Nada de top!

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Nada:

1.)Dynamite Baits
13
41%
2.)Imperial Baits
3
9%
3.)The Bait & Feed Company
7
22%
4.)SBS Baits
4
13%
5.)Mainline
5
16%
 
Voturi totale: 32

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Nada de top!

Mesaj de gor965 »

Andrei I scrie::D Mama mia ce vine din spate :D :D :D
Stai linistit...s-a inventat hartia igenica ! :lol: :lol: :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de stress »

.JuNioR. scrie:Bai omule,eu am vrut sa fie un chestionar fara cearta,sa fie asa cat de cat bine, am fost eu tare curios sa vad ce nada preferati mai mult.Am zis eu ca daca Dynamite are peste 50% e ce-a mai buna nada dl.Cornel?Nu vezi bine ce scrie sau ce? :oops:
Stress tata,shhhh....
Nu stiu pe cine iei cu bai omule, dar sincer esti prea mic si mult prea increzut pentru varsta ta.
Daca ai fi fost mai intelept ai fi inteles de ce toata lumea te intreba de ce nu au aparut si alte firme consacrate specializate si pe creearea de nade. Dar tu aprinzi cam repede si uite la ce s-a ajuns. :wink:
stefan avram

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de .JuNioR. »

Da inteleg,am aprins repede.Dar,daca nu am pus firme care trebuiau puse in pool trebuia sa-mi scrieti,nu sa luati imediat la bascaleala cu"de CC More nu s-a auzit","traiesc pe alta planeta",nu am vrut sa se ajunga aici,dar trebuie sa scrieti in topic sau un Pm sa-mi dati ca ar mai trebui puse firmele alea,alea,alea si nu-mi era greu sa dau un "modifica".

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de Vali Vesa »

.JuNioR.

Haha, te-a prins, ai modificat... :lol:
Sunt niste poze pe Sakal Lakes... arati bine pentru cei 31 de ani... :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de .JuNioR. »

Vali am vrut eu sa modific,nu sunt eu baiatu care a prins pestii,eu doar am facut pozele si am bagat pe forum sub identitate baiatului, deoarece el nu are acces la internet.Cu 31 de ani si aia am vrut eu sa scot deoarece,mari pescari de crap,nu o sa creada nimic din ceea ce spun eu.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de Vali Vesa »

.JuNioR. scrie: ...Cu 31 de ani si aia am vrut eu sa scot deoarece,mari pescari de crap,nu o sa creada nimic din ceea ce spun eu.
Varsta chiar nu conteaza. Tonul insa... :wink:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de .JuNioR. »

Ba da, vad ca aici conteaza varsta,deoarece daca eu am zis cam am 14 ani toti,ma iau la bascaleala mai putin unii...Dar mi se rupe e doar un forum in care nimeni nu da din casa nimic ce e bun,daca ceri o parere aici,vei primi 10 in 10 feluri. :lol: :lol: Chiar nu ma intereseaza deloc asta,tot ce am scris pe acest forum am scris la mijto...

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de cornelserbu »

.JuNioR. scrie:Vezi ca matale, ti-a trecut vremea ca la castraveti.Te bagi ca un fraier peste tot,sunteti patetici rau mai ""crapistilor".
cacaciosuleeeee...de ce te oftici cand vezi ca toata lumea te ia la misto ??? nu te pune de loc pe ganduri chestia asta ?...de fapt, care ganduri :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de cornelserbu »

.JuNioR. scrie:Da inteleg,am aprins repede.Dar,daca nu am pus firme care trebuiau puse in pool trebuia sa-mi scrieti,nu sa luati imediat la bascaleala cu"de CC More nu s-a auzit","traiesc pe alta planeta",nu am vrut sa se ajunga aici,dar trebuie sa scrieti in topic sau un Pm sa-mi dati ca ar mai trebui puse firmele alea,alea,alea si nu-mi era greu sa dau un "modifica".
daca vrei iti trimit eu prin pm un mare sut in c.r sa vedem cum il modifici :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: Nada de top!

Mesaj de .JuNioR. »

Caine batran, stiam ca nu te poti rabda si imi raspunzi la provocare. :mrgreen:
Asta era faza,am vrut sa fac cam tot pe prostul,sa vad cum va comportati cu un "copil"dupa cum am spus si mai sus,in loc sa ajutati luati la misto,ca vai mari pescari sunteti in special tu Cornele.

Puteti inchide topicul,ca poate se ajunge la ceva mai grav....Multumesc,

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”