SAKAL LAKES!!!

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Saky »

Dragan scrie:Felicitari pentru ce faci acolo! Sper sa mai am ocazia sa-ti mai prind o data regele.
Salut !

Sa vezi ce burtoi si-a facut,m-am speriat de el in toamna cand l-am vazut ! :wink:

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Claudiu Garlea »

silviu_ms scrie:25570 de vizualizari :shock: ...pt un topic fara certuri, scandal, federatii si campionate ...uite ca se poate si asa, totul prin ambitie si devotament
:wink:in ritmul asta ajunge balta pe primul loc din tara in ceea ce priveste numarul si greutatea trofeelor
succes !

L-ai citit ? Sa vezi ?Au fost certuri mai mult ironice ..

Omu` asta incearca sa fie si el amuzant, dar...

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Saky »

@G C

si tu esti frustrat ?

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Claudiu Garlea »

Se poate ?
Sunt frustrat de cand ma stiu, mai ales acum, cand ma eclipsezi tu cu inteligenta ta debordanta .:(

Imi dau lacrimile, incerc sa ma abtin, dar imi este greu ... foarte greu

silviu_ms
Mesaje: 348
Membru din: Dum Mar 08, 2009 14:09
Puncte: 0
Localitate: Targu-mures

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de silviu_ms »

claudiu, din cate am observat posturile tale pe forumul asta sunt mai mult in plus, decat utile, incet, incet dar sigur perseverezi in prostia ta mostenita !, sau esti doar o nenorocita de clona...nu mai zic nimic, deja am devenit offtopic, mai bine il las pe omul asta sa ne mai delecteze cu niste poze....ceva constructiv dealtfel, departe de puterea ta cognitiva
tu continua cu cacaturile tale pt care ai toate sansele sa devi celebru :oops:

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Saky »

Lasati Clona din CS Caras sa isi faca damblaua !!!!

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Madalin Dirla »

silviu_ms scrie:25570 de vizualizari :shock: ...pt un topic fara certuri, scandal, federatii si campionate ...uite ca se poate si asa, totul prin ambitie si devotament
:wink:in ritmul asta ajunge balta pe primul loc din tara in ceea ce priveste numarul si greutatea trofeelor
succes !
poate ajunge numarul unul NUMAI daca seaca Sarulestiul,Tancabestiul,Moara Vlasiei 2,Greaca Cercani,Magura 9.............totusi, sa nu exageram :wink:

silviu_ms
Mesaje: 348
Membru din: Dum Mar 08, 2009 14:09
Puncte: 0
Localitate: Targu-mures

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de silviu_ms »

sarulestiul e acumulare :roll: ......vorbeam de balti,iazuri, etc, si sincer nu cred ca cele enumerate de tine au asemenea exemplare, si daca e sa o luam la densitate pe primul loc e "dorim-peste" :lol:

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Claudiu Garlea »

Sakal scrie:Lasati Clona din CS Caras sa isi faca damblaua !!!!
Clona ?
Eu am bun simt, nu postez mesajele private , dar tu ce sa stii, cand ai auzit de "board-uri" ai crezut ca iti pun astia borduri pe strada ...
Te cam ataci asa, umpic . Eu te felicit pentru ce ai facut ca balta in Arad, dar caracterul tau este spre 0...
Stiu dece postezi PM, nu prea ai atras atentia cand erai mic ;)


@ Mada, pai eu credeam ca au secat deja ..

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: SAKAL LAKES!!!

Mesaj de Saky »

Madalin007 scrie:
silviu_ms scrie:25570 de vizualizari :shock: ...pt un topic fara certuri, scandal, federatii si campionate ...uite ca se poate si asa, totul prin ambitie si devotament
:wink:in ritmul asta ajunge balta pe primul loc din tara in ceea ce priveste numarul si greutatea trofeelor
succes !
poate ajunge numarul unul NUMAI daca seaca Sarulestiul,Tancabestiul,Moara Vlasiei 2,Greaca Cercani,Magura 9.............totusi, sa nu exageram :wink:
Sa te salut pretene !

Nici nu ma intereseaza sa ma compar cu ei !!
la mine in cel mai rau caz plecam de la 10 kg in sus,dar s-ar putea (cred ca sigur)va fi de la 15 kg in sus :idea:

o sti pe aia ! Vrem calitate nu cantitate :wink:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Balti de Crap”