Ghinion sau ce?

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de gabi1 »

Andrei,
Ne-am cunoscut(sic) accidental acum vre-o zece ani la un restaurant pe Valea Oltului(Dr.Taberei) prin intermediul unui prieten comun care din pacate a decedat(C.R/LV).
Nu am socializat cu tine din motive obiective(imi cer scuze).Tot ce pot sa-ti destainui este ca L.V a avut o premonitie fantastica legata de evolutia ta ulterioara, iti reproduc doar o idee: "Andrei este un tip repezit, Vladut este mai echilibrat". Jur ca este adevarul pur!
Te las in ceata inca, poate candva iti voi spune mai multe, nu stiu daca o sa-ti placa.
Sa fii sanatos si iubit. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

carbocalm
Mesaje: 513
Membru din: Joi Mai 16, 2013 21:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de carbocalm »

Eu cred ca este doar o coincidenta si cu ploile astea :wink:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de andrei vladeanu »

gabi1 scrie:Andrei,
Ne-am cunoscut(sic) accidental acum vre-o zece ani la un restaurant pe Valea Oltului(Dr.Taberei) prin intermediul unui prieten comun care din pacate a decedat(C.R/LV).
Nu am socializat cu tine din motive obiective(imi cer scuze).Tot ce pot sa-ti destainui este ca L.V a avut o premonitie fantastica legata de evolutia ta ulterioara, iti reproduc doar o idee: "Andrei este un tip repezit, Vladut este mai echilibrat". Jur ca este adevarul pur!
Te las in ceata inca, poate candva iti voi spune mai multe, nu stiu daca o sa-ti placa.
Sa fii sanatos si iubit. :D

Nu trebuie sa-ti ceri scuze si nici nu conteaza "motivele obiective" pentru care nu ai socializat cu mine.

Interesant de aflat este cu cine ai socializat (si in ce fel) in pescuitul asta la crap in care ai mii de postari pe forum, te bagi in seama la toate topicurile si ai adresari de genul: "Cornelush", "Victorash", "Gabitza", etc...

Pe mine lasa-ma in ceata, ma descurc, multumesc.
The One Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de gabi1 »

andrei vladeanu scrie: ... ai mii de postari pe forum, te bagi in seama la toate topicurile si ai adresari de genul: "Cornelush", "Victorash", "Gabitza", etc...

Pe mine lasa-ma in ceata, ma descurc, multumesc.
Sa fim seriosi, cea mai mare parte a postarilor mele vizeaza relatia Popescu+Vladeanu=INTERESUL PECUNIAR pe sistemul " sa-i f...m legal"! :oops:
Asta-i focul care te arde pe tine. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de andrei vladeanu »

ok, spor la treaba in continuare!
The One Team

Avatar utilizator
Rusu Andrei
Mesaje: 137
Membru din: Vin Feb 19, 2010 0:05
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Rusu Andrei »

dancalinescu scrie: Anul trecut am iesit doar de 2 ori. :?
De fapt eu cred ca asta este ghinionul cel mai mare si anume sa iesi DOAR de 2 ori pe an la pescuit. Eu zic sa iesi anul asta mai des si vei vedea ca vei sparge blestemul :D Fire intinse

cosmin mox
Mesaje: 19
Membru din: Vin Apr 15, 2016 11:37
Puncte: 0
Localitate: Titu

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de cosmin mox »

bogdan5 scrie:Blondino, te rog nu ma intrerupe cand te ignor.
Etaleaza-ti nurii la alta masa.
Multumesc anticipat.

E ușor sa stai ascuns și sa măcăni toată ziua în stânga și-n dreapta pe toate topicurile posibile, exact ca un virus te bagi peste tot fără sa ai vreo treaba cu subiectul sau sa ajuți cu ceva. Ce curajos mai ești tu.
Pe Andrei Vladeanu îl cunoaște toată lumea, pe tine cine te cunoaște mai fantomă?
Te uiți la el la televizor și îți curg bale,ca nici dinți în gura nu mai ai,ți-au căzut toți.
Ai noroc ca întreții lumea cu maimuțăreala ta aici pe forum,cred ca asta e și motivul pentru care nu ai fost avertizat sau blocat de către moderatori pana acum, altfel ai fi zburat de mult.
Exact ca la un show păcătos, capatos are cea mai mare audienta pentru ca invita toți bețivanii și toți maneliștii. .și asta are priza la public

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de bogdan5 »

cosmin mox scrie:
bogdan5 scrie:Blondino, te rog nu ma intrerupe cand te ignor.
Etaleaza-ti nurii la alta masa.
Multumesc anticipat.

E ușor sa stai ascuns și sa măcăni toată ziua în stânga și-n dreapta pe toate topicurile posibile, exact ca un virus te bagi peste tot fără sa ai vreo treaba cu subiectul sau sa ajuți cu ceva. Ce curajos mai ești tu.
Pe Andrei Vladeanu îl cunoaște toată lumea, pe tine cine te cunoaște mai fantomă?
Te uiți la el la televizor și îți curg bale,ca nici dinți în gura nu mai ai,ți-au căzut toți.
Ai noroc ca întreții lumea cu maimuțăreala ta aici pe forum,cred ca asta e și motivul pentru care nu ai fost avertizat sau blocat de către moderatori pana acum, altfel ai fi zburat de mult.
Exact ca la un show păcătos, capatos are cea mai mare audienta pentru ca invita toți bețivanii și toți maneliștii. .și asta are priza la public
Cine te-a inventat si intors cu cheia acum 5 zile fix ti-a dat vre-o spaga?!... sau canti pro bono?!
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Victoras Petcu »

gabi1 scrie:Popescule,
Sunt coleric si am toleranta zero fata de impostori, ipocriti, impertinenti... in 3 cuvinte "cetateni fara caracter"(punct).
Cand te-ai privit ultima data in oglinda!?!
PS. Mai am un obicei prost- nu ma prostituez.

Adevarul este ca nu mai poti sa te prostituezi,pentru ca in 1985 ti-au rupt aia "rozeta" la Rahova cocalare !!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Victoras Petcu »

popescu59 scrie:E u zic sa incetati sa mai atacati cele 2 persoane B....5 si G...1 care vad ca sunt din ce in mai admirate pe acest forum . Sunt o familie tata si fiu si trebuiesc intelesi. Daca vreti sa stiti ce va urma cu persoanele care au intrat in polemica cu domniile lor sa stiti ca vor urma injuriile si amenintarile la greu. Cit despre faptul ca sunt acceptati pe acest forum credeam ca v-ati dat seama ca este ceva legat de cei care cirmuiesc acest forum . Eu am ajuns la concluzia ca celor care cirmuiesc acest forum le este frica de aceste 2 persoane , motive sa le stearga conturile au avut destule relatate de multi din cei care scriem pe aici dar in zadar de fiecare data cei care au datoria sa faca cea ce trebuie sa faca in acele cazuri au concluzionat ca nu sunt motive intemeiate sa le starga conturile de pe acest forum . Si uite asa mergem din jigniri in jigniri si atacuri la persoana fara numar.
Fire cit mai intinse tuturor pescarilor.


Popescule, nu te pune cu acest cocalar ca o sa te injure de morti, de vii, pentru ca altceva nu poate sa faca , decat sa se dea mare in spatele tastaturii !!! L-am invitat de N ori sa vina ca sa vorbim fata in fata !!! Nu vine pentru ca nu vrea sa mai pateasca ce a patit la Rahova in 1985 !!! :wink:
Victoras Petcu

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”