Diverse discutii

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Diverse discutii

Mesaj de gabi1 »

Dar imi aduc aminte ca in 2003-2004 stateam la bloc in 3 camere pe 9 mai si conduceam un Renault Megane , pe care l-am tinut 5 ani .
:lol: :lol:
Atunci locuiai in Crangasi ...........
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gabi1 »

:roll: :roll:
....aleatoriu... :idea:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

Draga mea clona Gabi 1 ... un pic de minte te-ar invata ca daca iti modifici mesajele dupa 20 -30 minute , esti clar un administrator al acestui site . Altfel nu poti ! Si toti cei care folosesc acest Forum stiu ca dupa 5 min ...nu mai poti modifica nimic . Faci greseli copile ...
Crede-ma ca stiu lectia asta si nu uita ca eu am inventat atit crapmania.ro si vinatorul.ro . Mie imi este clar ca vorbesc cu Vladutz sub alta identitate .... chestie de nuanta ...si nici nu discut macar ...
Mai mult pe firul scurt stiu ca IP este din Militari ...stiu ca suntem vecini .
Imi jignesti si inteligenta si chiar nu stiu cum sa ma comport cu tine ..pentru ca ce imi scri pe privat este nasol ....
Urat din partea ta !! Foarte urat !

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gabi1 »

Val scrie:Draga mea clona Gabi 1 ... un pic de minte te-ar invata ca daca iti modifici mesajele dupa 20 -30 minute , esti clar un administrator al acestui site . Altfel nu poti ! Si toti cei care folosesc acest Forum stiu ca dupa 5 min ...nu mai poti modifica nimic . Faci greseli copile ...
Crede-ma ca stiu lectia asta si nu uita ca eu am inventat atit crapmania.ro si vinatorul.ro . Mie imi este clar ca vorbesc cu Vladutz sub alta identitate .... chestie de nuanta ...si nici nu discut macar ...
Mai mult pe firul scurt stiu ca IP este din Militari ...stiu ca suntem vecini .
Imi jignesti si inteligenta si chiar nu stiu cum sa ma comport cu tine ..pentru ca ce imi scri pe privat este nasol ....
Urat din partea ta !! Foarte urat !
Pangica,
Do Not Disturb....timpul este cel mai bun doctor, festina lente !! ROUTE 28.. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

Stai linistit Vladutz ca nu te deranjez . Ce scriu poate fi verificat de oricine de aici .... care isi mai modifica mesajele dupa 20-30 60 minute , faci greseli de amator ...!! Un patetic manipulator de site .... si un vesnic nemultumit ....Pot sa iti spun Mahnitul ?

Ce ai facut pe contul lui Gabi 1 numai administratorul o face ... si nu cred ca Miere are ceva cu mine .... Vrei tu sa te dai destept dar faci greseli .... si e greu sa suporti faptul ca tu esti Gabi1 ....cine stie ce ai mai scris si cui ....asa cum m-a umplut de mesaje private acest user ...

Si ce ma supara mai tare este ca toti cei care au ceva de zis vizavi de noi doi , tac de frica , pentru ca ti-ai facut un organ de presa aici care prin clone , postari nesimtite si altele pe care le sti la fel de bine ca mine ..... poti proiecta imaginea ta asupra oricui ...asa cum ai inceput cu Vladeanu , continui cu mine , samd .... Crede-ma ca nu merge chiar cum crezi tu . Am sa iti dovedesc printr-un proces penal ...cat de repede .... ca poate la bani te ustura ! Ca banul ti-a luat mintile !

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gor965 »

Val, eu am editat mesajele ! In graba, nu am mai mentionat cine a facut modificarea. Ai mai jos un printscreen din panoul moedratorului ...
Fişiere ataşate
ScreenShot003.jpg
ScreenShot003.jpg (272.5 KiB) Vizualizat de 892 ori
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

Acelasi jeg .... si din partea ta ... Puteti cumva sa ma banati ... sa nu mai exist pe aici ? Dati-mi ceva greu ..pe IP sau pe adresa de acasa ... pentru ca este clar ca nu pot suporta mizeria de aiaic si voi scrie mereu .... Un ban definitiv mi-ar rezolva problema !

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gor965 »

Val scrie:Acelasi jeg .... si din partea ta ...
Poate nu inteleg eu bine sensul cuvintelor de mai sus ... sa inteleg ca eu sunt jegos sau am facut vre-un lucru necurat ?! :? Faptul ca stau si matur mizeriile pe care le debiteaza unii pe forum, ma fac pe mine jegos ?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

gor965 scrie:
Val scrie:Acelasi jeg .... si din partea ta ...
Poate nu inteleg eu bine sensul cuvintelor de mai sus ... sa inteleg ca eu sunt jegos sau am facut vre-un lucru necurat ?! :? Faptul ca stau si matur mizeriile pe care le debiteaza unii pe forum, ma fac pe mine jegos ?
Ai si tu o parte mica de jeg in tine ..... te-a instruit bine seful . Faceti greseli majore si acceptati clone la greu ... atit timp cat scriu ce vreti sa auziti . Cind e o clona mai vocala si va cearta vine seful si o intreaba cine este ? De ce nu faceti ceva uniform ? Nu te da lebada ..... moderezi ceva si stai de vorba cu oameni care in mod normal , altfel , nu te cunosc .... si nu te baga in seama . Frumoase poze , esti arbitru , apropo ieri am completat formularul de scoala avindu-l pe al tau de exemplu la FRPS , samd .... Bai dar respect nu mai exista deloc pe lumea asta ?????????? Sau macar o minima decenta !!!!! Cine va credeti Doame iarta-ma !!!???
Ultima oară modificat Sâm Ian 25, 2014 17:46 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gor965 »

Val scrie:
gor965 scrie:
Val scrie:Acelasi jeg .... si din partea ta ...
Poate nu inteleg eu bine sensul cuvintelor de mai sus ... sa inteleg ca eu sunt jegos sau am facut vre-un lucru necurat ?! :? Faptul ca stau si matur mizeriile pe care le debiteaza unii pe forum, ma fac pe mine jegos ?
Ai si tu o parte mica de jeg in tine ..... te-a instruit bine seful . Faceti greseli majore si acceptati clone la greu ... atit timp cat scriu ce vreti sa auziti . Cind e o clona mai vocala si va cearta vine seful si o intreaba cine este ? De ce nu faceti ceva uniform ? Nu te da lebada ..... moderezi ceva si stai de vorba cu oameni care in mod normal , altfel , nu te cunosc .... si nu te baga in seama . Frumoase poze , esti arbitru , apropo ieri am completat formularul de scoala avindu-l pe al tau de exemplu la FRPS , samd .... Bai dar respect nu mai exista deloc pe lumea asta ?????????? Sau macar o minima decenta !!!!! Cine va credeti Doame iarta-ma !!!???
E ok, e parerea ta si ma pune serios pe ganduri ... inghit prea multe ptr. prea putin !
Daca mai sunt noutati legate de subiect, puteti posta !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”