Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Încuiat
CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

NU ARE SUCCES....VOLOROSULE....MI-AI CITIT GANDURILE....

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

DACA CINEVA CREDE CA SUNT ADRIAN TEAM 1......NU EZITATI SA MA SUNATI....VA ROG ...VA IMPLOR..

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

AS VREA CA VLADUT MATEIANU SA POSTEZE SI NUMELE LUI .....

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

TIN NEAPARAT ...SA-I MULTUMESC SI LUI VLADUT MATEIANU....ACEST OM ARE CARACTER APARTE ....MA INCHIN IN FATA LUI..

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

VALOROSULE....NU TE OBOSI NU MAI INTRU PE FANTANELE...............SI ATUNCI!!!!!!!!!!!

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

Nu-mi mai fac nicio problema legata de sufletul meu pentru ca am 363.214 ingeri pazitori care vegheaza asupra mea si Sfanta Maica Tereza imi indeplineste orice DORINTA...
Iar tu, daca nu iti ceri imediat iertare pentru toate hohotele necredincioase pe care le-ai tras si pentru toate injuraturile de cand esti, Dumnezeu o va electrocuta pe vecina din baie, iar tie ti se va usca si iti va cadea organul acela care isi schimba consistenta cand te gandesti la ea.
Nu te mai obosi s-o ridici acum…
.E prea tarziu !!!

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de Marius Georgescu »

Domnule admin. in calitate de autor al acestui topic,va rog respectuos sa-l inchdeti.
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

Cu parere de rau ,va anunt ca pentru o perioada mai lunga de timp,din cauza problemelor de sanatate si nu numai,nu voi mai putea intra pe CALUGARENI!
Va doresc numai bine iar atunci cand voi avea ocazia sa intru pe CALUGARENI am sa va spun noutatile!
Deocamndata doresc sa anunt ca nu voi MAI posta pe fantanele. .Cu parere de rau si multa tristete spun:LA REVEDERE MULT SUCCESC IN TOT CEEA CE FACETI! NU UITATI ...SA AI GRIJA SA INCHIDETI ACEST TOPIC ! Va Multumesc!

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Mesaj de CRAPSOR »

CRAPSOR scrie:Cu parere de rau ,va anunt ca pentru o perioada mai lunga de timp,din cauza problemelor de sanatate si nu numai,nu voi mai putea intra pe CALUGARENI!
Va doresc numai bine iar atunci cand voi avea ocazia sa intru pe CALUGARENI am sa va spun noutatile!
Deocamndata doresc sa anunt ca nu voi MAI posta Nici pe fantanele. .Cu parere de rau si multa tristete spun:LA REVEDERE MULT SUCCESC IN TOT CEEA CE FACETI! NU UITATI ...SA Aveti GRIJA SA INCHIDETI ACEST TOPIC ! Va Multumesc!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Balti de Crap”