Stolnici

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

ovideli
Mesaje: 677
Membru din: Mie Iul 07, 2010 10:26
Puncte: 0
Localitate: targu jiu
Contact:

Re: Stolnici

Mesaj de ovideli »

marian v scrie: Standurile ca de obicei curate, gratare gata pregatite, paznici care te ajuta sa momesti cu barca lor etc.
sa inteleg ca in 2012, 2013 s.a.m.d. nu mai poti intra cu barca sa-ti faci patul de nada (ma rog cu paznici), poti nadi doar cu navomodel sau cobra?
"Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." - Albert Einstein

iiorgulescu
Mesaje: 179
Membru din: Lun Aug 30, 2010 16:01
Puncte: 0
Localitate: Pitesti - Arges

Re: Stolnici

Mesaj de iiorgulescu »

Balta este sufiecient de mare cu destule coturi si 2 insule. Intra pe google maps si vezi si barajul. Nu o sa ai probleme cu staduri pre mici.
Daca ai barca ta poti sa nadesti. Referitor la barca de pe lac cred ca trebuie sa vorbesti cu cineva de acolo - 0752487966
Acum 4 saptamani am fost pe cotul 3 si am prins, pe 25 si 26 am fost pe cotul 2 si am prins. In acelasi timp cu mine era cineva pe cotul 1 care a prins.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Stolnici

Mesaj de Alin Galbenu »

Cateva poze de pe balta, nu prea am stat de fotografiat..


Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

ovideli
Mesaje: 677
Membru din: Mie Iul 07, 2010 10:26
Puncte: 0
Localitate: targu jiu
Contact:

Re: Stolnici

Mesaj de ovideli »

iiorgulescu scrie: Daca ai barca ta poti sa nadesti. Referitor la barca de pe lac cred ca trebuie sa vorbesti cu cineva de acolo - 0752487966
al cui e telefonul asta patron, sau paznic?
"Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." - Albert Einstein

ovideli
Mesaje: 677
Membru din: Mie Iul 07, 2010 10:26
Puncte: 0
Localitate: targu jiu
Contact:

Re: Stolnici

Mesaj de ovideli »

ok, baieti multam de info, vreau sa schimb locatiile de pescuit (Livada de Bihor si Bulzesti in Craiova) si caut alta balta, ca populatie de peste mare over 10 nu prea m-am lamurit, pana in 10 am vazut ca se prinde (n-am prea vazut cat de des si ce cantitate) ramane de vazut.
MULTAM INCA O DATA
"Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." - Albert Einstein

iiorgulescu
Mesaje: 179
Membru din: Lun Aug 30, 2010 16:01
Puncte: 0
Localitate: Pitesti - Arges

Re: Stolnici

Mesaj de iiorgulescu »



Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: Stolnici

Mesaj de Saky »

Faina balta !!! :wink:

venom
Mesaje: 87
Membru din: Joi Mar 25, 2010 1:41
Puncte: 0
Localitate: craiova

Re: Stolnici

Mesaj de venom »

Da este o balta frumoasa si cu potential.

Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: Stolnici

Mesaj de mirceamrc28 »

s-a deschis sezonul pe Stolnici?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”