tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

dumitru1
Mesaje: 40
Membru din: Mie Ian 18, 2017 20:02

tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de dumitru1 »

shimano velociti 12 ft 3,25 lb,shimano forccemaster fedder 11ft 70g ,mulinetele shimano baitruner dl 10 000 rb achsitionate de curand doresc pareri opini pro si contra.

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de Andrei91 »

Scrie mai pe "intelesu" tuturor data viitoare, eu unu nu vad ce pareri pro sau contra vrei sa primesti pentru cele mentionate mai sus ...

dumitru1
Mesaje: 40
Membru din: Mie Ian 18, 2017 20:02

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de dumitru1 »

pareri pro si contra de exemplu ,la cate partide de pescuit poate rezista mulinetele ,rezista mecanica mulinetei pentru un dril cu un crap mai mare,rezista baitrunerul an timp,pareri pro si contra,despre lansete se sfibreaza blankurile,inelele resista an timp la treciat, etc

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de pescarusull »

dumitru1 scrie:pareri pro si contra de exemplu ,la cate partide de pescuit poate rezista mulinetele ,rezista mecanica mulinetei pentru un dril cu un crap mai mare,rezista baitrunerul an timp,pareri pro si contra,despre lansete se sfibreaza blankurile,inelele resista an timp la treciat, etc
Scrie ma in romana sa intelegem si noi ce vrei.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

danicos
pescar de competitie
Mesaje: 1025
Membru din: Mie Noi 17, 2010 17:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de danicos »

dumitru1 scrie:pareri pro si contra de exemplu ,la cate partide de pescuit poate rezista mulinetele ,rezista mecanica mulinetei pentru un dril cu un crap mai mare,rezista baitrunerul an timp,pareri pro si contra,despre lansete se sfibreaza blankurile,inelele resista an timp la treciat, etc
Manca-ti-as gura ta, ai chiulit de la scoala! :evil:

dumitru1
Mesaje: 40
Membru din: Mie Ian 18, 2017 20:02

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de dumitru1 »

daca nu antelegeti nu este o problema eu nu stiu sa ma exprim altfel o sa rog un administrator sau moderator sa canceleze topicul,de fapt lam rugat pe domnul Dan Mitranescu sa ma ajute pentru simplul fapt ca nu am studiat limba romana ,sunt an afara de 20 de ani ,am studiat altceva multumesc de antelegere.

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de Andrei91 »

Nu stie nimeni sa iti spuna cat timp rezista mulinetele... orice mulineta rezista la un drill cu crap mare.Intrebarile tale nu prea au sens ...

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de Andrei91 »

Tipicul "romanas" plecat din tara nu mai stie sa scrie sau sa vorbeasca, scrie pe italiana poate descifram mai usor.

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de shahjaban »

crezi ? daca nu stie romaneste nici alta limba nu stie mai bine .....garantat.. :D :D
Dragos C. - Brasov

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: tribal velociti crap forcemaster fedder pro si contra

Mesaj de gabi1 »

dumitru1 scrie:daca nu antelegeti nu este o problema eu nu stiu sa ma exprim altfel o sa rog un administrator sau moderator sa canceleze topicul,de fapt lam rugat pe domnul Dan Mitranescu sa ma ajute pentru simplul fapt ca nu am studiat limba romana ,sunt an afara de 20 de ani ,am studiat altceva multumesc de antelegere.
Des duma romani(romanes),j'anau me. :D :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”