razboiul clonelor ???

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

razboiul clonelor ???

Mesaj de cornelserbu »

ce-ati zice de polemici intre miron si prietenila, intre cimpoieru razvzn si nasa, intre cornel s. si ...naiba-i mai stie cine ???

va spun eu, n-o sa vedeti...cred ca toti fac parte di aceeasi "tabara", sau mai rau, s-ar putea sa fie una sau maxim doua presoane... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de oanavictor »

Nu cred ca este cazul si momentul de a dezbate acest subiect ,asta ar insemna reclama sau notorietate :!: Si in pescuit asta se plateste cu ani grei pe BALTA :idea:
Eu va sfatuiesc sa-i tratati cu indifernta si nepasare,poate asa se linistesc :x :x
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de Cezar Bibu »

stiti ceva ?
deocamdata, ii tratez cu ban pe doua saptamini ! :lol: sa fie trafic mai putin pe site ca nu mai scriu clonele astea , dar sa existe un pic de respect ! :evil:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de oanavictor »

@Cezar
Sa dea domnu sa ai timp sa citesti cat mai des si sa te tii de promisiune.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de andrei vladeanu »

acum mi-am dat seama care este pericolul real pe care-l prezinta clonele.
pe forumul asta au fost f multe clone care, de-a lungul timpului, l-au atacat pe oana. de exemplu.
ei bine, cei care s-au ascuns dupa niste nickuri si-au spus oful, crezand ca si-au atins tinta.
in acelasi timp, in "viata reala", pe la darvari, s-au aratat mierosi: "sa traiesti nea victore, te pup nea victore", etc.
cu nume real pe oana l-au atacat doar o mana de oameni, care, pe deasupra, mai facea parte si din aceeasi grupare.
asta l-a determinat pe oana sa se creada victima unui atac concertat, fals si fara temei, purtat de o tabara adversa imaginara.
pai daca toti iti spun cat de mare esti, cu exceptia catorva "dusmani" nu e firesc sa te crezi mare?

paranteza.
in ultima vreme membrii pelicani s-au antrenat la hobaia. "va rog sa nu-i spuneti d-lui oana ca am fost aici", l-au rugat aproape toti pe rosioru.
The One Team

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de petre iulian »

EU am o problema cu aceste clone ca majoritatea din clubul Carp Zone ma acuza ca eu sunt Miron.

TE rog frumos daca sti cine este sa ne spui si noua ca m-am saturat sa ma acuze lumea degeaba.

Multumesc.
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de andrei vladeanu »

iulian,
nu stiu cine e miron ( :wink: )
insa ai punctat exact ce ziceam eu. cei din carp zone nu accepta ca mai au si alti pescari impotriva lor si dau vina pe tine, un adversar declarat.
iar criticile nu le accepta pe motiv ca vin de la "dusmani"
ei bine, nu e intotdeauna asa.
daca aceste clone aveau "coaie" sa se semneze cu numele real, altfel stateau lucrurile in carp-fishingul autohton.
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de oanavictor »

:!:
andrei vladeanu scrie:acum mi-am dat seama care este pericolul real pe care-l prezinta clonele.
pe forumul asta au fost f multe clone care, de-a lungul timpului, l-au atacat pe oana. de exemplu.
ei bine, cei care s-au ascuns dupa niste nickuri si-au spus oful, crezand ca si-au atins tinta.
in acelasi timp, in "viata reala", pe la darvari, s-au aratat mierosi: "sa traiesti nea victore, te pup nea victore", etc.
cu nume real pe oana l-au atacat doar o mana de oameni, care, pe deasupra, mai facea parte si din aceeasi grupare.
asta l-a determinat pe oana sa se creada victima unui atac concertat, fals si fara temei, purtat de o tabara adversa imaginara.
pai daca toti iti spun cat de mare esti, cu exceptia catorva "dusmani" nu e firesc sa te crezi mare?

paranteza.
in ultima vreme membrii pelicani s-au antrenat la hobaia. "va rog sa nu-i spuneti d-lui oana ca am fost aici", l-au rugat aproape toti pe rosioru.
Cand ti-am spus in particular ca ti s-a intunecat mintea ,ca esti in pana de inspiratie ,ca ti-ai pierdut aciditatea ,ca ai face orice ca sa creezi polemici in care neaparat trebuie sa fii in miezul lor ,doar ca sa nu fii uitat ,pentru ca nu te intereseaza ca este de bine sau de rau
si ti-ai gasit un singur scop si acela este sa te tii scai de mine ,ai zis ca nu este adevarat .
Ca ti-ai pierdut mintile si nu mai judeci cand scrii facandu-ma NEMERNIC ,cu toate ca pot sa-ti fiu tata ,asta i-mi dovedeste cat de mult am reusit sa te fac sa ma visezi si sa te gandesti la mine in orice clipa si cu orice ocazie .I-mi pare bine ca am reusit sa te dobor psihic si moral .
Fizic nu ma interesezi .
MIE I-MI PLAC STELELE ALEA STRALUCITOARE ,NU LICURICII :!:
RAMAI IN PLATA DOMNULUI . :!: DOMNUL SA TE AIBA IN PAZA . :!:
NU MAI INCERCA SA TE AGATI DE MINE ,NU ESTI DE CALIBRUL MEU ,DACA DOAR IN DOUA ZILE AM REUSIT SA TE DISTRUG :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de Vladut Mateianu »

daca tot este sa facem publice ip-urile, iata :

Petre Iulian este MIRON , iar Prietenila este tot el ! Si ce daca ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: razboiul clonelor ???

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: Ca ti-ai pierdut mintile si nu mai judeci cand scrii facandu-ma NEMERNIC ,cu toate ca pot sa-ti fiu tata ,asta i-mi dovedeste cat de mult am reusit sa te fac sa ma visezi si sa te gandesti la mine in orice clipa si cu orice ocazie .
vreau sa ma lepad de satana! :D :D :D
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”