Balta Cetariu Bihor,Oadea

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

briche
Mesaje: 196
Membru din: Mar Mai 04, 2010 23:31
Puncte: 0
Localitate: Medias, jud. Sibiu

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de briche »

Am inteles eu bine? Paznicul merge si iti momeste locul? Pe cont propriu nu se poate momi, cu barca sau navomodel?

Avatar utilizator
razvism
Mesaje: 126
Membru din: Mie Oct 19, 2011 19:50
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de razvism »

Nu stiu daca se poate pe cont propriu noi nu am avut barca sau navomodel si a zis paznicul ca merge el si ne pune baliza si daca vrem putem sa ii dam sa ne nadeasca noua ne-a nadit de 2 ori.

PS:Am vazut ca a nadit si la alti pescari.
Respecta si vei fi respectat!

D&M CARP TEAM
Mesaje: 12
Membru din: Lun Iun 14, 2010 19:16

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de D&M CARP TEAM »

@briche.........are dreptate colegul cu naditul el o face daca nu te cunoaste bine.daca ai navomodel poti sa iti faci nadirea si sa iti duci si firele.a uitat colegul sa mentioneze ca rezervarea costa 15ron in plus fata de taxa de pescuit.eu am rezervare din data de 28 august pe standul 13 si voi folosii in totalitate plantatul cu navomodelul.

Avatar utilizator
razvism
Mesaje: 126
Membru din: Mie Oct 19, 2011 19:50
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de razvism »

Da intradevar am uitat de taxa pentru rezervare. Scuze!
Respecta si vei fi respectat!

alec_newssy
Mesaje: 5
Membru din: Mie Feb 09, 2011 22:03
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de alec_newssy »

Catre D&M Carp Team: imi spui si mie te rog pana cand ai rezervarea pe standul 13 te rog?Am si eu rezervare din 31 pe acelasi stand. Merci anticipat.

D&M CARP TEAM
Mesaje: 12
Membru din: Lun Iun 14, 2010 19:16

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de D&M CARP TEAM »

pana in 31 dimineata :wink:

adi.popa
Mesaje: 2
Membru din: Lun Sep 03, 2012 23:39

Re: Nadire la concurs

Mesaj de adi.popa »

Salutare!
Poate ma lamuriti si pe mine cu ceva detalii recente despre lacul Valea Viteilor (Cetariu). Ma intereseaza informatii referioare la taxe, acces, capturi recente, si niste date de contact...

zander
Mesaje: 449
Membru din: Mar Oct 05, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Dej
Contact:

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de zander »

Lacul este bine reprezentat cu crap cu solzi, oglinda si amur, ,media este undeva intre 5.5 si 7 kg depinde pe ce locuri pescuiesti, in lac exista si exemplare mari de crap (anul asta s-au luat cateva buc peste 20 kg si multe pana in 19 kg.) Daca vrei sa pescuiesti dupa peste mare iti recomand locurile de la apa mare adica primele 3-4 locuri de langa baraj. Se pot face rezervari pe lac si atunci nu mai ai surprize neplacute la nr 0724949525 Traian , el este administratorul lacului si un om ok cu care te poti intelege.
Iti doresc fire intinse si daca ajungi la Cetariu sa ne spui si noua cum a evoluat partida!!!!

george n
Mesaje: 43
Membru din: Vin Ian 25, 2013 23:42

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de george n »

oare de cand se poate pescuii la cetariu? de cand se dezgheata balta sau este un program fix?

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Balta Cetariu Bihor,Oadea

Mesaj de robyvan »

george n scrie:oare de cand se poate pescuii la cetariu? de cand se dezgheata balta sau este un program fix?
incearca sa suni aici: 0724949525 Traian , el este administratorul lacului si un om ok cu care te poti intelege. :wink:
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”