Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de gabi1 »

Popescule, lasă-l cu berea lui că-i cârcotaș, tu ține-o tot așa și, îți fac eu cado' niste untură de viezure, să-ti intre ușor și fără leziuni când te mănâncă.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Dan Mitranescu »

Alexandru Popescu scrie:Pe principiu , sa moara si capra vecinului. Te asigur 100% ca nu am fost injectat de nimeni, nu imi place atitudinea celor care pleaca de la concurs, indiferent de motive. Ok pleci, esti in echipa, ramane unul. Sper ca ai inteles ideea. La adresa ta a fost o gluma nevinovata facuta, pe baza faptelor tale si de aici ai ajuns sa batii campii cu injectatul , sabii, smardoiala si alte lucruri, imagini negative care nu fac doar sa "va" ajute... Imi place atitudinea voastra. Daca vrei sa stii despre mine mai multe, oricand imi face placere sa ne vedem la tine la magazin sa avem o discutie , contradictorie bineinteles... :d
Nu este "sa moara capra vecinului", ca nu te-am indemnat sa te iei si de ei, eu te-am intrebat de ce eu si nu ei, de ce un lucru de acum doi ani si nu unul de acum o luna, de ce eu care nu am mai mers la concursuri si nu ei care sunt un exemplu in continuare ?

Chiar crezi tu ca vreau sa stiu ceva despre tine si nu gaseam solutia ?
Recunos ca m-am interesat cine esti , ca prea m-am pomenit cu tine pe cap si recunosc ca am ramas putin sensibilizat cand am vazut ca semeni cu mine cand aveam in jur de 25 de ani. Daca nu faceam sport cred ca eram leiti. Cati ani ai ?

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Dan Mitranescu scrie: am ramas putin sensibilizat cand am vazut ca semeni cu mine cand aveam in jur de 25 de ani. Daca nu faceam sport cred ca eram leiti.
se vor căsătorii?

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de gabi1 »

Cati ani ai ?
Dane,
Te rog să fii serios, tu ești căsătorit și nici nu ești de seama noastră. Zi-i și tu Alex... :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Dan Mitranescu »

Lucian SV scrie:
Dan Mitranescu scrie: am ramas putin sensibilizat cand am vazut ca semeni cu mine cand aveam in jur de 25 de ani. Daca nu faceam sport cred ca eram leiti.
se vor căsătorii?
Multe relatii incep cu harjoneli, dar cel mai important este cu ce se consolideaza . :wink: :D

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Dan Mitranescu scrie:Multe relatii incep cu harjoneli, dar cel mai important este cu ce se consolideaza . :wink: :D
ieri tocmai am revăzut Omul orchestră și nu m-am putut abține.
Oricum, bună vaselina asta cu cine se iubește se tachinează. perverși francezii ăștia.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Dan Mitranescu »

gabi1 scrie:
Cati ani ai ?
Dane,
Te rog să fii serios, tu ești căsătorit și nici nu ești de seama noastră. Zi-i și tu Alex... :D
Deconspiratii pe interes. :(
Mai devreme era "Popescule", acum este "Alex" ... :wink:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de gabi1 »

Dan Mitranescu scrie:
gabi1 scrie:
Cati ani ai ?
Dane,
Te rog să fii serios, tu ești căsătorit și nici nu ești de seama noastră. Zi-i și tu Alex... :D
Deconspiratii pe interes. :(
Mai devreme era "Popescule", acum este "Alex" ... :wink:
Viața este un fenomen complex, mai ''alunec'' și eu, că sunt tot om. :D
Newton chiar bolborosea ceva legat de ''atracție'', tu știi mai bine că ești politehnist. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Dan Mitranescu »

gabi1 scrie: Viața este un fenomen complex, mai ''alunec'' și eu, că sunt tot om. :D
Newton chiar bolborosea ceva legat de ''atracție'', tu știi mai bine că ești politehnist. :wink:
Aici este vorba de chimie, nu de fizica. Ai sa vezi.
In alta ordine de idei, putem sa incrucisam si sabiile. :wink: Nu sunt gelos. :D

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de gabi1 »

Dan Mitranescu scrie: In alta ordine de idei, putem sa incrucisam si sabiile.
Fii și tu mai explicit(Ménage à trois :roll: ), nu de alta, dar Aspirina, scuze, Alex,o să înțeleagă că iarăși o dai in smardoială.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”