balotesti fieni

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
kelly
Mesaje: 54
Membru din: Mie Ian 22, 2014 1:26
Puncte: 0
Localitate: București

balotesti fieni

Mesaj de kelly »

am fost de 1 mai la acest complex la un pescuit de 12 ore ,balta plina de pescari dar NU S-A PRINS NIMIC treaba cea mai suspecta a fost ca in momentul in care am recuperat o lanseta cu ea am agatat un caras mort de cateva zile(se afla in stare de degradare profunda)langa mal mai erau inca 3 pesti morti...acum va las pe voi sa trageti concluzile!


Rusine laguna verde!!!! :?

Avatar utilizator
Andrei Kusitchi
Mesaje: 72
Membru din: Joi Mai 15, 2014 14:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei Kusitchi »

Salutare!..Niste recomandari recente(nu 2012-2013) obiective despre cum mai merge pescuitul pe acest lac.Nu am mai fost de 2 ani aici si eram curios daca se mai prinde ceva.Multumesc!
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

Avatar utilizator
Costin Tudora
Mesaje: 292
Membru din: Vin Iul 03, 2015 14:21
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re:

Mesaj de Costin Tudora »

Andrei Kusitchi scrie:Salutare!..Niste recomandari recente(nu 2012-2013) obiective despre cum mai merge pescuitul pe acest lac.Nu am mai fost de 2 ani aici si eram curios daca se mai prinde ceva.Multumesc!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”