oana vs vladeanu

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

yeti scrie:contrar parerilor voastre, eu cred ca cel mai mult conteaza ca crapi noi sai vada pe cei vechi cum mananca si ce mananca si fac si ei la fel. asa se dreseaza cateodata si caini , prin copiere, adica cel la dresaj face ce vede la cel deja dresat.
pai d'aia eu la orice concurs ma duc dau drumul in apa inca de la inceput la vreo 7-8 bucati ( crapi dresati de mine, care mananca non-stop boiliesurile mele). pe urma e simplu: "cateii" dau exemplu si ceilalti se iau dupa ei!
la final ma asteapta cuminti intr-un capat al baltii si ii iau acasa... :D

@ victor oana & acolitii sai
p'asta n-o stiati!
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

[/quote]

pai d'aia eu la orice concurs ma duc dau drumul in apa inca de la inceput la vreo 7-8 bucati ( crapi dresati de mine, care mananca non-stop boiliesurile mele). pe urma e simplu: "cateii" dau exemplu si ceilalti se iau dupa ei!
la final ma asteapta cuminti intr-un capat al baltii si ii iau acasa... :D

@ victor oana & acolitii sai
p'asta n-o stiati![/quote]

Iar asta inseamna ca esti UN DRESOR fara experienta ,pentru ca intotdeauna altii castiga concursurile ,tu neaparand ca invingator in clasamentele care se fac la sfarsitul concursurilor si nici pe podiumul de premiere .
DAR POATE CA ASTA ESTE ADEVARATA TACTICA ,ALTII SA CASTIGE IAR TU SA TE CONSIDERI INVINGATORUL :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:
Iar asta inseamna ca esti UN DRESOR fara experienta ,pentru ca intotdeauna altii castiga concursurile ,tu neaparand ca invingator in clasamentele care se fac la sfarsitul concursurilor si nici pe podiumul de premiere .
DAR POATE CA ASTA ESTE ADEVARATA TACTICA ,ALTII SA CASTIGE IAR TU SA TE CONSIDERI INVINGATORUL :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

m-am urcat pe podium mai des decat te-ai suit d-ta pe scaun sa schimbi becul, sa n-am spor daca te mint... :shock: :D
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie:
Iar asta inseamna ca esti UN DRESOR fara experienta ,pentru ca intotdeauna altii castiga concursurile ,tu neaparand ca invingator in clasamentele care se fac la sfarsitul concursurilor si nici pe podiumul de premiere .
DAR POATE CA ASTA ESTE ADEVARATA TACTICA ,ALTII SA CASTIGE IAR TU SA TE CONSIDERI INVINGATORUL :lol: :lol: :lol: :lol:
m-am urcat pe podium mai des decat te-ai suit d-ta pe scaun sa schimbi becul, sa n-am spor daca te mint... :shock: :D [/quote]

RECUNOSC CINSTIT SI CORECT CA AICI M-AI PRINS DESCOPERIT SI AI DREPTATE ,M-AI LASAT FARA REPLICA ,LA CAPITOLUL PALMARES ESTI MAI BUN . :? :? :cry: :cry:

Problema era ca nu sti sa dresezi decat pentru locul 3 sau 4 ,locul 1 fiind ocupat intotdeauna de alta echipa :o :o
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

nu stiu de ce zici vorbele astea.
e asa de mare medalia "campion national 2006" incat pana si d-ta o vezi fara ochelari...
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Accidentele ,combinatiile si conjuncturile nu se pun la socoteala .
O DATA E CA NICIODATA :lol: :lol:

Ps .apropo....ai uitat sa mentionezi faimosul CRAP DE AUR GREACA -CERCANI :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:Accidentele ,combinatiile si conjuncturile nu se pun la socoteala .
O DATA E CA NICIODATA :lol: :lol:

Ps .apropo....ai uitat sa mentionezi faimosul CRAP DE AUR GREACA -CERCANI :lol: :lol:
si federer inainte sa ajunga unde este astazi a castigat si turnee mici.
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Si mai exista in Romania unul care se numeste CRISAN care a acumulat coeficienti ELO la sah din turnee inexistente altfel ca a ajuns pe primul loc la coeficienti ,[mondial :!: ]iar la primul turneu la care a participat a pierdut la un copil de 9 ani din primul tur . :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Avem voie sa scriem si noi sau e turneu privat si se joaca cu "casa inchisa" ? :lol: :lol:

Vizitator

OOO

Mesaj de Vizitator »

Val lasa oamenii sa ishi dispute corect problema:)))))

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”