Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de RazvanG »

arsinel scrie:
Stefan Popescu scrie: De exemplu, legea sportului te obligă, ca și club sportiv, să deții o bază sportivă, în cazul de față un lac, pe care să poți organiza activitățile de pregătire și competiție pentru proprii sportivi. Nici un club nu s-a obosit să facă rost de o asemenea locație, fie prin luarea în folosință de la Apele Române fie să-și construiască un asemenea obiectiv.
Nea Popescule ia vezi ca din cate stiu eu clubul nostru cam detine lacul Chiroiu 4 unde ne pregatim cand avem timp si chiar ne intrecem intre noi de 2,3 ori pe an.
Asa ca nu cred ca esti tocmai la zi informatile!
Arsinele,tu poti sa ai si Oceanul Atlantic,TOT FRANT RAMAI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de arsinel »

RazvanG scrie:
arsinel scrie:
Stefan Popescu scrie: De exemplu, legea sportului te obligă, ca și club sportiv, să deții o bază sportivă, în cazul de față un lac, pe care să poți organiza activitățile de pregătire și competiție pentru proprii sportivi. Nici un club nu s-a obosit să facă rost de o asemenea locație, fie prin luarea în folosință de la Apele Române fie să-și construiască un asemenea obiectiv.
Nea Popescule ia vezi ca din cate stiu eu clubul nostru cam detine lacul Chiroiu 4 unde ne pregatim cand avem timp si chiar ne intrecem intre noi de 2,3 ori pe an.
Asa ca nu cred ca esti tocmai la zi informatile!
Arsinele,tu poti sa ai si Oceanul Atlantic,TOT FRANT RAMAI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Garcione fa liniste in sala te rog ! :lol: :lol: :wink:
Mai bine zi pe unde o ardem la salau in toamna asta?
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de ionut72 »

De exemplu, legea sportului te obligă, ca și club sportiv, să deții o bază sportivă
Fugi d'aci, bai pigulici trist, ca nu te obliga la asta nici o lege, nu mai induce lumea in eroare! Am eu 2 amici care au infiintat fiecare cate un club sportiv si nu i-a obligat legea sa detina nici o baza sportiva.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Digital »

Val scrie:Nu mai vorbiti de lumea crapista ... ea nu exista !! Este ZERO ! Are consistenta osului de meduza ....

Vad pe lista la CN lui Popescu citiva pescari .... vad ca nimeni nu face nimic , decit a umple la infinit pagini de Forum .
Scriu de ceva vreme si explic si explic , si va spun si cartile si totusi in cea mai buna oportunitate ivita vreodata de a iesi de sub un jug , oricare ar fi ala , nu faceti nimic . Dar NIMIC !
Asteptati prajitura tot de la aia care v-au furat , dezamagit , manipulat , fu..t , jignit , samd ...Pentru ca din cauza voastra nu se mai baga nimeni !! Prosti ca raposatul , Vladeanu , Pangica , Stanila , nu se mai gasesc sa se ia in piept cu toti , ca sa le ia lumea dupa aia mortii prin p..a si fa ii faca cum faceti voi pe aici . Pentru ce ? Cine se baga sa faca ceva , ajunge in fix 20 minute subiect de topic ....
Nu sunteti decit o adunatura jalnica de forumisti , fara coaie si fara nici o dragoste fata de acest fenomen. Sa ne dea .... asta e vorba aici . Cine sa va dea ceva , bai colega ? Stati la usa federatiei si la usa AGVPS , cum stateau aia batrini odata , sa le dea aprobare de butelie sau de TV color .... ALO ! Treziti-va ! Au trecut niste ani de atunci ....
Puneti mina si organizati-va ! Si o sa aveti cu toti !!
M-am lamurit .
Ma gandesc la modul serios daca este cazul sa im incetez si eu postarile pe acest minunat Forum de neputinciosi .
Sa va mearga bine !
Incercati sa mai cititi odata cele scrise mai sus,poate cine stie........
Stima
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:
Vladut Mateianu scrie:Cinstitule si corectule Fane, daca nu vrei bani, atunci de ce ai infintat federatia ? Din pasiune ?
Astept un raspuns la obiect, nu citate celebre sau vreun copy-paste.
O să-ți răspund, deși nu meriți să-mi pierd timpul cu tine. Î
Stiu ca nici cu mine n-are sens sa-ti pierzi timpul, dar imi raspunzi?! Bineinteles, punctual.
Urban culture.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Tu nu meriți nici măcar să fi scuipat. Nu o spun eu, ci cei care te cunosc.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:Tu nu meriți nici măcar să fi scuipat. Nu o spun eu, ci cei care te cunosc.
Normal ca nu merit sa fiu scuipat Dobitocule daca n-am facut nici-un rau nimanui, spre deosebire de tine in care toata lumea isi varsa dejectiile ca-ntr-un wc-u.
Dar tu eschivezi din nou. Sa faci bine sa ai contractele in regula la toata lumea :wink: .
Urban culture.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vladut Mateianu scrie:

Pigulici, ori esti prost ori te faci ca nu intelegi intrebarea ! CE AI TU DE CASTIGAT DIN TREABA ASTA ? Faza cu "am vrut sa fac ceva ptr pescuitul sportiv" las-o ptr prostii tai ..... (acum cateva zile declarai ca nu te intereseaza pescarii sportivi, acum ce faci, te-ai sucit ?)
Ai sucombat sau nu vezi si scriu mai mare ? :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Trebuie neapărat să câștigi ceva? Asta este diferența dintre noi. Și este esențială.
Îmi mențin afirmația că nu mă interesează pescarii sportivi, ci pescuitul sportiv. Sesizezi diferența? Nu mă prinde postura de cloșcă. Pe asta o încercați voi, fără succes.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Deci faci totul din pasiune... am inteles.
Asa se explica de ce nu ai una de un leu prin buzunare si atarni pe la mesele pescarilor... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”