Lot pentru CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Andrei I »

Da ma Razvane...da las ca se dezgheta si revin la gropile mele :D
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

@Andrei Ionita --- dragul meu tiu pe oriunde intrii , tot scuipati o sa iti gasesti ! De ce ? Ia verica-te personal si dupa aia sa scrii ceva pe undeva ?! Chiar nu imi pot imagina ca un baiat tinar ca tine dupa 2-3- 4 sezoane de pescuit sa isi puna in semnatura ..titulatura Groparul !!! Se pare ca asa te simti ..si atunci de ce ne mai derajenzi ? Ne pierzi vremea ... si zau ca nu cu tine vom deslusi vreo varianta la ce ne preocupa pe noi toti ceilalti care ne dorim , sa nu FIM GROPARI !

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Lot pentru CN

Mesaj de RazvanG »

Val scrie:@Andrei Ionita --- dragul meu tiu pe oriunde intrii , tot scuipati o sa iti gasesti ! De ce ? Ia verica-te personal si dupa aia sa scrii ceva pe undeva ?! Chiar nu imi pot imagina ca un baiat tinar ca tine dupa 2-3- 4 sezoane de pescuit sa isi puna in semnatura ..titulatura Groparul !!! Se pare ca asa te simti ..si atunci de ce ne mai derajenzi ? Ne pierzi vremea ... si zau ca nu cu tine vom deslusi vreo varianta la ce ne preocupa pe noi toti ceilalti care ne dorim , sa nu FIM GROPARI !
Val ,asteptam si eu un raspuns .Asa este Andrei,nu-l poti schimba cand vine vorba de tine.ii place lui sa te tachineze :wink:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

shimanobig scrie:
Val scrie:@Andrei Ionita --- dragul meu tiu pe oriunde intrii , tot scuipati o sa iti gasesti ! De ce ? Ia verica-te personal si dupa aia sa scrii ceva pe undeva ?! Chiar nu imi pot imagina ca un baiat tinar ca tine dupa 2-3- 4 sezoane de pescuit sa isi puna in semnatura ..titulatura Groparul !!! Se pare ca asa te simti ..si atunci de ce ne mai derajenzi ? Ne pierzi vremea ... si zau ca nu cu tine vom deslusi vreo varianta la ce ne preocupa pe noi toti ceilalti care ne dorim , sa nu FIM GROPARI !
Val ,asteptam si eu un raspuns .Asa este Andrei,nu-l poti schimba cand vine vorba de tine.ii place lui sa te tachineze :wink:
Dragul meu , dar tu cine esti si cine te recomanda ?? Toti scriem cu nume propriu si tu un anonim ... te apuci sa ma intrebi ce ?

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Andrei I »

Val scrie:@Andrei Ionita --- dragul meu tiu pe oriunde intrii , tot scuipati o sa iti gasesti ! De ce ? Ia verica-te personal si dupa aia sa scrii ceva pe undeva ?! Chiar nu imi pot imagina ca un baiat tinar ca tine dupa 2-3- 4 sezoane de pescuit sa isi puna in semnatura ..titulatura Groparul !!! Se pare ca asa te simti ..si atunci de ce ne mai derajenzi ? Ne pierzi vremea ... si zau ca nu cu tine vom deslusi vreo varianta la ce ne preocupa pe noi toti ceilalti care ne dorim , sa nu FIM GROPARI !
Eu nu inteleg de ce vorbesti tu in numele tuturor...si te erijezi in cunoscatorul opiniilor tuturor forumistilor la adresa mea :D
Eu sa ma verific personal? cum? unde? :D

Eu va plictisesc ca imi place sa ii fac audienta lui Vladut pe site (te oftici?)...si crede-ma ca noi doi in tandem ..suntem AMANDOI de rasul curcilor si audienta e maxima :D
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Andrei I scrie:
Val scrie:
Andrei I scrie:@ Shimanobig

Bai baiatule :D sa iti intre bine la dovleac...cand Val era de varsta ta, avea 2 joburi, era in liceu si terminase deja facultatea!!! asta inseamna ambivalenta polivalenta :lol:

@ Val
Zambaretii pusi inseamna ca nu trebuie sa te ataci e doar o gluma nevinovata
Nevinovat , o sa im iau si eu 2 luni cu suspendare , pentru mutilare .....Tu deja esti marcat !
Sariiiti ma bate :D
Nu te bate mai nimeni ...poate sa iti mai dea ceva de mincare ... ca din ce scrii si cum te comporti inspiri ceva multa mila fata de un om suferind . O sa incerc sa te reglez si cu problema ta , cu toate ca la ce basini ai in cap .... e nevoie de multa munca ... Nu te-a certat nimeni cind erai mic !!de varsta .
La ce TUPEU FANTASTIC AI !!! ma mira ca ai un salariu ! Esti tipologia oamenilor care vin la angajare , le spui ce vrei de la ei si ce bani le propui , si imi spun ... Domne ...eu merit infinit mai mult ... De ce ? De aia .... ma cheama Andrei Ionita ...
Ultima oară modificat Mie Feb 22, 2012 18:21 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Lot pentru CN

Mesaj de RazvanG »

Val scrie:
shimanobig scrie:
Val scrie:@Andrei Ionita --- dragul meu tiu pe oriunde intrii , tot scuipati o sa iti gasesti ! De ce ? Ia verica-te personal si dupa aia sa scrii ceva pe undeva ?! Chiar nu imi pot imagina ca un baiat tinar ca tine dupa 2-3- 4 sezoane de pescuit sa isi puna in semnatura ..titulatura Groparul !!! Se pare ca asa te simti ..si atunci de ce ne mai derajenzi ? Ne pierzi vremea ... si zau ca nu cu tine vom deslusi vreo varianta la ce ne preocupa pe noi toti ceilalti care ne dorim , sa nu FIM GROPARI !
Val ,asteptam si eu un raspuns .Asa este Andrei,nu-l poti schimba cand vine vorba de tine.ii place lui sa te tachineze :wink:
Dragul meu , dar tu cine esti si cine te recomanda ?? Toti scriem cu nume propriu si tu un anonim ... te apuci sa ma intrebi ce ?

Val,eu ma numesc Garcea Razvan,am 12 clase plus cativa ani de facultate la Educatie fisica si sport.Casatorit ,cu un copil la activ.In prezent lucrez la SC MEETCARP srl. imi place sa cred ca sunt in stare sa pescuiesc si la specia crap.
Cred ca am fost foarte politicos cand am intrat in discutie iar daca am vazut ca s-a inchegat un dialog,am cutezat sa merg mai departe.
Daca am cutezat a te deranja ,imi cer scuze si intrerupem aici orice dialog.
Este OK?
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Genes Florin »

NU L-AI INVATAT PE VAL RAZVANE?
stie prea multe si nu stie ce sa tina pt el si ce sa spuna si la lume...
are lipici la trafik :wink:
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Ma rog - e un inceput . Totusi , este Ok cu varsta si cu tot ce ai scris . Suntem aproape la fel . ....
Faptul ca lucrezi la Meetcarp - nu te avantajeaza si nici nu vad ca te mandresti cu aceasta oportunitate , scrii cu nick name ...Sau pentru ca acum 3 ani aceasta firma nu exista , eu si Bibu foloseam nada lor direct , deci nu te vad in nici o postura in care tu sa imi ceri mie sa iti raspund la intrebari la modul cum le scrii , cu lipsa de respect ?
Poate le faci alta introducere ? Ce zici ? Reusim sa fim respectuosi ? Chiar si de fatada ....Asta daca vrei si raspuns ...
Ultima oară modificat Mie Feb 22, 2012 18:31 de către Val, modificat 1 dată în total.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Genes Florin scrie:NU L-AI INVATAT PE VAL RAZVANE?
stie prea multe si nu stie ce sa tina pt el si ce sa spuna si la lume...
are lipici la trafik :wink:
Genes tu ce cauti aici ?? Cum sa iti raspund eu tie ? Vad ca nu intelegi nimic . Ti-e teama ?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”