 11-19.05.2018.

1.GRECIA 1-Kostas Filippou*
2.Pure Joy Fishing -Cristian Salavastru-Stanciu Catalin -Stanciu Adrian-Aldea Adrian
3.Team Craiova Fishing-Victor Ilie-Dan Nedelcu
4.Planet Carp-Mihaila Catalin
5.CHINA Team-Zhang Wu -Yao Ming*
6.Sticky Baits Team-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Cristian Brebu
7.Vasile Ivan-Nelu Căpitanu
8.Team MG Special -Mircea Gheran*
9.CPK Alexandria Team -Top Florin-Iancu Daniel
10.Britchi Bogdan
11.Doru Stoica -Bogdan Petre-Gelu Manita
12.CRS-TEAM-Staicu Cristian-Luca Robert-Sitaru Razvan/4
13.Suteu Lucian-Suteu Alin- Irimia Constantin-Dorin Farcas
14.Team "Fratii Gui"-Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Nicolae Ladarescu
15.CPK Team-Veronica & Catalin Papuc
16.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia -Arkadiusz Kraszewski 
17.Samir-Maty
18.Gheorghe Cozma-Radu Anca
19.Andrei Ionita
20.BULGARIA 1-Fishing Lovers
21.Team Carplex & RBA-Ardeleanu Roberto-Iordache Marius-Pena Stefan-Radu Bogdan
22.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
23.Team Domnesti-Costica Buhac
24.Paul Cabulea
25.Team-TURCIA-1-Fors-Carp-Taner Arda-Halil Ibrahim caliskan-Ilhan Ozturk
26.Team-TURCIA-2 Mivardi -Ibrahim Manav-Olkay Akici-Unal Zorba
27.Team-TURCIA-3 Island Fishing-Murat Arkan-Burhan Kesgin
28.Team-TURCIA-4 Shimano TR Carp -Oktay Vatansever-Elen Mutlu-Ayhan Celik-Idris Saygin
29.Team-TURCIA-5 Balkanav Carp -Planet Baits-Talip Yilmaz-Sinan Mahmut
30.Team-TURCIA 6-FOX Planet Baits 2-Sabri Huzur-Suleyman Asarlik-Sinan Ozturk-Husein Aslan
31.Team-TURCIA 7-FOX Planet Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukancioglu
32.BELGIA/TURCIA-8-Team Floras Quest-Franky Wauters-Burak Ergiri
33.Team-TURCIA-9-Show Baits-Serkan Kormaz-Serif Hocroglu-Aydin Karakaya-Yakup Yucedag
34.UCRAINA2-Oleh Okhotskyi-Pynzar Igor-Moisiuk Oleksander-Moisiuk Oksana
35.Ucraina 3
36.Ucraina 4
37.Ucraina 5
38.Team UNGARIA-Laszlo Sandor
39.Sylvaian Remetter-FRANTA Team
40.George Tite
41.Carp Sliven 2-Vasil Nikolov-Dimo Dimov-Dragomir Iliev-BUILGARIA
42.Carp Sliven 1-BULGARIA
43.Laks Team-Nora-BULGARIA
44.BULGARIA 5-100% Team
45.Alin Mochiornita-Aurel Ron-Team ITALIA/ROMANIA
46.Italia 2-Roberto Fattore Ciompi Gazzetta-ITALIA
47.Adrian Voicu-Tehno Fish
48.GRECIA 2
49.UCRAINA1-Stas
50.UNGARIA 2-Toth Kristof*
51.Team Kormoran-Ilhan Komec-Ivan Ghinev-BULGARIA
52.AUSTRIA-Regep1*
53.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia -
54.TEAM CARPADVENTURES 3 Polonia
55.TEAM CARPADVENTURES 4 Polonia  
56.TEAM CARPADVENTURES 5 Polonia
57.TEAM CARPADVENTURES 6 Polonia
58.Traverin Team-Macedonia
59.C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
60.Team Turcia- Deliorman Carp Team
BARICADA CARP CLUB

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de Sarulesti »

Cupa Mondiala - Sarulesti International Marathon 11-19-05.2018

Concurs international de pescuit la crap. tipul plantat /balta balizata.


Perioada:11-19.05.2018
vineri -sambata
Organizator:

Razvan Ulmeanu
Dan Constantin


Locuri disponibile: 52**

Taxa participare echipa 4 pescari cu drepturi depline -1200/1300*** euro

Premii*

cantitate-puncteaza crapul,crapul oglinda , amurul si scoicarul

Locul 1-10000 Euro-cupe

Locul 2 -4000 Euro-cupe

Locul 3 -2000 Euro-cupe


calitate-puncteaza crapul,crapul oglinda si amurul

Cei mai mari 5 pesti-

Locul 1 -10000 euro -cupe

Locul 2 -2000 euro -cupe

Locul 3 -1000 euro -cupe

Captura Concursului-2500 Euro-cupe-crapul,crapul oglinda,amurul si scoicarul.

Premiul Special- Sarulesti-cel mai mare peste cu o greutate mai mare de 40.650kg -500 Euro-cupe

Premiul Special- Romania Record -cei mai mari 5 pesti cu o greutate mai mare de 131,50 kg -500-Euro-cupe

* doar captura concursului si premiile speciale se pot cumula cu oricare alt premiu/echipele nu isi pot alege premiile/premiile de cantitate si calitate nu se pot cumula.


** Plus echipele venite din calificari-3/trei


La competitie poate participa orice echipa din tara sau strainatate care este dotata corespunzator, a luat la cunostinta, este de acord cu regulamentul concursului.

Programul concursului:


joi 10.05./vineri -11.05.2018 incepand cu ora 8 acreditare la Hotel Raduta-

obligatoriu-prezentare barca/veste-ancora+sfoara/goarna/lampa.

incepand cu ora 15-16-deplasare la beraria H din Herastrau cu mijloacele propii sau autocar

ora 17-18 festivitatea de deschidere, prezentarea sponsorilor , prezentarea echipelor si defilarea drapelelor,tragerea la sorti a standurilor -masa festiva - seara romaneasca- diferite surprize****


pentru persoanele din afara concursului ,care doresc sa participe la deschidere,modalitatea se va comunica in timp util.


sambata 12.05.2018
ora -10-11 intrarea pe standuri -ultimile acreditari.
ora 14-inceperea competitiei

sambata,duminica,luni,marti,miercuri, joi, vineri competitie in desfasurare.

sambata 19.05-2018 ora 10.00 sfarsitul competitiei.pestele pe mal+mesaj telefonic/ tipul de peste si greutatea aproximativa.
niciun mesaj cu peste prins dupa ora 10.00 nu se va lua in considerare.
ora -13 adunarea la baza hotelului Raduta.
ora 13.30-14 festivitatea de premiere la baza hotelului.

Regulamentul concursului:

1.a.Puncteaza crapul comun, crapul oglinda,amurul si scoicarul in clasamentul de cantitate .

1.b.Puncteaza crapul comun, crapul oglinda,amurul in clasamentul de calitate.
Scoicarul NU puncteaza.

1.c.Captura concursului - puncteaza-crapul comun,crapul oglinda,amurul si scoicarul .

2. Se poate folosi barca 1 bucata cu motor electric , sonar si barcuta de nadit.motorul termic este interzis.

3. Este obligatorie folosirea vestelor de salvare in momentul folosirii barcii. Organizatorul nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele accidente survenite in urma nefolosirii acesteia.

4. Numarul maxim de bete admis la pescuit este de 4 patru.

5. Deplasarea pe zona de concurs se face cu mijloace auto care vor ramane in vecinatatea standurilor.

Daca unul dintre concurenti va fi nevoit sa paraseasca standul cu masina sau pe jos/cu acordul organizatorilor/ la intoarcere acesta va parca masina in incinta hotelului Raduta iar organizatorul sau arbitrii vor asigura transportul acestuia de la hotel la stand si invers.
Incalcarea acestui punct din regulament atrage dupa sine depunctarea cu 50 kg din cantitatea totala inscrisa pe fisa de arbitraj la momentul respectiv.(cei mai mari pesti)

6. Accesul altor autovehicole la mai putin de 50 m de stand, cu exceptia celor ale organizatorilor, comisiei de arbitraj sau mass-media, este strict interzis.

7. Program vizitatori: 9.00- 19.00- nu intra si nu parasesc standul decat numai cu acordul /organizatorilor/.echipele care au vizitatori au obligatia de a anunta organizatorii in timp util de venirea acestora.toti vizitatorii, obligatoriu vin la baza hotelului de acolo fiind preluati si dusi la standuri.Eliminare.

8. Fiecare peste se va tine singur in sac.
pestele mort nu se cantareste.


o echipa trebuie obligatoriu sa detina in stand un numar suficienti de saci mari.

9. Se fac doua cantariri pe zi, una dimineata si alta seara, noaptea nu fac cantariri,

10. La cantarire poate asista un martor /observator/mass media- (administratie lac) /organizator care va semna fisa de arbitraj in dreptul fiecarui peste.

11. Este obligatorie pastrarea crapilor in stare buna in saci.

12. Este permis un singur carlig pe montura, iar firul de par este obligatoriu.

13. Nadirea (plantarea) se poate efectua cu barca sau navomodele radiocomandate.

14. Este interzisa nadirea cu intentie in afara zonei de pescuit a standului propriu.

15. Este interzis iluminatul puternic pe balta noaptea.

16. Este interzisa intrarea in standul vecinilor cu barca /acostarea barcii in afara standului.vizitele intre concurenti se vor efectua doar pe uscat si obligatoriu acordul organizatorilor /arbitrilor.

17. Este obligatoriu folosirea monturilor care sa permita eliberarea crapilor in caz de ruptura.

18. Nu este permisa obstructionarea celorlalte echipe. In cazul in care un pescar dintr-o echipa incurca alta echipa sau are un comportament nesportiv, va primi o sanctiune echivalenta cu scaderea a 30 kg -(cei mai mari pesti) din cantitatea totala de crap inscrisa la momentul respectiv pe fisa de arbitraj. La urmatoarea abatere echipa vinovata va fi descalificata.

19. Comisia de arbitrii impreuna cu organizatorii sunt singurii in masura sa judece contestatiile si sa ia masuri impotriva unei echipe in cazul incalcarii regulamentului. Orice contestatie sau abatere de la regulament din timpul concursului trebuie adusa la cunostiinta celui mai apropiat arbitru, care va informa organizatorul si arbitrul sef. Contestatia se face in scris. Taxa de contestatie este de 100euro. Aceasta va fi inapoiata concurentului daca faptele din contestatie sunt confirmate.

20. Este obligatorie folosirea saltelei de receptie . Salteaua trebuie sa aiba marimea adecvata taliei pestilor.
recomandam celor care vor avea barci rigide ca pestii prinsi sa fie manipulati la mal in plasa minciogului prin apa.

21. Arbitrii sunt obligati sa aplice regulamentul, sa se autosesiseze cind
este cazul si sa noteze eventualele sanctiuni in foaia de arbitraj.

22.vestele de salvare sunt obligatorii.orice incident cauzat de nepurtarea vestei de salvare exonereaza de orice vina atat organizatorii cat si administratia lacului.

23 .pescuitul se desfasoara in limitele standului indicate de organizator.prima abatere avertisment.la doua depunctare ce 50 kg-cei mai mari pesti.

24.orice manifestare huliganica .la prima abatere depunctare 50kg ,(cei mai mari pesti ).la a doua Eliminare.

25. pescuitul cu mai multe lansete (max 4 ) cu undita sau lanseta de rapitor/pescuit la platica /caras/ Eliminare.

26. nada vie interzisa.Eliminare.

27.pe durata concursului nu este permisa schimbare.

SANCTIUNI:

-30 kg-cei mai mari pesti: punctele 3; 8, 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20;
-50 kg- cei mai mari pesti-punctele 4; 5; 6;23; 24
-eliminare directa punctul 7;25;26



Inscrierile pentru concurs se fac aici , pentru orice detaliu suplimentar va rugam sa ne contactati:

Confirmarea de participare se face prin prin mesaj privat sau telefonic ,
Nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

Taxa avans -rezervare loc 300 Euro-20.09.2017 / a doua transa 300 euro -30.11.2017-21.03.2018-integral

Echipele care achita 50% din taxa de participare pana la data de 20.09.2017,beneficiaza cu programare , de o partida de 96 ore /5 zile de pescuit la crap/4 lansete/plantat.


Taxa participare echipe care se vor inscrie dupa data de 21.03.2018- in limita locurilor disponibile-1300 Euro


Pe toata perioada concursului se pot inchiria in limita stocului disponibil barci din fibra/solide -25 Euro /corturi Safarii- 25 Euro-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

****pentru cei care nu participa la concurs ,dar doresc sa participe la festivitatea de deschidere de la beraria H,modalitatea se va comunica in timp util.



Pentru orice detaliu suplimentar:Razvan Ulmeanu - +40722235778 /Dan Constantin - +40721212296

toate detaliile importante legate de eveniment vor fi postate aici si pe pagina de facebook

https://www.facebook.com/sarulestiinter ... =bookmarks

Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play!

Fir întins!



actualizare echipe - confirmate-10.12.2017

Cupa Mondiala-Sarulesti International Marathon 11-19.05.2018.

1.GRECIA 1-Kostas Filippou*
2.Pure Joy Fishing -Cristian Salavastru-Stanciu Catalin -Stanciu Adrian-Aldea Adrian
3.Team Craiova Fishing-Victor Ilie-Dan Nedelcu
4.Planet Carp-Mihaila Catalin
5.Carp United -Bogdan Dragan-Mihai Pripon ??
6.Sticky Baits Team-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Cristian Brebu
7.Vasile Ivan-Ghita Costin
8.Team-Carplex&RBA-Ardeleanu Roberto-Iordache Marius-Pena Stefan-Radu Bogdan
9.CPK Alexandria Team -Top Florin-Iancu Daniel
10.Britchi Bogdan
11.Doru Stoica -Bogdan Petre-Gelu Manita
12.CRS-TEAM-Staicu Cristian-Luca Robert-Sitaru Razvan/4
13.Suteu Lucian-Suteu Alin- Irimia Constantin-Dorin Farcas
14.Team "Fratii Gui"-Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Nicolae Ladarescu
15.CPK Team-Veronica & Catalin Papuc
16.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia -Arkadiusz Kraszewski
17.Samir-Maty
18.Gheorghe Cozma-Radu Anca
19.Andrei Ionita
20.BULGARIA 1-Fishing Lovers
21.LTC-Team
22.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
23.Team Domnesti-Costica Buhac
24.Paul Cabulea
25.Team-TURCIA-1-Fors-Carp-Taner Arda-Halil Ibrahim Caliskan-Ilhan Ozturk
26.Team-TURCIA-2 Mivardi -Ibrahim Manav-Olkay Akici-Unal Zorba
27.Team-TURCIA-3 FOX Planet Baits 4-Halit Gulsen-Ahmet Pullu
28.Team-TURCIA-4 Shimano TR Carp -Oktay Vatansever-Elen Mutlu-Ayhan Celik-Idris Saygin
29.Team-TURCIA-5 Balkanav Carp -Planet Baits-Talip Yilmaz-Sinan Mahmut
30.Team-TURCIA 6-FOX Planet Baits 2-Sabri Huzur-Suleyman Asarlik-Sinan Ozturk-Husein Aslan
31.Team-TURCIA 7-FOX Planet Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukancioglu
32.BELGIA/TURCIA-8-Team Floras Quest-Franky Wauters-Burak Ergiri
33.Team-TURCIA-9-Show Baits-Serkan Kormaz-Serif Hocroglu-Aydin Karakaya-Yakup Yucedag
34.UCRAINA2-Oleh Okhotskyi-Pynzar Igor-Moisiuk Oleksander-Moisiuk Oksana
35.Ucraina 3
36.Ucraina 4
37.Ucraina 5
38.Team UNGARIA-Laszlo Sandor
39.Nelu Capitanu-Paraschiv Emilian
40.George Tite
41.Carp Sliven 2-Vasil Nikolov-Dimo Dimov-Dragomir Iliev-BUILGARIA
42.Carp Sliven 1-BULGARIA
43.Laks Team-Nora-BULGARIA
44.BULGARIA 5-100% Team
45.Alin Mochiornita-Aurel Ron-Team ITALIA/ROMANIA
46.Italia 2-Roberto Fattore Ciompi Gazzetta-ITALIA
47.Adrian Voicu-Tehno Fish
48.Paun Eduard-Joga Petre-Sarbu Alexandru-Mitricoaia Gabriel
49.UCRAINA1-Stas
50.UNGARIA 2-Toth Kristof?
51.Sorin Podaru-Victor Oana?
52.Svletlana Cervena-Bulgaria-UR
53.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia -Arkadiusz Kraszewski
54.TEAM CARPADVENTURES 3 Polonia -Arkadiusz Kraszewski
55.liber
56.liber
57.TEAM CARPADVENTURES 6 Polonia -Arkadiusz Kraszewski
58.JPF-Bulgaria-UR
59.C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
60.Black Fish Team-Barbieru Victor-Bordianu Gabriel-Bratila Cristian-Costache Bogdan
61.Bogdan Panait-Radu Anca-Mezo Idu

Jercan Catalin
Mesaje: 51
Membru din: Joi Mai 05, 2011 21:11
Puncte: 0
Localitate: Târgoviște

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de Jercan Catalin »

...Salutare,din mare depărtare Dănuț!!!Nu ne-ați invitat și pe noi Jux Carp Team la acest grandios eveniment Cupa Mondiala Sarulesti Internațional Marathon,care este cel mai puternic concurs național și unul dinte cele mai tari din Europa,în pescuitul la crap,noi nelipsind la nici un mare eveniment ce s-a desfasurât pe lacul Sărulești!!Mulțumim anticipat,așteptând un semn!!!Weekend fain!!!

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de Sarulesti »

56.Jux Carp Team-Catalin Jercan

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14071
Membru din: Vin Mai 25, 2007 14:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CUPA MONDIALA SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 11-19.05.

Mesaj de gor965 »

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet

Înapoi la “ARHIVA COMPETITII”