Anunt-contestatie Senior

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de Val »

????????????

Ce spui tu Dane aici ?? Si pe cine acuzi ??? Hai sa nu ne jucam cu vorbele..... Suntem o natie a dracului de parsiva , care nu recunoaste din instinct nici o autoritate , pentru ca intotdeauna cel judecat este mai destept decit judecatorul votat tot de el , o natie de pigmei morali care nu isi mai recunosc nici macar spusele si deciziile , samd - chiar nu inteleg postarea ta si contextul ei ???
Bine ca mai este putina vreme si scap ......... AMR 27 zile ...

Asta ca sa nu mai vorbesc de integritatea ta morala , care a permis anumite furturi de parole pe anumite site-uri ! . :oops: :oops:

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de Pasa »

Val scrie:????????????

Ce spui tu Dane aici ?? Si pe cine acuzi ??? Hai sa nu ne jucam cu vorbele..... Suntem o natie a dracului de parsiva , care nu recunoaste din instinct nici o autoritate , pentru ca intotdeauna cel judecat este mai destept decit judecatorul votat tot de el , o natie de pigmei morali care nu isi mai recunosc nici macar spusele si deciziile , samd - chiar nu inteleg postarea ta si contextul ei ???
Bine ca mai este putina vreme si scap ......... AMR 27 zile ...

Asta ca sa nu mai vorbesc de integritatea ta morala , care a permis anumite furturi de parole pe anumite site-uri ! . :oops: :oops:
La Mangalia apevisti nu au AMR
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

dan _city_center

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de dan _city_center »

[quote="Val"]????????????

Ce spui tu Dane aici ?? Si pe cine acuzi ??? Hai sa nu ne jucam cu vorbele..... Suntem o natie a dracului de parsiva , care nu recunoaste din instinct nici o autoritate , pentru ca intotdeauna cel judecat este mai destept decit judecatorul votat tot de el , o natie de pigmei morali care nu isi mai recunosc nici macar spusele si deciziile , samd - chiar nu inteleg postarea ta si contextul ei ???
Bine ca mai este putina vreme si scap ......... AMR 27 zile ...

Asta ca sa nu mai vorbesc de integritatea ta morala , care a permis anumite furturi de parole pe anumite site-uri ! . :oops: :oops:

scuze la baieti.am ciugulit putina vodca cu cola :D nu am participat la concurs si nici nu stiu ce s-a intimplat.
am vazut ceva legat SENIOR si am zis sa intru.miine cind ma voi trezi distrug toate probele .rezolv usor si cu martorii.bag la mapa domnului presedinte tot ce vrea muschiul meu.
daca e nevoie mai trimit inca un buchet mare de flori.

cornel
Mesaje: 91
Membru din: Mar Feb 09, 2010 0:10
Puncte: 0
Localitate: buzau

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de cornel »

DrHook scrie:
a1mer scrie:Vladut te-as ruga frumos pe viitor sa nu mai interpretezi tu postarile mele cum iti convine ci asa cum apar ele.
M-am exprimat asa doar in contextul in care se respecta regulamentul stabilit de voi....crede-ma ca nu ma bucur deloc.
ps:echipa mea a jucat corect.
Mai Cristi tu vorbesti de suparare cand la inceputul competitiei faceai braile iar pe noi ne-ai facut panaramele grupei?
Esti un flacau plin de el, tare-n gura si nu pot recunoaste cu bune rezultate in pescuit, dar asta nu face sa desconsideri alti pescari.
Stiu ca nu te intereseaza parerea mea.
Fir intins in urmatoarea etapa.


Genes :lol: :lol: Cristi de care vorbesti tu eu un mare caracter frate , uite cateva exemple : maiden Moderator N-am uitat insa de a1mer , care are o bila neagra de la mine. Am batut palma pentru niste swingeri, acum ceva timp, iar a doua zi m-a anuntzat ca i-a vandut. Neserios pot spune...
sorinB
member Si de la mine o bila neagra ptr. a1mer, tot acum ceva timp am batut palma (virtual) cu el ptr. niste avertizori, iar a doua zi mi-a spus ca nu-i mai trimite ca prin curier e prea complicat, etc.
claudiudnl
new member O bila neagra pt. a1mer .Am vbit vineri (21.01.2010)cu el pt pat si scaun la 250 si am ramas ca stabilim luni cum le trimite.Azi am sunat si mi-a zis ca a gasit cumparator in Bucuresti si ii este mai convenabil sa le dea acolo desi am ramas intelesi ca mi le trimite.f neserios


pt aducere aminte ......http://www.crap.ro/forum/phpBB2/viewtop ... 968d486182
Greselile din care nu inveti sunt esecuri. Greselile din care inveti devin lectii!

samanoske72
Mesaje: 530
Membru din: Sâm Noi 28, 2009 21:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de samanoske72 »

...ce ti-e si cu invidia asta ,frate.cred ca daca nu ar exista situ-urile astea,care initial ar trebuie sa fie de socializare ,a-ti ramane cu baltile goale si bilele pe rafturi. aveti o satisfactie mare atunci cand faceti piedica aluia care mai scoate capul din multime si este mai bun ca voi.nu va mai satura Dumnezeu!

Avatar utilizator
a1mer
Mesaje: 250
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 2:31
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de a1mer »

Cornel...no name...no face..no number....ne cunoastem cumva...am fost la vreun spritz impreuna...sau cum? :twisted: :twisted:
ps:cainele moare de drum lung si ........ :mrgreen:

pss:Marius_bn scrie

Toata stima si nota maxima pentru zenhor. Oameni de caracter...
Aceleasi laude si pentru a1mer

concluzia:vulpea cand nu ajunge la struguri zice "e acrii" ...asa ca Dl Cornel mai sapati :lol:
Trofim Cristian

CS Green Lake

cornel
Mesaje: 91
Membru din: Mar Feb 09, 2010 0:10
Puncte: 0
Localitate: buzau

Re: Anunt-contestatie Senior

Mesaj de cornel »

a1mer scrie:Cornel...no name...no face..no number....ne cunoastem cumva...am fost la vreun spritz impreuna...sau cum? :twisted: :twisted:
ps:cainele moare de drum lung si ........ :mrgreen:

pss:Marius_bn scrie

Toata stima si nota maxima pentru zenhor. Oameni de caracter...
Aceleasi laude si pentru a1mer

concluzia:vulpea cand nu ajunge la struguri zice "e acrii" ...asa ca Dl Cornel mai sapati :lol:



pai deia nu ma primeste nimeni in club ca nu am caracteru tau ........... :mrgreen:
Greselile din care nu inveti sunt esecuri. Greselile din care inveti devin lectii!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”