bataie de joc la Bunget lacul 2

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
stefanel
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iun 14, 2010 13:35

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de stefanel »

Respectul, limbajul civilizat nu mai exista?

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Naepamfil scrie:
petcuvicto scrie:
"clonele "pentru mine sunt niste "tirfe"!!!!!Asa ca mars pe centura "tirfa"!!!! :D [/b]
teai trezit din betie haladitule. ai iesit la lumina oroarea naturi. nu am pretenti la tine ca dumnezeu a fost zgircit cu uni cind a impartit creier. la tine nu a mai ajuns, linge blide care esti. ce dracu cauti tu intre pescari ma ineptule. nu vezi ca debitezi numai stupizeni? e foarte grav ca nu iti dai seama si insisti in prostie mojicule. petcuvicto nu pot avea nimic cu tine saracule, tu nu esti decit un biet slujbas al palatului insarcinat cu organizarea taberelor. te astept pe centura treanta.[/quote]

Am inteles,nu esti pe centura pentru ca azi este luni si este lipsa de clientii,dar lasa ca recuperezi tu.........vineri si simbata,asa ca nu mai fi suparat :D !!!! Apropos,cite zeci de "sfinctere" ai pupa si ai linge tu ca sa fi un"sarac" si "un biet slujbas" ca mine???? :lol: :lol: :lol:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Victoras Petcu »

BASESCU scrie:Neapanfil vreau sa ajung si eu la intalnirea voastra daca ma primiti ? O sa intarzai ca vin cu bicicleta .
Voi cu ce veniti si unde ?
Poi,tu stii sa mergi pe bicicleta? Tu ai curajul asta? Tu care ai "sfincterul" varza???? Tu care nu ai curajul sa postezi cu numele tau???? Tu care te ascunzi in spatele tastelor!!!! :lol: :lol: :lol:
Victoras Petcu

aly0506
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 12, 2010 12:47

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de aly0506 »

BASESCU scrie:aly0506 1.000 euro este prea mult .Iti opresti 500 mai faci rost de 5.000 sa ai pentru spaga la medici si neaparat sa ai asigurarile platite .Cand ai toate astea da un semn si ALX va fi langa tine . Ultimul pe care la atins se afla la vulcanizat cu diagnosticul electrocutat de fulger .

base eu sunt valentin simescu , imi asum responsabilitatea daca ma duc la reanimale sau daca mie scris sa mor, mor cu capul sus ca de 37 de ani sunt baiat , sa,mi spui sa,ti dau adrese unde ma poti gasi dar daca trebuie sa astept dupa pisici travestite ca voi o sa inbatranesc , voi sunteti ca vrabiutele cand vedeti pisica sburati ,iar cand ajungeti pe balcon incepeti sa ciripiti ,iar de bani imi duci grija tu mie sa pun 5000 e pe dreapta ,le am ,hai unde este alx ,daca va vinde lumea ce mai faceti , ca atunci sa fi sigur ca upssssss te trezesti cu mine langa , si nu se lasa cu fulger , o sa iti trimit un film sa vezi real ce se intampla

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de andrei vladeanu »

valentin
cei trei au fost banati. am rugamintea sa termini cu zmardoiala pe forum
multumesc
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de oanavictor »

aly0506 scrie:D_lor ofer 1000 euro cine mil vinde pe ALX ,
fara bani -Val Pangica :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Remus Munteanu
Mesaje: 195
Membru din: Lun Mai 17, 2010 8:19

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Remus Munteanu »

Fratilor..asta e un site de pescuit nu de K-1 .Va rog sa nu va luati de mine sa ma amenintati ''cu bataia'' ca e cale lunga pana la Piatra-Neamt ,dar e urat sa ''degeneram '' la modul asta...De ce nu puteti sa pescuiti fara jigniri,amenintari,''smardoiala''..Nu am nimic absolut cu nimeni.da' e pacat ,fratilor PESCARI... :mrgreen: :mrgreen:
PS. Andrei V.,te invit la o ciorba de burta la Central la semifinala de la Lates si Belmondo are ceva ''prospaturi'' :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1055
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de stefanmuraru »

aly0506 scrie:
Ba taxa care este pe sait este pentru baieti destepti pentru fraieri este scumpa balta , iar eu muschi nu prea am dar credema ca am belit (daca sti ce inseamna daca nu intreaba ) la viata mea multi oameni si mari si mici si cu muschi si fara muschi daca o singura data iti mai aud gura nu cred ca mai ajungi pana pe balta , sa moara tata daca nu vin pe balta la voi si poti sa cumperi nu unul tot bgs ca nu mai ajungi la nici un concurs te belesc din cap pana in picioare faiere de azi sa taci
Mesaj modificat de Crapmania.ro

Te rog, fara injurii.


/ignore

valer
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iun 11, 2010 16:46

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de valer »

dl. Bogdan Caba
Este regretabil nivelul la care au ajuns discutiile si consider disproportionate reactiile celor implicati fata de un conflict,in fond,minor.
Nu inteleg de ce problemele personale se extind asupra unei intregi organizatii,sau,la fel de nefiresc ,genereaza comparatii intre cele doua lacuri.Personal,in calitate de proprietar al lacului Chiroiu 4 am fost deranjat de taxa solicitata,in conditiile in care am oferit o taxa preferentiala membrilor Natural Carp si tot personal,in calitate de membru Green Lake am fost deranjat de nerespectarea intelegerii dintre cluburile noastre privind reducerea taxelor.Clubul GL nu inseamna lotul GL,respectiv unii membri care va sunt antipatici,ci peste 50 de pescari care nu au aderat la club numai pt a pescui pe Chiroiu dar si pentru un ansamblu de avantaje oferite de apartenenta la club,printre care taxele preferentiale pe alte lacuri.Regret ironia din postarea care a generat conflictul,nu are vreo legatura cu teama de concurenta,Chiroiu4 isi propune sa ocupe un segment de nisa in peisajul lacurilor de profil.Caracteristicile sale -dezavantaje pt.unii pescari-reprezinta o atractie pt altii,completate de experienta unei iesiri in natura intr-un loc in care am intervenit doar atit cit a fost necesar pt a-l face practicabil pescuitului.In masura in care ma fac vinovat de turnura acestui conflict,imi cer scuze.

Valer Russu

Avatar utilizator
andrei22
Mesaje: 385
Membru din: Lun Feb 08, 2010 21:28
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de andrei22 »

Pacat ca domnul Bogdan Caba este un om de nota 10 si lasa pe uni sa vorbeasca in numele lui cum ar fii acest Valentin Simescu care din cate am citit in postarile lui se vede cel putin Nutu Camataru.
Pacat si pentru acest site ca mai sunt uni pescari incepatori(ca mine de exemplu) care vad astfel de tiganisme pe un site dedicat unui sport numit 'Pescuit Sportiv" nu Pescuit in Mahala.

Nu sunt nici o clona,nu sunt in nici un club,nu tin partea nimanui nu am nimic cu nimeni.
Dar fiti macar civilizati oameni buni.

Va doresc fire intinse in urmatoare etapa la bunget un lac foarte frumos.
DACIC CARP CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”