Magura 9

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
guvidu20
Mesaje: 213
Membru din: Lun Mai 20, 2013 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Magura 9

Mesaj de guvidu20 »

Nu o mai vad.Probleme?

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de Stefan B »

guvidu20 scrie:Nu o mai vad.Probleme?
S-a incheiat colaborarea cu crapmania ....ca atare, discutiile aici vor fii de natura informativa, ne mai putand deschide topicuri cu specific.

Cei interesati sunt asteptati pe forumul nostru (nu pot da link ....dar il gasiti voi...) , unde va voi tine la current cu toate noutatile, concursurile amicale, etc ....

Pe forumul nostru va inregistrati si va voi activa eu cont-ul ! (functie de momentul inregistrarii ...va dura un pic pana va activez ....eu avand acces la mail de la 8.00-17.00)


Numai bine,

guvidu20
Mesaje: 213
Membru din: Lun Mai 20, 2013 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de guvidu20 »

Merci de info Stefan!
Asteptam cu interes alte detalii!

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de Stefan B »

Stefan B scrie:
guvidu20 scrie:Nu o mai vad.Probleme?
S-a incheiat colaborarea cu crapmania ....ca atare, discutiile aici vor fii de natura informativa, ne mai putand deschide topicuri cu specific.

Cei interesati sunt asteptati pe forumul nostru (nu pot da link ....dar il gasiti voi...) , unde va voi tine la current cu toate noutatile, concursurile amicale, etc ....

Pe forumul nostru va inregistrati si va voi activa eu cont-ul ! (functie de momentul inregistrarii ...va dura un pic pana va activez ....eu avand acces la mail de la 8.00-17.00)


Numai bine,
Rugamintea mea ....la inregistrare sa nu folositi nik nam-uri ....pentru ca este greu sa le deosebesc de spam .....si s-ar putea sa le dezactivez fara rea vointa....

Adica genul ..." ion70" e ok ....dar genu " flafla" ....e cam greu sa stiu ....daca e o persoana sau nu in spate !

Multumesc,

dedeciu mihai-paul
Mesaje: 141
Membru din: Mie Mai 04, 2011 19:54

Re: Magura 9???

Mesaj de dedeciu mihai-paul »

destul de greu cu inregistrarea, macar concursurile fulger anunta-le aici, sa facem planuri din timp !

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Magura 9???

Mesaj de Sionut »

dedeciu mihai-paul scrie:destul de greu cu inregistrarea, macar concursurile fulger anunta-le aici, sa facem planuri din timp !

pai, costa bani acum :D
CS APS

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de Stefan B »

Sionut scrie:
dedeciu mihai-paul scrie:destul de greu cu inregistrarea, macar concursurile fulger anunta-le aici, sa facem planuri din timp !

pai, costa bani acum :D
Pai...in fiecare an au costat bani ..... Numai ca acum NU se mai poate ...
Nu e greu cu integistratul, e ca aici ....numai ca nu pot eu sa dau accept decat intre 8-17 !

Nu o sa fie de acord cu promovarea concursurilor de amatori ( cu toate ca aducea trafic mai mult decat la orice alta locatie....., de asemenea reportajele facute de pescari, plus de mine ....erau active )

Eu am sa va ofer tot suportul si o sa vedeti ca trecerea va fii usoara ....

Avatar utilizator
Sorin Calin
Mesaje: 126
Membru din: Joi Ian 15, 2015 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de Sorin Calin »

asteptam putina activitate dincolo ca este prea liniste, ceva info ar fi bine venite

stima
Nume utilizator schimbat din domnitoru'

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de Stefan B »

domnitoru' scrie:asteptam putina activitate dincolo ca este prea liniste, ceva info ar fi bine venite

stima
Pai ...deschizi topic pentru ceea ce te intereseaza ......si capeti si raspunsuri ....

Acum sa deschid topicuri doar de dragu ....de a avea vizualizari .....nu e cazu .....

Ti se pare prea agitatie pe undeva ???

Avatar utilizator
Sorin Calin
Mesaje: 126
Membru din: Joi Ian 15, 2015 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magura 9???

Mesaj de Sorin Calin »

nu are arost ironia aici , am citit de trecerea pe forum si nu am vazut ceva recent acolo , am fost putin derutat deasta si intrebarea mea .ms
Nume utilizator schimbat din domnitoru'

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”