In cautare de sponsor / donator.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

weed123
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 05, 2015 0:03

In cautare de Sponsor / Donator

Mesaj de weed123 »

Salutare tuturor pescarilor.
M-am hotarat sa fac si acest pas . Sa gasesc o modalitate prin care cineva s-ar incumeta sa sponsorizeze un tanar pescar. Nu cred ca este nimic de ras sau de facut misto pe tema asta. Din pricina unor certuri si neintelegeri cu familia mea va cer ajutorul. Recent am achizitionat un set de 4 lansete Tribal XS-1 Shimano Noi si in ultimul moment familia a decis sa nu-mi mai dea bani sa cumpar si 4 mulinete... acestea fiind Big Bait Runner Ci4 ... Nu va imaginati ce a insemnat asta pentru mine... Adio concursuri , adio partide lungi de pescuit si capturi mari... Nu vreau sa ma plang dar orice ajutor este bun... Ca si constitutie o duc destul de bine 1.90 , atletic , fara vicii , 18 ani (cu masina) , sunt din Pitesti Arges, Foarte FOARTE "infometat" de pescuit :)) , cu experienta in cateva concursuri destul de mari si cu rezultate bune chiar si podium in anul 2014. Precizez ca am restul echipamentelor , mulinetele fiind singurul meu impas...
Acum ramane decizia voastra cum tratati acest subiect si cum reactionati. Fire intinse!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de DumiD »

dincolo era mai ieftin.....
pe viitor cand ceri ajutor fa-o pentru ceva indispensabil....nu pentru ci4

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2762
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de PallBogdan »

Gogule, eu nu te condamn...dar cred ca ar fi bine sa te pui la somn, sa incerci sa te odihnesti, sa te trezesti mai lucid dimineata si sa te hotarasti daca ai mai scrie sau nu aceat mesaj... Acum, fa-ti un bine si sterge-l...cel putin momentan! Somn usor!

weed123
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 05, 2015 0:03

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de weed123 »

Nimeni nu este obligat sa ma ajute sau sa citeasca. Nu ma cert cu voi , eu doar am pus o intrebare .

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2762
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de PallBogdan »

Eu incercam doar sa te opresc sa nu fi mai penibil decat ti-ai facut intrarea cu acest topic... E fix treaba ta ce vei face de aici incolo!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de gabi1 »

weed123 scrie:Nimeni nu este obligat sa ma ajute sau sa citeasca. Nu ma cert cu voi , eu doar am pus o intrebare .
Nepoate, ai tras pe nas? La 18 ani ai bac, lasa concursurile, pune mana si fa-ti un viitor sa nu devii un asistat social, parintii cat crezi ca te vor tine in spate? De unde ai masina, bani de gaz, impozit, asigurari...chiar nu ti-e rusine?
Daca nu-ti place munca apuca-te de shuteala, lasa mangleala.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Florin Coacaza
Mesaje: 91
Membru din: Mar Aug 13, 2013 23:35
Puncte: 0
Localitate: Turda/Ploiesti

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de Florin Coacaza »

de ce nu incerci sa te inscrii intr-un club?

dedeciu mihai-paul
Mesaje: 141
Membru din: Mie Mai 04, 2011 19:54

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de dedeciu mihai-paul »

chiar are tupeu pustiu' ! ca esti pasionat si nu iti permiti inteleg, dar sa vrei si ceva de fite deja depaseste orice limita de bun simt !

nu mai vinde vinzi tu lansetele si iti iei 4 lansete si 4 mulinete hakuyo (de amaresteni cum vb copiii de bani gata) si demonstrezi ca esti bun la pescuit ? vorbesti de concursuri ? da un link unde sa apara numele tau pe podium, dar la concursuri de pe aici, nu din cele no name judetene.

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2762
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de PallBogdan »

Florin Coacaza scrie:de ce nu incerci sa te inscrii intr-un club?
In ceva club de prosti sau semiretarzi care sa puna botul la gluma asta proasta...

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: In cautare de sponsor / donator.

Mesaj de gabi1 »

Florin Coacaza scrie:de ce nu incerci sa te inscrii intr-un club?
Nu-l primeste ca are 1.90m.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”