VICTOR OANA - JUSTITZIARUL

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
Vizitator

VICTOR OANA - JUSTITZIARUL

Mesaj de Vizitator »

Nu vroiam sa reinviu un topic dar vad ca domnul Oana continua cu penalizarea aceea nejustificata.
Sa ne povesteasca dansul cum in 2001 in Portugalia a vrut sa-l bata pe capitanul echipei de atunci a ROMANIEI Aurel Lupsan pentru o galeata de 5kg ready-made bile de 5 feluri si l-a injurat si umilit pe saracul om de fatza cu mine Radu Badica, Denk Leopold, Nitu Ion si Marcel Chifa.
Bilele le adusese capitanul portugaliei sa le incercam si trebuia impartite desi erau 5kg si fiecare echipa avea deja nada cam 60kg facuta de tata Nitu
Conflictul l-a inceput domnul Oana care credea ca domnul Lupsan nu vrea sa ne dea bilele dupa o ora de la aducere.
A inceput sa urle pe balta si sa injure si sa se jure ca il omoara pe "taran" Marcel a intervenit si tata Nitu care a zis ca pleaca acasa daca il bate pe Lulu care de frica statea sub umbrela nu avea curaj sa mai iasa sau vorbeasca.


Atunci nimeni nu l-a suspendat pe domnul Oana cel putzin nu Dan Pasat sau Domnul Albastroiu de frica sa nu se mai intample


Scuze ca dezgrop mortzii dar maine promit dezvaluiri incendiare daca mai continua mascarada aceasta ieftina si de prost augur

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: VICTOR OANA - JUSTITZIARUL

Mesaj de oanavictor »

Busse scrie:Nu vroiam sa reinviu un topic dar vad ca domnul Oana continua cu penalizarea aceea nejustificata.
  • Sa ne povesteasca dansul cum in 2001 in Portugalia a vrut sa-l bata pe capitanul echipei de atunci a ROMANIEI Aurel Lupsan pentru o galeata de 5kg ready-made bile de 5 feluri si l-a injurat si umilit pe saracul om de fatza cu mine Radu Badica, Denk Leopold, Nitu Ion si Marcel Chifa.
Bilele le adusese capitanul portugaliei sa le incercam si trebuia impartite desi erau 5kg si fiecare echipa avea deja nada cam 60kg facuta de tata Nitu
Conflictul l-a inceput domnul Oana care credea ca domnul Lupsan nu vrea sa ne dea bilele dupa o ora de la aducere.
A inceput sa urle pe balta si sa injure si sa se jure ca il omoara pe "taran" Marcel a intervenit si tata Nitu care a zis ca pleaca acasa daca il bate pe Lulu care de frica statea sub umbrela nu avea curaj sa mai iasa sau vorbeasca.


Atunci nimeni nu l-a suspendat pe domnul Oana cel putzin nu Dan Pasat sau Domnul Albastroiu de frica sa nu se mai intample


Scuze ca dezgrop mortzii dar maine promit dezvaluiri incendiare daca mai continua mascarada aceasta ieftina si de prost augur
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RADU BADICA ARE INTERZIS SA MAI PESCUIASCA PE LACUL DARVARI ATATA TIMP CAT TRAIESTE OANA VICTOR .

RADULE ......ROAGA-TE SA AM VIATA SCURTA ,CA ALTFEL VEI PESCUI IN CADA SAU IN GROPILE DIN ASFALT DUPA CE PLOUA :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

ASTEPT SI DEZVALUIRILE INCENDIARE :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

ASTA ATATA TIMP CAT SE VA DOVEDI CA ACUMULAREA DARVARI ESTE SINGURA SURSA DE APA A GLOBULUI:))))))))))))))))

RADU BADICA

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

EU PERSONAL AM INCHEIAT ACEASTA DISCUTIE DE IERI DE COMUN ACORD CU CATEVA PERSOANE CARE L-AU APARAT ,DAR INCEPAND DIN ACEST MOMENT ORICE PERSOANA CARE INCEARCA SA-L APERE SAU SA-L DEZVINOVATEASCA PE BADICA DE FAPTELE SALE VA FI CONSIDERAT AGITATOR DE SPIRITE SI VA AVEA ACEEASI SOARTA CA RADU BADICA . :twisted: :twisted: :evil:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Asa fac copii mici cand le spui ca au gresit isi iau jucarelele si pleaca.
Asteptam un raspuns cu maturitatea necesara varstei si valorii dar se pare ca asteptarea e in zadar.

Si mai ales accept aceasta pedeapsa pentru ca promovez balta darvari si aduc prieteni acolo sa pescuiasca atent supravegheatzi sa practice adevaratul catch and release nu braconaj industrial ca altzii,,,.....


Cu stima si admiratzie RAdu Badica umilul dumneavoastra elev
de la care am invatzat sa shi pescuiesc shi sa injur :))))))

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cu tot respectul ptr amandoi, dar ma simt obligat sa inchid si acest topic, sper ca discutia sa continue la telefon...
Haideti sa nu le facem jocul unor persoane care se bucura din inima sa-i vada pe doi dintre cei mai cunoscuti pescari din tara certandu-se pe forum !
Credeti-ma, stiu ce zic...... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Imi cer scuze si eu ca am sters arhitectura aceea interesanta de raspuns la raspuns - dar ocupa spatiu mult pe subiect si totusi spatiu e server are niste limite .

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”