Busse vs Mosharu

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Scrie răspuns
Vizitator

Mesaj de Vizitator »

nU INTZELEG CE NU S-A INTZELES VALPI DE AI STERS MESAJUL MEU PT JUNELE TAXI DRIVER


ceva de genul e liber pana la obor!!! da ce tare e clientul ce tare e bucurestiul ce tare e bordura si dunga centru dreapta



sau de genul a vorbi personal de parca am mancat aceleasi dude impreuna s-a virusat sageata nea traian ce spritz mai face sau iar canta shakira .... astfel de elemente ne vb de parca ne cunosc de o viatza



La revedere si sper sa nu trebuiasca sa ne cunoastem personal!!! vezi alte cazuri
]

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bai Radule da-o dracu - deschide frate subiect la liber la discutii si sa mor daca iti sterg ceva vreodata - dar aici e o lista de inscrieri pentru Open Tincabesti - se alege praful din lista asta daca las sa degenereze subiectul . Baga tu un topic la Liber la discutii si da-i inainte cu Cristi ca nu ma bag eu intre voi ! Ti-am deschis eu unul daca vrei dar lasa lista asta sa mearga inainte .

Avatar utilizator
Doru Ionica
Mesaje: 348
Membru din: Vin Feb 10, 2006 14:47
Puncte: 0
Localitate: craiova

Mesaj de Doru Ionica »

@Fratele Mosharu. Fa-ti rost de un briceag VICTOR (oana) IONX, ca-l dovedesti... :evil: :evil: sau lasa-l sa te cocoseze...poate-si ia al doilea avertisment si-atunci castigi tu la masa verde :idea: :idea: :idea:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”