Sanctiune

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Sanctiune

Mesaj de oanavictor »

Dupa ce am stat de vorba cu toti cei implicati in incidentul de la Hobaia
[organizator ,vecini de stand ,arbitri ,RADU BADICA ] ,COMITETUL DE CONDUCERE AL ,,CLUBULUI DE CRAP PELICANUL''A HOTARAT

SUSPENDAREA PE TIMP DE 2 ANI DIN ORICE COMPETITIE ORGANIZATA
DE ,,CLUBUL DE CRAP PELICANUL ''A NUMITULUI RADU BADICA PENTRU PERTURBAREA DESFASURARII IN BUNE CONDITII A COMPETITIEI CUPA CUPELOR EDITIA NR 2 .

ADMINISTRATIA LACULUI DARVARI APLICA ACEEASI SANCTIUNE NUMITULUI RADU BADICA INTERZICANDU-I ACESTUIA PARTICIPAREA LA ORICE COMPETITIE ORGANIZATA PE LACUL DARVARI .

ACEASTA SANCTIUNE SA LUAT TINANDUSE CONT CA RADU BADICA NU ESTE LA PRIMA ABATERE DE ACEST FEL [VEZI INCIDENTUL CU DOMNUL BUHAC DE ANUL TRECUT ,CAT SI ALTE INCIDENTE ASEMANATOARE .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Vizitator

ADICTED SANCTIUNE

Mesaj de Vizitator »

Sunt de acord cu decizia domnului Victor Oana este legitima
Daca APCR este de acord cer sedintza de urgentza pe tema aceasta deoarece ma consider neindreptatzit si consider ca dupa masurile luate de aceasta asociatzie lovitura domnului Oana Victor este una pentru APCR si nu doar pentru Radu Badica.
In concluzie cer tuturor membrilor sa fie solidari cu mine si sa fie de acord doar cu masurile interne deci cer ca membrii acestei asociatzii sa ma sprijine timp de 2 ani perioda de suspendare neparticipand la concursurile la care nu are drept un membru sa participe iar cluburile si oamenii care
interzic unui membru din APCR sa participe sa fie interzise la concursurile organizate de APCR
In caz ca APCR nu poate sa sustzina un membru la greu inseamna ca nu este o asociatzie pe principii elitiste si de valoare si este doar un suport de promovare pentru anumitzi membrii.
EU stiu ca nu este asa si sper ca cei 42 de menmbrii sa fie alaturi de un membru care desi a facut o greseala si a foet penalizat chiar daca a mediat conflictul este nenudreptatzit de anumitzi oameni din acest sport.
Adrian Mutu a luat cocaina si doar 6 luni a fost pedepsit nu 15 ani sau 20
Si nu a fost acuzat de Boca Juniors din America de Sud
Sper ca domnul Victor Oana sa intzeleaga ca nu e normal sa incerce sa penalizeze un conflict pe care nu il cunoaste decat din poveshti.

Radu Badica

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Adrian Mutu a luat prafurile si sa culcat ,iar sloganul principal al competitiilor desfasurate pe Lacul Darvari este

PESCUIESTE ,NU DERANJA :!: :!: :!:

Nu trebuie amestecat comportamentul unui pescar cu asociatia din care face parte ,iar cand sa luat aceasta decizie sa discutat inclusiv cu membrii de conducere ai APCR ,si RADU BADICA .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

deoarece
APCR a aplicat o sanctiune drastica in cazul lui Radu Badica care a primit un ultim avertisment dupa ce presedintele a cerut excluderea
si
eu, Andrei Vladeanu, in caliatate de capitan al celor trei echipe de pescuit SENZOR (vladeanu - mateianu, mitrea - iacob, badica - pripon) i-am dat, de asemenea, un ultim avertisment,
(mai clar - la prima abatere Badica zboara din APCR si SENZOR CARP TEAM)
declar cele trei echipe SENZOR solitare cu Radu Badica. nu vom participa nici noi la competitiile la care Badica este interzis.

ps Senzor isi apara oamenii, dar si imaginea. APCR, de asemenea. nu am luat aceasta decizie in urma apelului patetic lansat de Badica:"daca APCR nu poate sa sustina un membru aflat la greu inseamna ca nu este o organizatie elitista" ci pentru ca asa cred ca este corect. vrem sa-i judecam noi pe cei care gresesc, iar apoi sa dam socoteala in fata lumii. evident, pana la un punct. la jilava nu vom fi solitari cu nimeni, nici din APCR, nici din SENZOR...
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Consider gresita aceasta luare de pozitie pentru ca nu trebuie asociat comportamentul unui pescar cu restul echipei din care face parte ,dar oricum pana in septembrie este cale lunga si multe se pot intampla ,inclusiv sa vad o echipa formata din COTELICI SI BADICA ,alta din PANGICA SI ADRIANO ,participand la TROFEUL CRAP.RO :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@VAL

DACA MAESTRUL ESTE DE ACORD TE ROG SA STERGI SAU SA INCHIZI TOT CE SA SCRIS
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Cum sa nu fiu de acord Victore.
Intotdeauna am fost pt. unitate si intelegere intre pescari indiferent din ce grupare fac parte.
Asa ca te rog inchide topicul Val.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”