UITE CE IESE CAND TE BAGI SINGUR IN SEAMA !

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Scuze King ! Eram 90 la suta convins ca sub numele asta se ascunde un "prieten "de-al meu de pe celalalt site ! Acum ca ai demonstrat ca existi iti respect parerea oricare ar fi ea in legatura cu mine ! Dar eu te sfatuiesc sa citesti printre randuri anumite interventii ale mele,pentru ca altfel poti sa tragi concluzii gresite.Si e pacat ptr. ca mie mi-ai demonstrat ca esti un om de caracter ! Poate o sa ne cunostem odata ! Numai bine !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Tudor

stai linistit omule - am pus zimbareti ! Am dat un exemplu de perceptie gresita si atit .

FisherKing
Mesaje: 4
Membru din: Lun Ian 24, 2005 3:09
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de FisherKing »

Multumesc tuturor, pentru intelegere. Nu am vrut sa insinuez o anumita atitudine refractara, din partea Dvs., fata de pescarii mai putin experimentati. Doar ca, intrand pentru prima data pe acest forum, am observat ca cei necunoscuti, sau lipsiti de rezultate notabile, erau trimisi "la plimbare". Initial, trebuie sa recunosc ca nu prea am sesizat si tenta de umor din aceste mesaje. Cum am mai spus: Mea Culpa! De altfel, am citit articole si interviuri, in care protagonisti erau oameni ca Dl. Rosioru, Dl. Bibu, Dl Pangica, etc. Nu as putea, in atari conditii, sa-i acuz pe acesti oameni, de ipocrizie. De aceea, nu as vrea sa se inteleaga gresit, sau sa creez animozitati.
@patabum (imi cer scuze, nu va cunosc numele).
Aveti dreptate, in ceea ce priveste atitudinea "trendy" si sunt perfect de acord cu Dvs. Pescuitul este pasiunea mea cea de capatai, intr-o exprimare mai plastica, nu voi renunta la ea, pentru nici un motiv. Am renuntat, deja, la doua femei, pentru ca a trebuit sa aleg. Va spun sincer, nu regret nici una dintre cele doua alegeri. :lol:
@Vladut Mateianu
Si eu sper ca ne vom intalni, in viitor. Pana atunci, insa, vreau sa stiti ca apreciez in mod deosebit intelegerea de care ati dat dovada, in ceea ce ma priveste si atitudinea corecta, pe care ati afisat-o.

Fir Intins!

Cu stima,
Mircea Constantin GEANOGLU

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

ACUM M-AM LINISTIT VAL!!!!
FIR INTINS!!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”