cum ramane ??

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: cum ramane ??

Mesaj de miyagi »

andrei vladeanu scrie:....
Asta e ca sa ne inchizi gura. Am inteles. Sa fi sanatos.
Urban culture.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de andrei vladeanu »

cornel.s scrie:
andrei vladeanu scrie:
Cristi Y scrie: cum ramane Andrei cu cele afirmate mai sus ??? consider ca esti dator cu niste explicatii , ..............................................
................................................................ tu ai trecut la a judeca persoana mea.
Pentru ca ai creeat in public rumoare Andrei. Ce-i asa de greu de priceput. Si nu numai atat ci si o multitudine de nedumeriri. Cum sa te mai inteleaga omul? Cum sa te mai ia de bun, dupa cum a fost pana acum? Ce sa mai creada din ce spui?
Si eu te-as intreba acum si special am ales momentul asta, cum credeai tu la momentul ala, de vorbeai atat de imperativ, ca o sa va acreditati o scoala de antrenori? nu mai amintesc de celelalte ca incepe sa mi se para desuet subiectul federatie, pe de-antregul. Aici e vorba numai si numai de tine si sa zicem fostii tai fani pe care i-ai dezamagit ca Marica aseara.
nu vreau sa ma ia nimeni de bun, sa ma inteleaga sau sa ma creada.

nu e treaba mea sa acreditez scoli de antrenori sau sa fac federatii.

unde am sa fiu solicitat sa pun umarul pentru a schimba actualul sistem competitional (agvps) am s-o fac.

in caz contrar, ma voi rezuma la pescuit si la "fanii" mei care nu au habar de mizeria asta ci doar interactioneaza cu mine pe teme pescaresti.
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

andrei vladeanu scrie: chestiunea asta cu citatul vorbelor mele mai vechi nu prea te ajuta, pentru ca ai putea gasi pe cineva care sa-ti gaseasca si tie declaratia destul de recenta potrivit careia ai terminat cu postatul pe forumul asta. in fine...
nu merge comparatia , tu esti cel care te vrei lider deci deontologia si corectitudinea ta sunt luate in calcul
andrei vladeanu scrie:cum ramane? astept indicatii de la federatie cu ce am de facut. asa ramane.
pai federatia unde vrei sa-ti valorifici calitatiile pana acum doar a mintit , maine este al doi-lea termen pt campionatul national , sa nu mai vorbim de participarea la campionatul mondial , campionat la care faci tu referire in postarea de sus si pentru care pui conditii invocand legalitatea si onestitatea federatiei

andrei vladeanu scrie:cat despre pishat, stiu ca tu te-ai pishat pe mine cu subiect si predicat prin postarile tale. nu m-ar fi deranjat daca te-ai fi rezumat la a-mi comenta si critica deciziile sau actiunile. tu ai trecut la a judeca persoana mea.
deciziile sau actiunile intreprinse de tine sunt hotarate si puse in aplicare de PERSOANA TA , influntata si coordonata de interese , iar aceste decizii tin foarte mult de conduita morala
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de andrei vladeanu »

am inteles, tataie, ca din punctul tau de vedere am o conduita moarala lamentabila. ok. totusi, puteai sa te abtii in a face declaratiile astea publice din niste motive pe care nu are rost sa le mai pomenesc.

inca o data, nu ma vreau nici lider, nici deontolog, nici corect.
The One Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: cum ramane ??

Mesaj de miyagi »

andrei vladeanu scrie:
cornel.s scrie:
andrei vladeanu scrie:
Pentru ca ai creeat in public rumoare Andrei. Ce-i asa de greu de priceput. Si nu numai atat ci si o multitudine de nedumeriri. Cum sa te mai inteleaga omul? Cum sa te mai ia de bun, dupa cum a fost pana acum? Ce sa mai creada din ce spui?
Si eu te-as intreba acum si special am ales momentul asta, cum credeai tu la momentul ala, de vorbeai atat de imperativ, ca o sa va acreditati o scoala de antrenori? nu mai amintesc de celelalte ca incepe sa mi se para desuet subiectul federatie, pe de-antregul. Aici e vorba numai si numai de tine si sa zicem fostii tai fani pe care i-ai dezamagit ca Marica aseara.
nu vreau sa ma ia nimeni de bun, sa ma inteleaga sau sa ma creada.

nu e treaba mea sa acreditez scoli de antrenori sau sa fac federatii.

unde am sa fiu solicitat sa pun umarul pentru a schimba actualul sistem competitional (agvps) am s-o fac.

in caz contrar, ma voi rezuma la pescuit si la "fanii" mei care nu au habar de mizeria asta ci doar interactioneaza cu mine pe teme pescaresti.
Adica vrei sa spui ca nici eu n-am habar!? Crede-ma frate ca am habar pe anumite paliere mai mult decat ai tu cu Fane la un loc. Cu toata experienta ta pe baltile din tara, din afara si din cadrul institutiilor cu care ai relationat. Am un handicap fata de tine. Nu sunt liber de contract. Din patos mi-am permis sa ma descarc pe tine mai devreme si sa-ti adresez niste intrebari acum, doar ca sa-ti semnalizez ceva.
Imi cer scuze ca te-am deranjat, dar iti urez sa gandesti si sa abordezi totul impartial ca altfel mediocritatea te-ar putea prinde din urma.
A fost un epilog. Nu voi mai reveni pe subiect.
In rest, respectul cuvenit si spor!
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

te-ai enervat pasarica ??? :lol: :lol: :lol: :lol: la-s ca-ti trece :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: cum ramane ??

Mesaj de gabi1 »

Cristi Y scrie:in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
Fane, te-ai infierbantat la clitoris sau te mananca-n sfincter ??? :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: cum ramane ??

Mesaj de ionut72 »

Cristi Y scrie:in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
E inteligent rau, piguliciul: atata stie atata face. S-a umflat orezu'n el. Presedintili smardoi :D :D

Da' tot e ceva, dupa ce mi-a trimis si mie unul asemanator, acu' fo' luna, a invatat sa scrie corect "ma-ta"! :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

ionut72 scrie:Da' tot e ceva, dupa ce mi-a trimis si mie unul asemanator, acu' fo' luna, a invatat sa scrie corect "ma-ta"!
pai la el in balastiera se invata gramatica fara diacritica

la cata educatie are sunt convins ca si actele de scoala le-a falsificat bizonul federal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

poate ne povesteste prigoria de popescu cum l-au zidit colegii de serviciu in birou la revolutie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ia zi mai derbedeu batran sa auda si baietii :lol: :lol: :lol: toata viata ai fost un sifonar si un tzepar :twisted: :twisted:

si aici intre pescari tot cu minciuni si cu falsuri umbli bai caricatura

crezi ca te vor scoate la lumina cei cativa sobolani care te sustin ?? vise conasule ...vise !!

baga de seama pe unde umbli ca au inceput hingherii sa stranga maidanezii si s-ar putea sa te trezesti cu latzul de gat .. bai presedinte comunitar :twisted: :twisted: :twisted:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”