Execut casute de lemn

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere orice altceva in afara articolelor de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

corax
Mesaje: 223
Membru din: Lun Apr 27, 2009 22:08

Execut casute de lemn

Mesaj de corax »

Construim casute din lemn,orice dimensiune,preturi rezonabile,seriozitate si calitate!Atelierul e in jud Cluj,dar pentru comenzi serioase efectuam transportul oriunde in tara!Contact,0742958253!

Avatar utilizator
Marinarul
Mesaje: 919
Membru din: Mie Oct 05, 2005 10:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de Marinarul »

Aveti si un web-site sa putem vedea despre ce e vorba mai in concret ? Multumesc

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de petre iulian »

foisoare (umbrare) de lemn faci ?

poate este mai ieftin la voi :?:

3x3 marime si 12 bucati (sunt pt balta )

pe PM
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

corax
Mesaje: 223
Membru din: Lun Apr 27, 2009 22:08

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de corax »

Nu avem site,ce va pot spune e ca avem o experienta de 14 ani,timp in care am lucrat doar cu lemn!Ca sa fiu mai clar,am lucrat doar pe baza de comanda,timplarie din lemn stratificat,mobilier din lemn masiv,case de vacanta/locuit,la cheie!Facem si foisoare,fara probleme,dar de obicei prefer sa lucrez dupa proiect,desen,model,etc iar pretul e in functie de complexitatea lucrarii!Mentionez ca totul e super finisat,lemnul e tratat,iar culoarea la alegere!

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de matei1971 »

Un pret pe mp construit?

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
Vasile.P
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mai 22, 2011 12:04
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti- 1 Mai

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de Vasile.P »

si eu sunt interesat de un foisor cu masuta, banchete, etc pentru casa/curte. Dar nu prea pot sa vin pana la Cluj ca sa discutam. Da-ne si noua niste poze, preturi orientative, ceva care sa ne placa.
Sexul este minunat......dar pescuitul tine o zi intreaga!
C&R- PB 21,46 kg

corax
Mesaje: 223
Membru din: Lun Apr 27, 2009 22:08

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de corax »

Cel mai bine ar fi sa puneti dv. poza cu ce ati dori si dimensiunile,iar eu va pot spune un pret estimativ!Multumesc!

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de nicuB »

cat costa aprox o casa de lemn 140mp (70mp pe nivel). parter: sufragerie, bucatarie si baie. etaj: trei dormitoare si doua bai, una din bai sa fie in dormitorul matrimonial.

multam'

corax
Mesaje: 223
Membru din: Lun Apr 27, 2009 22:08

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de corax »

Fara finisaje interioare,in functie de tipul acoperisului(tigla,lindab,onduline),pretul nu ar depasi 15-17000euro!Cu finisajele aferente pretul poate sari usor de 25000euro!

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Execut casute de lemn

Mesaj de nicuB »

corax scrie:Fara finisaje interioare,in functie de tipul acoperisului(tigla,lindab,onduline),pretul nu ar depasi 15-17000euro!Cu finisajele aferente pretul poate sari usor de 25000euro!
pretul,la prima vedere, e bun.
eu am un fix cum ca o casa trebuie sa fie din caramida. daca reusesc sa ma autoconving ca nu-i chiar asa o sa discutam mai concret (mai salvez si niste bani :) ). totusi, cei care construiesc case din caramida spun ca diferenta, in bani, nu e semnificativa, in sensul ca o casa din caramida e mai scumpa, la constructie, cu cel mult 30%. chiar asa o fi? :roll:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Bazar Diverse”