Un gest de onoare pentru toti

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

Pentru ca vad ca multi vorbesc si nimeni nu face nimic , si pentru ca imi dau seama cat de greu ii este acestei echipe nationale din acest an , propun sa-i ajutam .

Indiferent de suma care se va stringe , pentru ca eu banuiesc ca toti vom fi solidari , Vali Vesa nu este un manager care sa isi bata joc de bani .
Are si asa o gramada de probleme sa stringa o suma decenta , la atitea si atitea care s-au scris pe aici . Asta e un gest concret ...ajutam campionii . Iar pentru 1-2 antrenamente si competitie .... e mult financiar . Sa nu uitam ca Portugalia nu e colea linga noi ! Au avut ghinion , hai sa-i ajutam , fara AGVPS si federatie ..

Incep aceast sprijin , pentru deplasarea echipei nationale la CM din Portugalia , prin donarea sumei de 300 EUR . Rog pe Vali sa imi spuna unde trebuie sa ii virez .
In masura in care colegii pescari se vor implica , rog sa posteze si un cont public unde ne putem aduce contributii cat de mici , dar din suflet , pentru a sustine echipa nationala .

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de DumiD »

donatii pentru clubul Ovidius vrei sa spui, ca nu-i tot aia cu echipa nationala.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

DumiD scrie:donatii pentru clubul Ovidius vrei sa spui, ca nu-i tot aia cu echipa nationala.
In acest an 2013 - e acealsi lucru . Echipa nationala = Ovidius . Deranjeaza ?

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Stefan Popescu »

Val scrie:Pentru ca vad ca multi vorbesc si nimeni nu face nimic , si pentru ca imi dau seama cat de greu ii este acestei echipe nationale din acest an , propun sa-i ajutam .

Indiferent de suma care se va stringe , pentru ca eu banuiesc ca toti vom fi solidari , Vali Vesa nu este un manager care sa isi bata joc de bani .
Are si asa o gramada de probleme sa stringa o suma decenta , la atitea si atitea care s-au scris pe aici . Asta e un gest concret ...ajutam campionii . Iar pentru 1-2 antrenamente si competitie .... e mult financiar . Sa nu uitam ca Portugalia nu e colea linga noi ! Au avut ghinion , hai sa-i ajutam , fara AGVPS si federatie ..

Incep aceast sprijin , pentru deplasarea echipei nationale la CM din Portugalia , prin donarea sumei de 300 EUR . Rog pe Vali sa imi spuna unde trebuie sa ii virez .
In masura in care colegii pescari se vor implica , rog sa posteze si un cont public unde ne putem aduce contributii cat de mici , dar din suflet , pentru a sustine echipa nationala .
Acum o să ai ocazia să verifici caracterul vitejilor de pe acest forum. Oricum, jalnică situație. Parcă erai prieten cu Șelaru. Nu contribuie și el personal la această Cutie a milei? Poate și Bentu și chiar pensionarul SRI Orhei!
PS Șterge postarea asta. Dacă ai măcar un dram de respect pentru Vali Vesa.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de DumiD »

Val scrie:
DumiD scrie:donatii pentru clubul Ovidius vrei sa spui, ca nu-i tot aia cu echipa nationala.
In acest an 2013 - e acealsi lucru . Echipa nationala = Ovidius . Deranjeaza ?
nicidecum, daca Steaua e totuna cu echipa nationala :lol:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

Stefan Popescu scrie:
Val scrie:Pentru ca vad ca multi vorbesc si nimeni nu face nimic , si pentru ca imi dau seama cat de greu ii este acestei echipe nationale din acest an , propun sa-i ajutam .

Indiferent de suma care se va stringe , pentru ca eu banuiesc ca toti vom fi solidari , Vali Vesa nu este un manager care sa isi bata joc de bani .
Are si asa o gramada de probleme sa stringa o suma decenta , la atitea si atitea care s-au scris pe aici . Asta e un gest concret ...ajutam campionii . Iar pentru 1-2 antrenamente si competitie .... e mult financiar . Sa nu uitam ca Portugalia nu e colea linga noi ! Au avut ghinion , hai sa-i ajutam , fara AGVPS si federatie ..

Incep aceast sprijin , pentru deplasarea echipei nationale la CM din Portugalia , prin donarea sumei de 300 EUR . Rog pe Vali sa imi spuna unde trebuie sa ii virez .
In masura in care colegii pescari se vor implica , rog sa posteze si un cont public unde ne putem aduce contributii cat de mici , dar din suflet , pentru a sustine echipa nationala .
Acum o să ai ocazia să verifici caracterul vitejilor de pe acest forum. Oricum, jalnică situație. Parcă erai prieten cu Șelaru. Nu contribuie și el personal la această Cutie a milei? Poate și Bentu și chiar pensionarul SRI Orhei!
PS Șterge postarea asta. Dacă ai măcar un dram de respect pentru Vali Vesa.
Cu ce nu am dram de respect fata de Vali Vesa , daca m-am gandit , recunosc fara sa il intreb , sa incerc sa il ajut intr-o chestie pe care in premiera o intimpina !? Pina acum pleca lumea cu banii AGVPS , acum trebuie sa isi faca rost de bani pe cont propriu pentru lot .
La cite proptele i-ai pus tu , ma gandeam sa contribuim noi .... pescarii .

Pui si tu ceva ?
Hai ca nu lesini dintr-o suta de eur !! Ban cu ban se face treaba ..

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Stefan Popescu »

Eu am deja banii pregătiți pentru lotul național. O să vedem cine pleacă. Oricum, Ovidius nu va reprezenta România. A refuzat sprijinul federației în acest sens.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

Stefan Popescu scrie:Eu am deja banii pregătiți pentru lotul național. O să vedem cine pleacă. Oricum, Ovidius nu va reprezenta România. A refuzat sprijinul federației în acest sens.
Baga-ti banii in c..r sau la banca . Nu vei avea nevoie de ei . E nevoie sa va mai dea cineva in p..a lui pe toti ...si sa lasati pescarii sa isi faca treaba , ca prea ne-ati inebunit cu rahaturi .

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Stefan Popescu »

V-ați dat deja proba de capacitate și a ieșit un mare chix!

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

Stefan Popescu scrie:V-ați dat deja proba de capacitate și a ieșit un mare chix!
Fiecare cu ce poate mai nea Popescule . Matale nici nu ai inceput ...... unde am dat eu chix !
Schimba hartiile alea de le invarti toata ziua cu oameni reali ....si sa te vad atunci . Cind esti singur in pestera d-tale , sigur ca poti invarti si destine si caractere , samd ... mai nasol este cind stai face to face cu oameni reali ... si mai mult , buni pescari .
Repet - unde am dat eu chix , d-ta visezi noaptea sa ajungi ...

Si repet - nu te usuci dintr-o suta de eur ! fa un gest ...
Ultima oară modificat Dum Iul 14, 2013 18:20 de către Val, modificat 1 dată în total.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”