România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pescuit

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de popescu59 »

(Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile. )

Razvane despre ce boicot vorbesti ? Omu are la ora asta in buzunar liste cu multi pescari si cluburi care sunt de partea lui . Vad ca ai uitat ca romanul este curva .Ia sa vedem va avea cine sa merga in Aprilie la CM in San Marino ???
Omu e pus la punc cu hirtii nu cu vorbe si povesti pe forumuri .

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de RazvanG »

popescu59 scrie:(Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile. )

Razvane despre ce boicot vorbesti ? Omu are la ora asta in buzunar liste cu multi pescari si cluburi care sunt de partea lui . Vad ca ai uitat ca romanul este curva .Ia sa vedem va avea cine sa merga in Aprilie la CM in San Marino ???
Omu e pus la punc cu hirtii nu cu vorbe si povesti pe forumuri .
Ai dreptate Nae,ai dreptate....sa-ti iau bilete ptr CM-ul care se va tine acolo?
Zici ca esti un prieten al meu care s-a turnat singur ca nu bungheste literele alfabetului :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”