Lac Cetariu

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
ilar
Mesaje: 220
Membru din: Vin Feb 08, 2019 21:12
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: Lac Cetariu

Mesaj de ilar »

Pai in teorie cardurile le-a impartit administratorul, el trebuie intrebat daca nu cumva are si pt tine. poate sa faca rezervare doar cel care are card si pt tine, dar asta inseamna ca isi asuma raspunderea pt tine. Ai facut ceva care contravine regulilor balti isi poate pierde cardul😫. Asa am inteles eu

Avatar utilizator
Rus Bogdan
Mesaje: 96
Membru din: Dum Dec 03, 2017 15:09
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Lac Cetariu

Mesaj de Rus Bogdan »

ilar scrie:
Sâm Oct 12, 2019 22:47
Pai in teorie cardurile le-a impartit administratorul, el trebuie intrebat daca nu cumva are si pt tine. poate sa faca rezervare doar cel care are card si pt tine, dar asta inseamna ca isi asuma raspunderea pt tine. Ai facut ceva care contravine regulilor balti isi poate pierde cardul😫. Asa am inteles eu
Nu cred ca cineva care are card poate face rezervare pentru altcineva ci doar sa pescuiască împreuna pe același stand..

ilar
Mesaje: 220
Membru din: Vin Feb 08, 2019 21:12
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: Lac Cetariu

Mesaj de ilar »

Noi am intrebat acest lucru si raspunsul a fost cel pe care l-am scris. Faci rezervare normal pe numele tau, merge persoana pt care ai facut rezervarea, iar tu posesorul cardului esti responsabil pt cel care este pe stand. Sau altfel spus, azi imi fac rezervare pt septembrie 21 anul 2019, si cand se apropie timpul iti dau tie rezervarea, pt ca eu nu pot sa merg dar raspund pt tine!

Avatar utilizator
Rus Bogdan
Mesaje: 96
Membru din: Dum Dec 03, 2017 15:09
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Lac Cetariu

Mesaj de Rus Bogdan »

ilar scrie:
Dum Oct 13, 2019 21:19
Noi am intrebat acest lucru si raspunsul a fost cel pe care l-am scris. Faci rezervare normal pe numele tau, merge persoana pt care ai facut rezervarea, iar tu posesorul cardului esti responsabil pt cel care este pe stand. Sau altfel spus, azi imi fac rezervare pt septembrie 21 anul 2019, si cand se apropie timpul iti dau tie rezervarea, pt ca eu nu pot sa merg dar raspund pt tine!
Nu știam, eu ziceam doar ce cred.. :D :D :lol: :lol:

Avatar utilizator
mausica
Mesaje: 220
Membru din: Dum Aug 26, 2012 23:05
Puncte: 0
Localitate: Baile Felix

Re: Lac Cetariu

Mesaj de mausica »

ilar scrie:
Dum Oct 13, 2019 21:19
Noi am intrebat acest lucru si raspunsul a fost cel pe care l-am scris. Faci rezervare normal pe numele tau, merge persoana pt care ai facut rezervarea, iar tu posesorul cardului esti responsabil pt cel care este pe stand. Sau altfel spus, azi imi fac rezervare pt septembrie 21 anul 2019, si cand se apropie timpul iti dau tie rezervarea, pt ca eu nu pot sa merg dar raspund pt tine!
Eu am inteles de la Florin ca titularu cardului care face rezervarea trebuie sa fie de fata la partida de pescuit. Nu poti trimite pe altcineva in locul tau !!!poate veni cu tine si un alt pescar care nu are card dar raspunzi de el !!!

aditu 1
Mesaje: 8
Membru din: Vin Iun 23, 2017 9:12

Re: Lac Cetariu

Mesaj de aditu 1 »

Pitbull scrie:
Sâm Oct 12, 2019 13:03
Salut
Are cineva infomati despre standul 12, structuri,agataturi sau platouri ?
Un stand destul de dificil findca e chiar langa dig, dar in acelasi timp foarte bun , se pescuieste cam in 110-120 m in dreapta spre dig sunt ceva agataturi deci trebuie tinut drept.Platouri trebuie sa gasesti tot acolo

aditu 1
Mesaje: 8
Membru din: Vin Iun 23, 2017 9:12

Re: Lac Cetariu

Mesaj de aditu 1 »

Imagine

TomiCj
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 19, 2021 15:48

Re: Lac Cetariu

Mesaj de TomiCj »

Salutare. Urmeaza sa fac o partida pe standul 16. Stie cineva niste detalii? Multumesc.

Florindo77
Mesaje: 2
Membru din: Dum Feb 14, 2021 9:45

Re: Lac Cetariu

Mesaj de Florindo77 »

Buna ziua,

am rezervat in 26.03 standul 21. Doresc informatii legate de acest stand si daca ma puteti ajuta am aflat ca este un grup pe whatsapp.

Multumesc anticipat! :D

robi.robi88
Mesaje: 506
Membru din: Lun Feb 01, 2016 11:01
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Lac Cetariu

Mesaj de robi.robi88 »

Salut, de cand ai rezervarea pe 16?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”