costuri!!!

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Mi se pare normal ca atata timp cat nu avem obligatii de genul BABA RADA sa facem si un pic de atmosfera ,mai ales ca sunt PIESE DE CATALOG ,comparativ cu tine care ORI NU MAI POTI ,ORI NU MAI VREI ,ORI COSTA PREA MULT :idea: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

oanavictor scrie:Mi se pare normal ca atata timp cat nu avem obligatii de genul BABA RADA sa facem si un pic de atmosfera ,mai ales ca sunt PIESE DE CATALOG ,comparativ cu tine care ORI NU MAI POTI ,ORI NU MAI VREI ,ORI COSTA PREA MULT :idea: :lol: :lol:
Eu cred ca si vrea si poate si are si bani dar Baba Rada il termina din genunchi cind il prinde . Acum inteleg eu de ce a evitat Cornel o vreme Darvariul . :lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

andrei vladeanu scrie:val inumara sticlele de votka pe balta! :D
Iar te iei de ficatul meu - vezi ca ultima chestie pe care mi-o prepar acum e vodca cu multimino . Jura-te ca m-ai vazut matol pe balta vreodata ! :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@VAL

Cu G.L.M. :lol: :lol: ai incercat :?:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

oanavictor scrie:@VAL

Cu G.L.M. :lol: :lol: ai incercat :?:
Zilnic 1 cocktail cu Amino Blend - 2 linguritze de GLM , 1 betaina si in loc de Whisky LInk - iau 100 ml de vodca

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

valerica,
sa-ti zic eu una mai tare. dezbraca-te in pielea goala si toarna pe tine vreo 25 de bidonase de Multimino. Pe urma tavaleste-te bine prin vreo 10 kile de betaina.
In acest mod fa-ti aparitia la Darvari in poarta lui nen-tu Victor.
100% vei fi acceptat pe loc in clubul pelicanul rafaello
:D :D :D :D :D :D
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei

nu ma primeste frate ca nu am adaos de Fresh Smoked Somon si Praf de ala din buze verzi . :lol: :lol:
Plus ca Nea Victor foloseste mult ulei si CSL-ul din mine ii strica reteta .
Ultima oară modificat Mie Noi 29, 2006 18:03 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

...pe urma te spala el cu DERO CN 2006, primit cadou de la mine :D
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

si-o sa te parfumeze frumos cu niste ENIBAHAR :D
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@Andrei

Cand vine Val pe la mine ,te rog sa-mi trimiti si mie [CU IMPRUMUT]
niste G.L.M.din ala productie PROPRIE din recolta de BUDAPESTA ,dar sa fie proaspat de anul asta nu din ala de NOUA ZEELANDA care este o facatura produsa de NUTRABAITS .

Si cand ma gandesc cate concursuri am pierdut din cauza celor de la NUTRA . :roll: :roll: ,MAI CA-MI VINE SA-I DAU IN JUDECATA SI SA LE CER DESPAGUBIRI ''MORALE'' :roll:
Multumesc lui dumnezeu ca va-ti infiintat si promit sa nu mai folosesc niciodata decat G.L.M.DE LA SENZOR :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”