Yeti contra Iuga !!!!!!

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Nea Yugo ai inceput sa-ti bati joc de emisiunea ta si e pacat. Hai ca am inteles cu emisiunile consecutive de la mv 2 stiu ca tie si tie foame si mai ciugulesti un ban , dar sa vi in aprilie cu emisiuni de acum 2 ani de la Tancabesti e cam de fasole. daca nu-ti arde de emisiune lasai mai omule pe alti s-o faca !

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

yeti

Mesaj de cata bh »

Yeti

Inainte sa critici pe cineva mai bine judeca
Florentin face deocamdata singura emisiune la care sa te poti uita si o face din BANII LUI !!!!!
Nu iti place uita-te la altceva si basta...tipic rominesc acest gen de comportament...rushinica
Cata bh

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

Nea Iety, de la MV2 nu am luat niciun leu! Deocamdata. Dar iti multumesc pentru idee. In timp ce tu te "plictiseai" de moarte cu filmari mai vechi (pe care nu le-am difuzat niciodata), eu eram plecat la Haromfa. Daca ai fi urmarit topicul respectiv ti-ai fi dat seama de ce nu fac ceva "proaspat". Si mi-ai mai dat o idee extraordinara. O sa-i las pe altii sa faca emisiunea. Te bagi? Sau cunosti pe cineva care doreste? Ca de dat cu piatra... :evil:
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

ce dracu ma baieti ca doar sunteti baieti destepti ! cine face ceva moca , "din pasiune" in ziua de azi ? yuga ? nu cred. minte ca da bine la telespectatori, da moare de foame fara emisiunea asta.
Yugo daca ai fost la haromfsa de ce nu dai imagini si dai cu drogatii aia de la tancabesti de acum 3 ani ?

catabh, vezi ca yuga face singura emisiune din tara, nu are concurenta , ca daca avea era pe ultimu loc la audienta !
fac eu emisiunea dar muncesti tu in locu meu ? ca sunt miner, dar o fac din pasiune, nu castig nici un ban ! :roll: :evil:

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

:arrow: :cry:
Ultima oară modificat Joi Apr 05, 2007 2:43 de către Florentin Iuga, modificat 1 dată în total.
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Yugo, eu ma ascund dupa un nume de maimuta, dar tu te ascunzi dupa o fatza de maimutza ! sau poate porti masca ! :lol:
te cinzstesc cu un kebab ?

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

Esti off topic. Am sa-l rog pe Vladut sa stearga aberatiile ultimelor postari si sa se pastreze strict subiectul Info pescar.
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Florentine, de sters nu sterg nimic, dar aici te poti "distra " in continuare cu pretenu ' Yeti ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

Vladut, eu am avut bun simt si mi-am sters singur ineptiile scrise la nervi. Te-am rugat ceva si imi pare rau ca ai crezut ca va veti putea distra pe seama mea si alui Yeti. Postarile mele se vor opri, aici.
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dupa cum ti-am spus si personal, eu nu voi sterge nici o postare, nu sunt Mutilutza Cocean, iar aici este un site mai libertin.
Ceea ce ai facut tu, adica ca ti-ai sters postarile, s-a putut intampla datorita unor erori ale siteului, probleme pe care le vom rezolva in cel mai scurt timp !
Iar daca tu crezi ca altceva nu avem de facut decat sa ne distram pe seama "discutiei " tale cu Yeti, este numai problema ta.... :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”