INCEPE FURTUNA !!!!!!!!!!!!

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

sorin scrie:
Val Pangica jr scrie::lol: :lol: :lol: :lol: Tu de fapt vroiai sa incingi caterinca si eu te-am luat in serios :lol: :lol: Ok , scuze ca am postat serios .
Si eu tot serios am postat. Scuze si din partea mea.
PS: ai luat-o frate :)
Am luat-o ! :lol: :lol: Dar o veni ea si vremea mea . Cind m-ai sunat de la Darvari trebuia sa-ti zic sa pescuiesti dupa colt ca e mai bine :lol: :lol: :lol:

ziaristul
Mesaje: 2
Membru din: Mie Oct 25, 2006 16:49
Puncte: 0
Localitate: romania

Mesaj de ziaristul »

Vad ca nici nu am postat si deja am starnit valuri........
Prima dezvaluire il are in rolul principal pe domnul Sorin Dragoi, ziarist la revista Aventuri La Pescuit, pescar de crap cunoscut cu ceva rezultate in ultimii 2 ani.
Cunoscut pentru excesele sale bahice dar si pentru capacitatea sa de a nu dormi si de a pescui non-stop.A facut echipa cu diversi pseudo-pescari de-alungul timpului, reusind sa-i ridice pe toti pe pozitii fruntase.
Din pacate la capitolul corectitudine nu sta tocmai bine. Anumite surse care vor sa ramana sub protectia anonimatului, m-au instiintat ca domnul Sorin Dragoi dupa ce a consumat bauturi alcoolice cu vecinii de stand, a comis o infractiune grava !
Stie cineva despre ce e vorba si la ce concurs s-a intamplat ?
Toate ies pana la urma la lumina !

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

halal dezvaluire, mai ziaristule...mai sti si alta, ca asta a fost extraordinara..deja urla ziarele de scandal. Eu stiu ce-a facut Sorin, ca eram langa el... vreti sa stiti si voi??? ei bine, am sa va spun...si-a lut hartia igienica si s-a dus undeva :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

sorin
Mesaje: 64
Membru din: Dum Ian 09, 2005 18:29
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de sorin »

cornelserbu scrie:halal dezvaluire, mai ziaristule...mai sti si alta, ca asta a fost extraordinara..deja urla ziarele de scandal. Eu stiu ce-a facut Sorin, ca eram langa el... vreti sa stiti si voi??? ei bine, am sa va spun...si-a lut hartia igienica si s-a dus undeva :lol: :lol: :lol:
poate sa scriu ceva pe ea. nu de alta, dar nici nu ma cac la concursuri. n-am timp :)
Sorin Dragoi

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

ziaristul scrie: dupa ce a consumat bauturi alcoolice cu vecinii de stand, a comis o infractiune grava !
Io credeam c-a urinat pa gardu cuiva :D
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

@ ziaristu

ca sa ma pot gandi la raspuns am mai inainte o intrebare : se considera abatere de la regulament intratul in apa pana la gat dar fara sa te uzi ( folosind echipament de scafandru de ex. ) :?: :roll: 8)
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@ziaristu si tatae
Cred ca stiu la ce va referiti ! :D Intr-adevar Sorin trebuia batut , descalificat , depunctat si sculele confiscate ptr ca a intrat in apa inot in timpul concursului in lupta sa cu un somn imens !
Altceva mai interesant domnule ziarist mai ai ? :wink: :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

sorin
Mesaje: 64
Membru din: Dum Ian 09, 2005 18:29
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de sorin »

Vladut Mateianu scrie:@ziaristu si tatae
Cred ca stiu la ce va referiti ! :D Intr-adevar Sorin trebuia batut , descalificat , depunctat si sculele confiscate ptr ca a intrat in apa inot in timpul concursului in lupta sa cu un somn imens !
Altceva mai interesant domnule ziarist mai ai ? :wink: :D
Da' ce, nu e voie de intrat în apă? În regulamentul de la Boiliesmania scrie "Intrarea in apa este permisa in doua cazuri : la scoaterea pestelui cu minciogul si la depozitarea pestelui in sac ." Nu specifică adâncimea.
Sorin Dragoi

voronin
Mesaje: 35
Membru din: Sâm Sep 17, 2005 20:22

Mesaj de voronin »

ziaristule, daca mai faci desvaluiri dastea tari ne imbolnavim de inima. :lol:

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ ziaristule

ne-ai amenintat atat cu dezvaluirile tale, iar acum parca ai intrat in pamant

pai este frumos din partea ta?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”