Magura 9

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
Gaboitza
Mesaje: 133
Membru din: Joi Iun 11, 2015 14:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de Gaboitza »

Standul 1- Poze
Pacat ca parintii lor se giugiuleau in beci si n-au iesit sa vada ce frumos era afara :P
Fişiere ataşate
20160306_080448_resized.jpg
20160306_080448_resized.jpg (253.95 KiB) Vizualizat de 1779 ori
20160306_150633_resized.jpg
20160306_150633_resized.jpg (265.28 KiB) Vizualizat de 1779 ori

Alex0711
Mesaje: 360
Membru din: Mar Noi 16, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magura 9

Mesaj de Alex0711 »

Gaboitza scrie:Standul 1- Poze
Pacat ca parintii lor se giugiuleau in beci si n-au iesit sa vada ce frumos era afara :P
Felicitari......Oricum sariturile pestilor au facut deliciul zilei :D
Alex0711 (Calaretu Alex)
TWO CARP TEAM

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de Stefan B »

Iata a sosit si momentul ca dupa 5 ani investiti (in primul rand ca timp ....fiind un proiect mai mult decat personal) sa ne despartim ....incepand cu data de 01.04.2016 ! Pot sa ma uit cu mandrie la ceea ce s-a realizat, atat ca si facilitati pentru pescari cat si ca oameni (clientii) care au venit si vor mai veni la Magura 9.

Vreau sa va multumesc voua pescarilor care a-ti fost alaturi de Magura 9, in toata aceasta perioada si imi doresc sa fiti in continuare alaturi de Magura 9 si proiectul sa se dezvolte si mai amplu, sa urce si mai sus, sa atinga facilitatile baltilor din tarile vecine.

Asa cum am zis de la 01.04.2016, voi preda stafeta mai departe ....ca si moderator pe toate fronturile (facebook, forum, organizare competii, etc ) !

In nume personal, Stefan Babita va saluta pe toti membrii si pescarii .... Magurei 9, sa ne vedem sanatosi pe marginea Lacurilor si bineinteles va urez: FIR INTINS !!!!!

Respect,
Stefan Babita
Fişiere ataşate
83596_.jpg
83596_.jpg (31.2 KiB) Vizualizat de 1559 ori

Alex0711
Mesaje: 360
Membru din: Mar Noi 16, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magura 9

Mesaj de Alex0711 »

Stefan B scrie:Iata a sosit si momentul ca dupa 5 ani investiti (in primul rand ca timp ....fiind un proiect mai mult decat personal) sa ne despartim ....incepand cu data de 01.04.2016 ! Pot sa ma uit cu mandrie la ceea ce s-a realizat, atat ca si facilitati pentru pescari cat si ca oameni (clientii) care au venit si vor mai veni la Magura 9.

Vreau sa va multumesc voua pescarilor care a-ti fost alaturi de Magura 9, in toata aceasta perioada si imi doresc sa fiti in continuare alaturi de Magura 9 si proiectul sa se dezvolte si mai amplu, sa urce si mai sus, sa atinga facilitatile baltilor din tarile vecine.

Asa cum am zis de la 01.04.2016, voi preda stafeta mai departe ....ca si moderator pe toate fronturile (facebook, forum, organizare competii, etc ) !

In nume personal, Stefan Babita va saluta pe toti membrii si pescarii .... Magurei 9, sa ne vedem sanatosi pe marginea Lacurilor si bineinteles va urez: FIR INTINS !!!!!

Respect,
Stefan Babita
LIKE
Alex0711 (Calaretu Alex)
TWO CARP TEAM

Avatar utilizator
Buricu
Mesaje: 143
Membru din: Mar Feb 04, 2014 18:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de Buricu »

Respect Stefan!!!!
Adrian Bunea
Peştele scapat este întotdeauna cel mai mare

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de pycostef »

Salut...a mai fost cineva...cum mai merge treaba ? Multumesc
<*)))))><{
Ene Stefan

guvidu20
Mesaje: 213
Membru din: Lun Mai 20, 2013 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de guvidu20 »

Am fost eu de vreo 2 ori si merge treaba.Inca mai are peste.
In rest slabuta treaba cu administratul baltii,cu promovarea,cu amicalele,inclusiv cu paznicii.In stilul asta...

dedeciu mihai-paul
Mesaje: 141
Membru din: Mie Mai 04, 2011 19:54

Re: Magura 9

Mesaj de dedeciu mihai-paul »

guvidu20 scrie:Am fost eu de vreo 2 ori si merge treaba.Inca mai are peste.
In rest slabuta treaba cu administratul baltii,cu promovarea,cu amicalele,inclusiv cu paznicii.In stilul asta...
asa e,urat comportament cu clientii fara card iar cu cei cunoscuti si agreati de paznic alt comportament chiar cu acceptare de luat si crap peste 5 kg acasa, patronul nu l-am cunoscut ca nu prea sta pe balta si e clar ca se duce in cap in ritmul asta. pacat de balta si de ce facuse acolo stefan.

Adriann
Mesaje: 186
Membru din: Lun Iun 02, 2014 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de Adriann »

Din aceleasi motive nici eu nu mai calc acolo. Cu tot cu cardu meu de abonat, suntem tratati ca niste lepre in comparatie cu "prietenii " noi administratii. Nu se mai tine cont de nici o regula, masina se duce in parcare dupa cum vor muschii unora dintre "clienti" si paznici. Chiar daca vrei sa pleci de pe balta ajungi sa te certi cu vreun "client prieten" care blocheaza drumu cu masina ca el e smecher si are treaba- pescuieste. Pacat de munca lu Stefan... se pare ca intentiile administratiei sunt de a face afaceri si a asigura buna dispozitie "prietenilor", naiba stie cat peste o mai fii in balta. Pacat
Adrian Nita

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9

Mesaj de pycostef »

Nasol...in ritmul asta o sa ajunga, ca multe altele, doar o amintiri a unei balti de crap
<*)))))><{
Ene Stefan

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”