Off topic

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Off topic

Mesaj de Stefan Popescu »

Sun-o și tu pe doamna Cristescu!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off topic

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie:Sun-o și tu pe doamna Cristescu!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am sunat-o eu si ce crezi ca mi-a spus??:
-Dl. Gabi, cetateanul popescu stefan este cel mai bun "absorbant intim" din cate cunosc...va rog sa fiti blanzi cu el. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Off topic

Mesaj de kelu84 »

@popescu-ai depasit orice limita legala a penibilului, a prostiei si sincer ma ingrijoreaza faptul ca un om de varsta ta ar trebui sa fie un exemplu pentru cei tineri, insa tu dai dovada cu fiecare postare ca suferi grav de paranoia si ca efectiv nu ai nicio limita in a te face de rahat. Pana la urma forumul asta este un platou de filmare unde rolul tau este sa distrezi lumea, pentru ca alt rol nu vad sa ai. Din postura mea lucrurile se vad chiar convenabil pentru mine pentru ca ma pis pe agvpsr si in aceeasi proportie ma pis si pe tine si pe federatia ta. Eu doar observ cum esti disperat sa iti traga toata lumea la m--- prin toate gaurile si sa te transforme in wc. Tu crezi ca plange cineva dupa agvpsr sau dupa tine? Bai exemplar nereusit al speciei umane. NICIODATA, dar NICIODATA nu o sa pui mana pe banii pescarilor, pentru ca repet: eu neavand nicio treaba cu vreo federatie sau asociatie, imi permit sa vad lucrurile obiectiv si imi dau seama foarte clar ca pescarii efectiv se pisa pe tine in gasca sau pe rand( cum preferi) si tot vor pescui unde, cand si cum vor pulile lor fara ca tu sa poti controla acest aspect. Cand vreodata vei putea tu sa decizi pe baltile private ce si cum. Si in cazul in care vei pune laba pe campionatul national si mondial si intergalactic sau pe care mai vrei tu, vei aduna o gasca de tristi ca si tine,saraci si cu duhul si cu banii, si tot o vei suge

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Off topic

Mesaj de Anti FRPS »

Bai saracule ,care ai falimentat tot ce ti-a ajuns pe mana , team manager nu este acelasi lucru cu antrenorul (coach sau trainer)si nici regulamentul FIPS nu obliga echipele sa aiba antrenor atestat
Bai dobitocule ,citeste inainte statutul CIPS FIPS si regulamentul de organizarre a CM
Dar la cat esti de bou , nu stiu daca intelegi ceva :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off topic

Mesaj de gabi1 »

kelu84 scrie: vei aduna o gasca de tristi ca si tine,saraci si cu duhul si cu banii, si tot o vei suge
O suge exclusiv prin batista, fara zer, ca nu are bani de citrice. :idea:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Off topic

Mesaj de Anti FRPS »

kelu84 scrie:Eu doar observ cum esti disperat sa iti traga toata lumea la m--- prin toate gaurile si sa te transforme in wc.
Este dependent de acest tratament , cand intra in sevraj apare pe aici sa-i adminstreze pescarii doza zilnica
E bine totusi ca aici tratamentul este gratuit :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off topic

Mesaj de gabi1 »

Anti FRPS scrie: E bine totusi ca aici tratamentul este gratuit :lol:
Falitul nu este platitor de CAS si accepta statutul de asistat social, in situatia data "tratamentul gratuit" ! :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: Off topic

Mesaj de ticairlandezu »

Daca devine obligatoriu cumva, desi nu cred, sa aveti nevoie de antrenor ...imi ofer serviciile orcarui club care nu e afiliat federatiei, pentru fabuloasa suma de 1cent/an.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Off topic

Mesaj de Stefan Popescu »

ticairlandezu scrie:Daca devine obligatoriu cumva, desi nu cred, sa aveti nevoie de antrenor ...imi ofer serviciile orcarui club care nu e afiliat federatiei, pentru fabuloasa suma de 1cent/an.
Îți sugerez să citești Legea 200/2004. S-ar putea să-ți folosească, înainte de a arunca în eter ofertele tale de muncă. Nu ar strica dacă ai citi si HG 343/2001.
O să constați că te poți culca pe atestatul tău de antrenor.

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Off topic

Mesaj de george tomescu »

Stefan Popescu scrie: ... Nu ar strica dacă ai citi si HG 343/2001.
La ce se refera?
CS APS

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”