Dupa mansa II calificare - caterinca !

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@ANDREI

Anul acesta cu celebra nada facuta de tine ai castigat si concursul de la TANCABESTI :lol: si cel de la DARVARI :lol: :lol: si probabil ca o sa iesi si CAMPION NATIONAL :lol: :lol: :lol:

@ANDREI

Care este concursul din Romania castigat de tine si nada minune ,in afara de celebrul ''GREACA CERCANI '',dar si atunci ai avut noroc ca a scazut apa si ai nadit cu POP-UP,astfel incat pestele venea la mal ,iar tu i-l scoteai din apa cu mana :!: :?: :lol: :lol: :lol:

@ANDREI

Daca faci vreo minune cu nada ta speciala ,astfel incat in PORTUGALIA sa se califice urmatoarele echipe
1 FLORENTINO PEREZ
2 DARIUS HANDREA
3 MATY
4 PARINTELE HOLBAN
.eu personal ,din economiile proprii,iau de la gura copiilor si sponsorizez pe viata LOTUL NATIONAL CU SUMA DE 100.000.EURO ANUAL ,SI IN PLUS DE ASTA RECUNOSC IN FATA INTREGII COMUNITATI PESCARESTI DIN ROMANIA CA ANDREI VLADEANU ESTE CEL MAI MARE PESCAR DIN ROMANIA ,FACE CEA MAI BUNA NADA DIN ROMANIA ,SI ESTE SI CEL MAI BUN STRATEG PE CARE LA AVUT ROMANIA [ASTA ESTE ADEVARAT :idea: ]UN FEL DE MARESALUL ANTONESCU :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

sorin
Mesaje: 64
Membru din: Dum Ian 09, 2005 18:29
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de sorin »

Victore, cel mai bun strateg este Cornel.
Si s-a vazut sambata la Hobaia ca a lipsit.
Dar a avut circumstante atenuante :)

Imagine
Sorin Dragoi

sorin
Mesaje: 64
Membru din: Dum Ian 09, 2005 18:29
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de sorin »

... continuarea pe pescarul.com
Sorin Dragoi

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ Victor Oana

Domnule Oana cind ati scris numele "Stanescu" ca ar avea boiles-uri facute de Andrei ma simt obligat sa intervin in calitate de coechipier cu Mihai Stanescu; avand bine'nteles acordul acestuia din urma..
1. e tarziu sa faceti afirmatia ca boilesurile facute de Andrei pot influenta evolutiile echipelor...afirmatia asta am lansat-o dupa calificari cand nu am avut bile de la Senzor.
2. am mai luat bile de la ei numai in completare, cantitati mici...numa ca sa luam..rezultate mai bune au avut bilele noastre.
3.sustin in contiunuare ideea ca la Calificari trecuiau sa se bata echipele cu forte proprii...in forte incluzand si boiles-urile

concluzia: folosim ocazional bile de la Senzor..cind timpul nu ne permite sa facem cantitati mari...

Dar acum ca tot ati intervenit vreau sa va mai intreb odata de ce nu ati lasat cele 48 ore de pescuit la Darvari la libera alegere ca zile de pescuit...asa au beneficiat de ele numai cei care au ramas in prelungirea concursului..foarte putini dealtfel...v-am mai adresat aceasta intrebare imediat dupa Cupa Pelicanul...e adevarat ca nu sinteti obligat sa raspundeti la toate intrebarile...
Cu respect, Gabi Tomulescu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

sorin scrie:Victore, cel mai bun strateg este Cornel.
Si s-a vazut sambata la Hobaia ca a lipsit.
Dar a avut circumstante atenuante :)

Imagine
Mama Cornele ce ai prins frate !!! Cite kg avea ? La Vernescu ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Cornelus, tata, parca ai fi virinel columbeanu, sa mor eu ! Tipa e buuuuunaaaaa ???
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Vladut

Merci la fel, te-am pupat si inca o data felicitari din suflet pentru EVENUIMENT...In ceea ce priveste opinia publica din care de altfel fac si eu parte...mai da-o-n ma-sa asa cum am mai spus :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Val
Am prins-o la o bacnota de 100 euro. Asta s-a intimplat jos la discoteca unde sunt canapele. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Sorin

Iti multumesc pt. promtitudine, mai bine aici decit in revista, dar tu de ce nu apari nici pe crapmania si nici pe pescarul? :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Cornel Serb

Daca iti place se poate aranja. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”