comanda produese

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Scrie răspuns
lucian fiat
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Apr 01, 2006 23:50
Puncte: 0
Localitate: caransebes

comanda produese

Mesaj de lucian fiat »

se pot comanda produse de la magazinul senzor online ? daca da care sunt conditiile, deoarece eu nu pot sa ajung la sediul magazinului deoarece locuiesc in caras severin

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Da, se pot face comenzi pe site-ul meu, unde vor fi disponibile toate produsele comercializate de Senzor. Din pacate, imi cer scuze, nu am avut timp sa incarc produsele in magazinul online.

Pt moment, ori poti deschide o comanda si spune-mi la rubrica "comentarii" ce te intereseaza ori da-mi pe privat ce te intereseaza.

Toate cele bune,
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

PANAIT CEZAR
Mesaje: 50
Membru din: Mie Mar 23, 2005 12:24
Puncte: 0

INtrebare

Mesaj de PANAIT CEZAR »

Care e numele site-ului?O sa ai on-line toate produsele care se afla in magazinul real,deoarece (desi sint din Galati)am ajuns la acest magazin si au mult mai multe produse decit sint afisate pe site-ul lor?
ORICE S-AR INTIMPLA FII OM,PESTE N-AI CUM SA DEVII!

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Mircea nu va poate raspunde pina dumineca cind se incheie concursul.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Da Cezar, asta este intentia, sa incarc tot ce exista real in magazin, evident la preturile pe care le au si ei la magazin (m-a mai intrebat cineva de preturi). Din pacate stau foarte prost cu timpul asa ca voi fi nevoit sa gasesc un "incarcator" de produse.

Pt moment poti sa-mi lasi comenzi pe www.lapescuit.ro.

Sanatate,
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@mircea
Oferta este valabila si pentru altii ? Poti sa trimiti orice au iei in magazin >?
Ca e mult mai comod asa.

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Da, Adrian, e magazin online ca oricare altul, te loghezi si comanzi. In momentul de fata sunt cateva produse care nu au pretul pus. Pe langa cele deja incarcate in magazin sunt multe altele disponibile, asa cum observa si Cezar.

Pt orice produs care nu e listat imi puteti pune intrebari in sectiunea de comentarii a comenzii si va voi raspunde daca produsul e disponibil, pret, etc.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”