Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de RSC »

ionut72 scrie:... vezi acuzele jalnice al englezilor dupa CM 2012).
..au avut mentori romani :wink:


@DumiD si scornel
vedeti mai bine de "barna" de la voi, nu de "paiul" meu...
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de ionut72 »

..au avut mentori romani :wink:
Ceea ce, daca e adevarat, e cu atat mai grav pentru ei :wink:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
teo44
Mesaje: 808
Membru din: Lun Apr 18, 2011 11:26
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de teo44 »

Unde s-a ajuns :oops: mergeti ls pescuit repede, George, moderius HELP :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de gor965 »

teo44 scrie:Unde s-a ajuns :oops: mergeti ls pescuit repede, George, moderius HELP :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Teo, asa e iarna, lumea mai refuleaza si-si mai da cu parerea si pe langa subiect ... mai ales cand subiectul nu-ti da spatiu de manevra ! Acest topic prezinta in fapt o decizie pe care au luat-o deja cei de la Brasov...mai departe ce sa se discute lumea? Ori esti de acord cu decizia lor, ori nu ...si gata, s-a terminat subiectul ! :D Dar, cum spuneam, iarna daca stai degeaba, iti vin idei ! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de miyagi »

RSC scrie:
ionut72 scrie:... vezi acuzele jalnice al englezilor dupa CM 2012).
..au avut mentori romani :wink:


@DumiD si scornel
vedeti mai bine de "barna" de la voi, nu de "paiul" meu...
Eu nu am barna ca fac echilibristica la paralele :mrgreen: .
Dar acum fi sincer. Ce ai vrut sa spui cu toate astea? Concret. Fiecare are dreptul la propria-i opinie. Daca eu nu consider, chiar daca ma-nsel ( problema mea ), caci CN-ul trebuia lasat pana la capat pentru a proba anumite acuzatii, sau corectate neajunsurile sau suspiciunile in timp util, ca din cauza felului in care s-a decis dupa prima etapa s-au adus prejudicii grave lotului Carping, ca ENERGY-ul trebuia sa nu fie asociat cu absolut nici-un derapaj, neinclus in vreo discutie despre participare directa sau nu la CM-ul din Portugalia, sa-i fie pus la indoiala titlul CN-ului din cauza faptului caci Carpingul a trebuit sa-si spele onoarea in tribunal datorita faptului ca la masa verde nu se mai pot rezolva lucruri, nu mai exista toleranta necesara s.a., ... tu-mi vi cu citate din Plesu?!
Despre ce barne sau paie vorbim?!
Iti spun sigur ca pe balta, unde se aduna toata lumea, nu exista astfel de discutii aiuritoare si interminabile, dar ca sa vezi asta trebuie sa mergi acolo. Daca esti nepescuit te-apuci de filozofia pestelui sau teoria chibritului. Sau e mai interesant traficul pe net?
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de miyagi »

Pic cu pic se umple lacul.
Felicitari Energy!
Felicitari Carping!
Sunt convins ca ati avut destule discutii impreuna inainte de luarea acestor decizii, iar astea presupun pasii ce trebuiesc facuti pentru normalizare. Eu asta am vazut si de-asta mi-am dat si cu parerea. Altfel nu as fi indraznit sa intinez vreunul dintre branduri, ca despre asta vorbim intr-un final. Doar cine n-a creat unul sau intretinut nu stie ce inseamna un brand si nici nu-i pasa cata munca distruge ofensandu-l public.
Sa auzim de bine ca poate de folclor unii suntem satui!
Urban culture.

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de Sorin Daringa »

Asteptati titlul asta de campioni mondial de atatia ani.Pe toti v-am vazut incurajand pe forum inainte de competitie...sa dea D-zeu sa devenim CM.Si acuma cand ati devenit va kk-ti pe voi si va judecati.
Rusine mi-e ca sunt roman....
Tin sa felicit lotul Energy si rusine Carping pt aceste marsave jocuri de culise.
Poate ca sunt Off topic..dar am scris aici ca asa mi-a venit.
Cornele..ia vezi bre nu ti-a iesit somnu de pe vad... vad ca nu reusesti sa ai toate ideiile intr-un singur post..tre sa le insiri pe 10
Imagine

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de RSC »

@scornel,DumiD
Am inteles ca nu va place de Plesu ca e fripturist...ok...

pv**.**
Gandurile unui pescar
Will

"In concluzie pescarul roman e vazut in societate ca un betiv, mereu cu peste in traista, si cu foarte putina educatie."


Intrebare: Cum e Will? :D
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de RSC »

cornel.s scrie:...Doar cine n-a creat unul sau intretinut nu stie ce inseamna un brand si nici nu-i pasa cata munca distruge ofensandu-l public...
Cine pe cine a ofensat public si unde?
Cate branduri ai creat tu sau ai intretinut?


ps:1. Daca creezi un brand si vrei sa-l promovezi trebuie sa ai grija cum o faci ca sa nu-l alterezi! De fapt Carpingul a dat in judecata votul si hotararea celorlalte cluburi...d-aia n-ar merita nici "buna ziua"...
2. Nu mai zgandari ca mai rau le faci acolitilor tai...
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
Vali_ms
Mesaje: 74
Membru din: Mie Feb 09, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Targu Mures

Re: Decizie Energy Brasov referitoare la CM

Mesaj de Vali_ms »

Oamenii astia au avut ceva la mana ce multi si-ar fi dorit sa aiba,o participare sigura la CM din 2013,un drept pe care cu greu ti-l poti dobandi pe balta,si au renuntat la el.....va spun ceva oameni buni:de ar avea 25 % din populatia acestei tari un astfel de caracter,am trai intr-o alta Romanie!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”