Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Încuiat
Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Marius Georgescu »

............mâncatorii de rahat transmit toata consideratia si respectul la tot neamul.
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

Avatar utilizator
Ionut Zamfir
Mesaje: 163
Membru din: Mar Aug 31, 2010 22:17

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Ionut Zamfir »

Răul moare doar istovindu-și vitalitatea, de aceea, triumful moralei implică un exercițiu dureros în mocirlă.

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Marius Georgescu »

Ionut Zamfir scrie:Răul moare doar istovindu-și vitalitatea, de aceea, triumful moralei implică un exercițiu dureros în mocirlă.
......pe întelesul tuturor......
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

Avatar utilizator
ScorleanuAlin
Mesaje: 327
Membru din: Dum Iul 11, 2010 19:19
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de ScorleanuAlin »

Eu am inteles, pt mine nu mai este nevoie de explicatii. :lol: :lol: :lol: :lol:
CS Oltenia Fishing

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Marius Georgescu »

Marius Georgescu scrie:Codrutz ce re-postezi tu acum sunt toate extrase dintr-un context.Citite selectat asa cum le-ai asezat tu,printr-o simpla observatie se vede intentia de a sublinia ca pana acum am laudat balta si tot noi nu mai suntem multumiti de ea (de balta).Si pentru tine si pentru administratori de fonduri piscicole dar si pentru noi o suta de lei are aceiasi valoare-diferenta este ca unii au o gramada mai mica si unii mai mare.Nu este corect si nici justificat ca sa profiti de placerea,hobby-ul sau dependenta unora de pescuit de ati mari gramajoara-nu ma refer decat la administratorii de balti (la unii).Nu de multe ori si tu si eu si ceilalti ne-am luat de la gura sau am facut economii si investitii pentru a putea petrece clipe de neuitat la o balta.De la loja suntem priviti ca niste fraieri de multe ori cand aruncam in balta milioane sub forma de monturi si paturi de nada iar fondul piscicol a fost diminuat in taina si deliberat fara sa ti se spuna.Corect ar fi daca noi gresim, o dovada din partea oricarui propietar de apa ca este sau nu este peste in apa.Drept urmare nu sunt dispus la nicio polemica in acest sens iar balta Bulzesti nu o denigreaza nimeni ci doar folosim un forum in conditiile regulamentului si a bunului simt.Pe Fantanele se plateste taxa aferenta(deloc la indemana oricui) pentru ca s-a demonstrat ca exista pesti mici,mari si foarte mari.Dumnezeu s-o tina tot asa.
......prostii care nu au înteles mai au ocazia sa mai citeasca înca odata ce am scris si am vrut sa spun. Este o discutie între mine si Codrutz ( el nu are nicio legãturã cu problema noastra-asta ca sa nu existe vreun comentariu nejustificat la adresa lui).
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

Avatar utilizator
ScorleanuAlin
Mesaje: 327
Membru din: Dum Iul 11, 2010 19:19
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de ScorleanuAlin »

Marius Georgescu scrie:
Ionut Zamfir scrie:Răul moare doar istovindu-și vitalitatea, de aceea, triumful moralei implică un exercițiu dureros în mocirlă.
......pe întelesul tuturor......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CS Oltenia Fishing

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Marius Georgescu »

Rog adimin-ul sa închidã acest topic! Multumesc pentru gazduire!

bcgcraiova
Mesaje: 365
Membru din: Dum Noi 15, 2009 7:55
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de bcgcraiova »

De acord si noi , rugam moderatorul sa inchida acest topic.A fost spus tot ce a fost important restul e istorie.Multumim .
Cine nu are loc de noi , sa se inghesuie!

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Alin Galbenu »

In 2014 a pescuit cineva aici ?
Imagine

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

Mesaj de Alin Galbenu »

Imagine

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Balti de Crap”