CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
alintudose
Mesaje: 45
Membru din: Mie Aug 07, 2013 22:29

CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de alintudose »

Sper ca moderatorii sa aiba simtul umorului. :P
Lasati-ne jucaria inca 2-3 saptamani , nu fiti rai... Dupa care-l puteti lua si baga la sa-ipun.,,
Ca nu i-am spus sa poarte tot timpul........................ Si nu vreau sa confunde gustul propriu cu multiplele arome primite de pe forumuri. Era nevoie de topicul asta dpdv igienic , sa nu se intoxice dreaq individu'.
Eu o sa ma opresc , acum trebuie sa organizez una finala nationala de pescuit stationar U23 , sa avem pe cine trimite anul viitor la categoria asta la CE , CM... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de miyagi »

alintudose scrie:Sper ca moderatorii sa aiba simtul umorului. :P
Lasati-ne jucaria inca 2-3 saptamani , nu fiti rai... Dupa care-l puteti lua si baga la sa-ipun.,,
Ca nu i-am spus sa poarte tot timpul ............................... Si nu vreau sa confunde gustul propriu cu multiplele arome primite de pe forumuri. Era nevoie de topicul asta dpdv igienic , sa nu se intoxice dreaq individu'.
Eu o sa ma opresc , acum trebuie sa organizez una finala nationala de pescuit stationar U23 , sa avem pe cine trimite anul viitor la categoria asta la CE , CM... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aline sa ma duci si pe mine la el cand ajung pe-acolo. 8)
Urban culture.

alintudose
Mesaje: 45
Membru din: Mie Aug 07, 2013 22:29

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de alintudose »

Scuze , fanica , am fost ocupat cu pescarii penali. Te pupam , pe dinti cand zambesti , cu ciocan de 10 kile... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cei care vor merge anul viitor afara , la categoria lor. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
In imagini vezi niste tineri , care traiesc pentru pescuit. Se bucura. Iubesc ceea ce tu incerci sa distrugi. Si pentru cei ca ei , noi ceilalti te... si-ti .... , dupa care ti-o .... Capisci ?
Fişiere ataşate
DSC05993 (640x480).jpg
DSC05993 (640x480).jpg (186.87 KiB) Vizualizat de 2446 ori
DSC05994 (800x600).jpg
DSC05994 (800x600).jpg (242.38 KiB) Vizualizat de 2446 ori

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de Stefan Popescu »

Măi ..........
Nu mai aburi copiii ăștia că sunt campioni naționali. Mai bine dă-i un telefon juristului AGVPSR, dl. Dancu și vezi dacă a primit adresa federației cu privire la loturile naționale. Probabil că vei fi managerul potăii cu care te tot afișezi............................
PS Dacă te tot dai așa mare sculă, de ce nu vii până la mine? În curte, unde nu ne vede nimeni, putem regla acest diferend. Dar ești prea laș pentru așa ceva. Odată ne-am întâlnit pe stradă, dar ai întors capul, ai uitat? Viteazule!

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de RazvanG »

Stefan Popescu scrie:Măi ..........
Nu mai aburi copiii ăștia că sunt campioni naționali. Mai bine dă-i un telefon juristului AGVPSR, dl. Dancu și vezi dacă a primit adresa federației cu privire la loturile naționale. Probabil că vei fi managerul potăii cu care te tot afișezi............................
PS Dacă te tot dai așa mare sculă, de ce nu vii până la mine? În curte, unde nu ne vede nimeni, putem regla acest diferend. Dar ești prea laș pentru așa ceva. Odată ne-am întâlnit pe stradă, dar ai întors capul, ai uitat? Viteazule!

Ba Popescule,hai ca ma bag eu in locul omului.Si jur ca daca ma arzi,nu numai ca ma las de pescuit,dar sa moara masa daca nu plec si din tara :!: :!: :!:

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de Stefan Popescu »

Problema este un pic mai complicată. Individul nu este un om, ...........!

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de Anti FRPS »

.............. de la Alba , daca acum ai hartiile alea cu care te poti sterge la ... , crezi ca iti poti permite orice ?

Imagine

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de Stefan Popescu »

Da. De ce nu ne identifici și tu? Ai putea să iei și tu una.........................

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de Vladut Mateianu »

Bai presedinte de C.A.P. , s-au umflat muschi pe tine de ai inceput sa-i ameninti pe toti ? :evil:
Daca vrei sa continui sa scri pe aici, lasa limbajul asta si scrie despre planurile tale de viitor sau alte lucruri legate de pescuit ! :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CINE NU MERGE IN PORTUGALIA LA CM CRAP

Mesaj de Stefan Popescu »

Nu am planuri de viitor. Am realizat tot ce mi-am propus. Totuși, pentru poziția ta demnă, o să mai fac un efort pentru ca tu să dispari din pescuitul sportiv.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”