Dupa mansa II calificare - caterinca !

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Dani Hentiu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Aug 31, 2005 20:02
Puncte: 0
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu »

chiar asa tare nu trebuia certat, pina la urma si-a spus si omul punctul de vedere. :(

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Moose

tare de tot tata , se vede ca nu ai mai intrat de mult . Ai venit cu chestii noi . Auzi acolo - "sepukku pe muzica patriotica" . ...... tare ! :lol: :lol:

PS - auzi pozele alea sa nu le faci mai mari de 500 x 500 - ca sa intre si la galeria foto a ta .

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Dani Hentiu,

Acel gen de punct de vedere si-l poate expune unul activ pe forum, care-si spune parerile(bune sau rele), care contribuie cu ceva(indiferent cu ce). Io nu iau apararea forumului si niciunei persoane in particular(nu am nimic de castigat si nici de pierdut). Ma intriga faptul ca desi nu-i face pielea nici o marmelada, deschide hodoronc tronc botu, din care iese numa venin si spurcaciune.
Daca scriai tu ce a scris oligofrenul ala, iti garantez ca in afara de raspunsuri in contradictoriu (lucru firesc zic eu) nu te jignea nimeni si eu nu vedeam negru in fata ochilor. Si sti de ce ? Pentru ca chiar daca nu foarte des, dar macar tu iti mai expui parerea din cand in cand. Adica indiferent ce gogorita ai spune, te manifesti activ(atat cat te duce pe tine priceperea si timpul liber).
Uita-te la numarul lui de postari ..... 1, una ..... una frate intelegi si e inscris din 2005. Deci el, miselul, nu a avut nimic niciodata de spus decat o singura data si atunci ca toata lumea e de cacat.
Mori, du-te dreacu de oligofren de gradu III si fa laba in alta parte.
A inebunit lumea frate... numa pd-i peste tot. O sa se ajunga ca lumea sa fie condusa de poponari.

Acum ai inteles de ce mi-a venit sa-l trag in teapa ???
(si eu, ca si tine si ca multi altii, intram pe forumuri sa invatam, sa schimbam pareri, uneori sa ne contrazicem si in final sa progresam.io mai am de invatat cat China, dar n-am sa te judec niciodata pentru ca in nu stiu ce topic te-ai injurat cu nustiucine;este treaba ta. treaba mea este sa-mi vad de treaba)

Stima

Val,

Intru si io cand pot taicule. Ce sa fac. Da atunci cand intru nu-l injur pe Nea Victor ca se ia de Lamiglasurile lu Nea Cornel.
Io intru aici de placere si cand n-o sa-mi mai faca placere n-o sa mai intru. Oricum, eu am crescut in Militari si din cand in cand lumea se mai batea, se mai ciondanea, ba odata am auzit chiar si o injuratura. Asa ca sunt obisnuit si nu ma podideste plansul cand se mai iau baietii la artag.

Te pupa unchiu


Moose
APCR Canadian Branch

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Te pup si eu fratioare si chiar ne era dor de tine . Baga pozele alea sa le pun la galerie .

Avatar utilizator
pork
Mesaje: 21
Membru din: Vin Noi 04, 2005 17:59

Mesaj de pork »

Portugalia Portugalia
RAZVAN NEGREANU
SENZOR CARP TEAM

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Floreatza »

PORTUGALIA EU NU TU :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Adevarul ca-i cam nasol momentul ptr voi ! Daca o sa mearga doar unul dintre voi si celalalt ramane acasa, oare o sa mai vorbiti dupa aia ? :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Floreatza »

Vladut sunt cap de stand si cu ce bile am nu am voie sa pierd :oops:

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Floreatza scrie:Vladut sunt cap de stand si cu ce bile am nu am voie sa pierd :oops:

:lol: :lol: :lol:

danutlupu
Mesaje: 287
Membru din: Mar Aug 23, 2005 14:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Mesaj de danutlupu »

Am citit reactiile la ceea ce am postat acum catva timp si vad ca am provocat oarece suparari in randul campionilor, eu eram intrigat ca nu gaseam informatii referitoare la delta asa cum sunt si pe alte situ-uri care se respecta si doar palavrageli si mesaje care fac traficul sa creasca.
Va mai spun ca nu sunt mirat de "fauna" adunata pe acest forum, pe langa oameni cumsecade si cu bun simt cum e domnul Rosioru sau Valdut e inevitabil ca o competitie, o batatlie, o provocare sa nu atraga si un razboinic "baiat de cartier", ca sa nu spun altcumva, cu fara prea multe in conserva aia turtita de sub sapca ce-i spune cap in care a coborat duhul sfant al pescuitului la crap si are loc destul sa se desfete asa incat a ramas singur acolo.
Mai spunea alt geniu foarte activ de pe aici ca sunt anonim desi m-am prezentat, sau pt el prezentarea inseamna sa-mi expun CV-ul de pescar mai intai si trusa de scule, ma rog de asta gradina e mare sa aibe loc toti.
Mie imi place sa pescuiesc pur si simplu nu vreau sa fac un sport dintr-o placere pentru ca se distruge farmecul, sunt destule alte sporturi in care sa te intreci.
Cat despre competitii am fost sportiv multi ani si cu mare placere si usurinta i-as face lansetele supozitoare emigrantului ala plecat de tot sper sa polueze genetic alta tara si daca are inele groase poate ii mai ajunge ceva in cap mai bun decat are acum, nu de alta dar s-o fi plictist duhul sfant al pescuitului la crap singur pe acolo. Si cu asta cred ca am incheiat, nu vreau sa fac polemica care nu are legatura cu pescuitul, sunteti deja destui care luati treaba asta in serios.
Lansez precis la buza stufului si deodata...........

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”