SE STRANGE CERCUL SUSPECTILOR!

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@Andrei, imi pare rao ca nu ne am inteles:EU NU AM POSTAT NIMIC DIN CE AM AUZIT (nu e de mine sa fac asa ceva, si daca trebuie sa postez ce am NUMAI auzit...frate devine lung topic aici.) Al doila rand cine este CBZ? Daca este baiat care a scris chestia de la hobaia sa stii ca nu prea ma interezaza, abia lam citit si oricum ai ziz ca poti sa desminti 90% din ce a scris? Eu personal as scadea procent la un 40% (nu vorbesc de voi personal dar de ansamblu). Oricum aici nimen a facut numele tou sau al lui vladut (cel putin eu nu lam facut) era un discurs general despre ce mi sa intamplat mie mai mult, de ce au facut ceilalti sau "problemele" (CUM ZICE CORNEL)GENERALE eu sincer nu am nici timp si nic interex sa ma ocup de asa ceva. Cred ca chestia cu cristy y sa inteles gresit, am vrut sa zic ca am auzit de mai multe persoane povestea aceasta si ce rost avea acuma sa se atace cristy cu acest CBZ? FRATILOR mesajul meu era altu(apropo de cioc mic): LASATI PROSTIE DE GENUL ACEST (SAU DE GENUL:noi nu participam) SI CONCENTRATIVA SA FACETI ECHIPE SI STRATEGIE PENTRU A MERGE LA SELECTI (ORICARE AR FI SISTEMUL) ATAT FRATE.MANDRIE?le lasam pe altadata, sunteti vicecampioni mondial si acest niciuno pot sal vil scoate, un motiv mai mult (DACA ACEST ESTE PUNCTUL) sa demostrati cu practica ca puteti castiga iaras. Dupa ,andrea cu faptul ca trebuie sa inghitim multe miserie sunt de acord cu tine, dar cand miserie pica pe tine...am vazut ca nici tie iti place. Ai frate ca sunt obosit, am facut astat 1000 de km. si chiar nu ma asteptam la o scrisoare asa de la tine (de fapt nu am inteles de ce, oricum..noi o sa vorbim). APROPO (se vede ca nu scriu bine romineste, pentru ca nu am reusit , si se vede, sa esplic ce era in gandul meu) Chestia cu desvaluiri: Nu eu am zis ca am desvaluiri, doamne fereste si nici ma interezaza, numai ca ma speriat faptul ca dupa tot ce se intamplat acolo trebuia sa aflu inca mai mult??: sfatul meu a fost clar: ciocu mic si pregatitiva pentru chestie mai seriose: SELECTI de exemplu. ciao adri
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Valpi??? ai inebunit???? eu sunt cel mai vizat??? FRATE credeam ca ma conostei un pic (un pic mai mult): Valpi daca este cineva care are ceva cu mine (pentru a fi asa visat inseamna ca "profesionisti" ma iubeste :wink: ) si acest este un anunt colectiv: Veniti fata in fata si resolvam problema...LASI IMPUTITI.
1) Sincer acolo am citit chestie pe care nu le stiam :shock:
2) Daca ti aduci aminte la sfarsitul de selecti eu am fost acel care a inceput sa striga cand am vazut ca sa depasit limita al bun simtului :oops:
3) Daca aveam ceva cu cristy EU las fi resolvat de mult (la diferenta de multi romeni) fata in fata fara nicio problema.
ORICUM IMI PARE BINE CA SUNT ASA VISAT, INSEAMNA CA SUNT IMPORTANT!!! :D :D ce chestie fratilor!! Se vede ca este iarna, o sa vina primavera.sper! ciao Valpi, sper ca ai glumit!
RESPECT, Musaro Adriano

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Frate Adriano tu nu scrii bine si nici nu citesti bine . Am zis ca e o prostie sa afirmi ca e scrisa de cineva numai dupa ce se scrie acolo despre anumite persoane . Citeste frate atent ca am si concluzionat ca nu e scrisa de tine ! Am dat numai un exemplu de cum poti arunca vina pe cineva . Stai linistit ca tu esti ultimul vizat ! :lol: :lol:

In alta ordine de idei , am mai spus-o pe la prieteni , niciodata scris . Ne-am facut de cacat , in mod public ! . Atita incrincenare si discutii nu au fost parca niciodata . Asta de la creearea unei Comisii care ar trebui sa faca lucrurile sa mearga mai bine , de la un vot , de la o gramada de orgolii , etc . Ce bine a fost anul trecut cind nu s-a discutat atita si am luat la cunostinta programul , taxa si datele de concurs . Atit - cine vroia venea , cine nu statea acasa . Anul asta parca e alta lume si traim in Kafka .

Pina la urma si Forumul asta parca nu isi mai are rostul . In loc sa fie ceva misto , un Cismigiu al pescarilor de crap , a ajuns Afganistan .

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Valpi, daca te uiti la zambareti mei te dai seama ca oricum si eu glumeam. Al doila rand ai vazut ca si eu am sfatuit baieti sa se pregateste pentru selecti fara prea multe comentari ca nu are rost. atat. CIAO
ps. valpi afganistan este mic copil comparat cu pescari. :lol: :lol:
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

:D :D :D

Avatar utilizator
lipoveanu
Mesaje: 90
Membru din: Sâm Feb 26, 2005 23:13
Puncte: 0

Mesaj de lipoveanu »

baiatul asta cu motocicleta...e din ''TOP GUN''.... :lol:
pescar de Dunare

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”