In cautare de sponsor / donator.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de gabi1 »

apropo, ce muzica iti place ?? :D
"Balalau baiatu mamii" :idea:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de viper28 »

Asa ceva nu am pomenit in viata mea. Pustanu' "de bani gata" cere ajutor pentru CI4. De la pescari nevoiti sa isi rupa spatele cateva luni sa isi poata lua un set de MTX-uri (o parte din pescari). Pe deasupa are curajul sa-i faca pe altii prosti. E culmea culmilor. A citit vreun moderator postarile acestui "pescar de competitie"?

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de dani dan »

acesta este 'produsul' postdecembrist.daca nu ajunge de la parinti,hai sa incercam in alta parte. :oops:
decat sa muncesti,mai bine cersesti :oops: :oops: :oops:
fraierii nu mor,se schimba.....
in fiecare dimineata pleaca un fraier de acasa,problema e sa te intalnesti cu el....
si mai e o vorba:
prostu" nu e prost destul,daca nu e si tare-n clanta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS de aia vroiam eu cat de cat o identitate a utilizatorilor acestui forum :wink:
orice fraier se logheaza si incepe cu tampeniile debitate de neuronu" lui :?
ce deranjeaza, e ca sunt nevoit sa-l citesc,nestiind ce debiteaza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
m-am deshidratat,ma buc sa caut niste ,lichide, :lol:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de osc1or »

Vipere, nu te ambala tati.. totul este un pamflet.
Userul are 3 posturi in total si il cheama WEED :))
Critic echilibrat

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de gabi1 »

in fiecare dimineata pleaca un fraier de acasa,problema e sa te intalnesti cu el....
Uite ca l-ai intalnit, tu esti un tip generos, ai putea sa-l sponsorizezi si pe el... :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de cornelserbu »

weed123 scrie:Pall chiar nu vroiam sa fac asta dar esti chiar prost. De unde stii tu ce situatie financiara am eu? Tu nici macar nu visezi sa stai unde stau eu si ce masina am eu prapaditule. Ideea e ca nu mai vor parintii sa auda de pescuit. Sa te vad pe tine ce masina ai , logan? Si telefon ? Galaxy S3? Nu te lua de mine ca nu stii nimic despre mine pretenas:) Daca tot esti atat de "bastan" sa ne intalnim la Ramada in fata sa vedem cine are si ce are mai multe nu? sa vedem daca ai bani sa ma scoti la cafea.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asta-i clona si are chef de caterinca... :lol: :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Rahan67
Mesaje: 131
Membru din: Joi Iul 25, 2013 11:16
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de Rahan67 »

....."Ca si constitutie o duc destul de bine 1.90 , atletic , fara vicii , 18 ani (cu masina) , sunt din Pitesti Arges,"......

OOOOOOPPSSS :roll: !!!!!!!!!!!!..... am gresit site-ul? :shock:sunt pe matrimoniale sau..... :?: .......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zapaceala-n fire

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de popescu59 »

Problema est foarte simpla doar ca acest tinar a intrat pe mina unor rautaciosi .

Rezolvarea este la indemina lui si este foarte foarte simpla , de ce sa astepte mila unora ?
De ce ??
Baiatul isi doreste 4 mulinete de incepator chiar nu vad ce aveti cu el , isi doreste sa ajunga pescar de TOP si automat pentru asta ii trebuie si ceva scule .
De ce trebuie ironizat ? De ce trebuie jignit ???

Vad ca a primit citeva raspunsuri si mai ales sfaturi dar NICI UNUL DINTRE SFATURI NU ESTE CEL CORECT .
Mai baietel sfatul corect este urmatorul ,
IA VIATA IN PIEPT SI RENUNTA LA MASINA TA DE FITE SAU DE CE NU LA TELEFONUL DE FITE CU CARE TE LAUZI .
Cu banii luati pe masina sau pe telefon iti ei mulinetele dorite si ai rezolvat problema foarte simplu .
Nu lua nici o clipa in calcul ce doresc parintii tai DOAR ESTI MAJOR ce nevoie mai ai de sfatul parintilor ?

Pretenas ai primit sfatul cel mai corect FARA JIGNIRI SI FARA SA AJUNGI LA MINA UNOR RAUTACIOSI CARE NU AU INTELES CE ITI DORESTI TU .
Deci ai 2 variante , ori vinzi masina ori telefonul , daca dai masina iti poti lua cam tot ce ai nevoie pentru pescuit si iti ramin bani si pentru un Logan , daca dai telefonul poate iti cele 4 mulinete ( Cred ca nu ai telefon mai jos de IPhon 6)
Pretenas ce ai cautat ai gasit , aici ai primit sfatul corect si rezolvarea cea mai corecta a problemei tale .
Astept sa ne spui la ce ai renuntat si cum ai rezolvat problema .
NU TREBUIE SA IMI MULTUMESTI PENTRU RASPUNSUL CORECT LA INTREBAREA TA :lol: :lol: :lol:

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2762
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de PallBogdan »

cornelserbu scrie:
weed123 scrie:Pall chiar nu vroiam sa fac asta dar esti chiar prost. De unde stii tu ce situatie financiara am eu? Tu nici macar nu visezi sa stai unde stau eu si ce masina am eu prapaditule. Ideea e ca nu mai vor parintii sa auda de pescuit. Sa te vad pe tine ce masina ai , logan? Si telefon ? Galaxy S3? Nu te lua de mine ca nu stii nimic despre mine pretenas:) Daca tot esti atat de "bastan" sa ne intalnim la Ramada in fata sa vedem cine are si ce are mai multe nu? sa vedem daca ai bani sa ma scoti la cafea.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asta-i clona si are chef de caterinca... :lol: :lol: :lol: :lol:
Da nu il prind eu pe la Ramada la cafea sa-i incerc xs1 fara ci4...asa...pe spate putin, ca tot mi-a dat intalnire cu scop de masurare a "smardoielii"?! Sa vad si eu pe unde se bea cafea pe la Ramada...ca de...nu avem toti posibilitatile lu' asta mic si agitat...

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de dani dan »

gabi1 scrie:
in fiecare dimineata pleaca un fraier de acasa,problema e sa te intalnesti cu el....
Uite ca l-ai intalnit, tu esti un tip generos, ai putea sa-l sponsorizezi si pe el... :lol: :lol:
in citat era vorba despre un fraier si un smecher. de unde ai scos generosu' nu stiu...e frig in obor? sau neuronu' bata-l vina? :wink:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”