1. Fatulescu - Stelu (HOOK)
2. Badulescu-Popescu Eduard (HOOK)
3. Genes- david - Stanciu Bogdan (HOOK)
4.Petre Iulian + Neacsu Mircea + Govoreanu Marius (GREEN LAKE)
5.Dan Stoica - Domnica Ciprian (GREEN LAKE)
6.Stefan Muraru -Ionescu Tiberiu (GREEN LAKE)
7.George Alex.+ Serban Daniel (GREEN LAKE)
8.Ionescu Marian +Georgescu Nicolae (GREEN LAKE)
9.Ghita Adrian -Cazacu Bogdan (GREEN LAKE)
10. Albert Ciprian-Adrian Capata (CARP CLUJ SOCIETY)
11. Mircea Rusu-Razvan Cuc (CARP CLUJ SOCIETY)
12. Marian Manases-Ciprian Muresan (CARP CLUJ SOCIETY)
13. Dani Dan - Claudiu Cozma (TRANSILVANIA CARP MIRROR )
14. Marian Vrancianu - Marian Moldovan (TRANSILVANIA CARP MIRROR )
15. Ardeleanu Ioan - Adrian Zavoianu (TRANSILVANA CARP MIRROR )
16. Giurca Stefan - Suteu Ovidiu - Jurjuman Paul (FREE CARP DEVA) ACHITAT
17. Avram Cristian - Bujita Catalin – partener (FREE CARP DEVA)
18. Negrila Dorin - Valea Marius – partener (FREE CARP DEVA)
19. Dani Ruiu + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
20. Doru Badila + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
21. Bogdan Buzatu + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
22. Pate Florin -Matei Marius (GREEN LAKE )
23. Vali Bosman - Alin Jantea (GREEN LAKE )
24. Szeghedi Istvan – Dorin Farcas – Mihai Schiopu (NORD CARP)
25. Bolboaca Cristian – Rocaru C-tin (NORD CARP)
26. Arany Laszlo – Ardelean Mihai (CARP-FAN) ACHITAT
27. (PLANET CARP)
28. Andrei Oprescu + parteneri ACHITAT
29. Val Pangica
30. Dargos Sinca - Toto
31. SmartFishing 1
32. SmartFishing 2
33. SmarFishing 3
34. Liviu Cimpureanu + Bogdan Alexandru
35."TEHNO FISH TEAM"
36. Speed 1
37. Speed 2
38. Speed 3 (Radu Badica)
39. Szabo Laszlo & Nemtoi Andrei
40. Anton Ciprian- Mihai Teodor (HOOK)
41. Narcis Ulan - Ionut Burcea
42.Dan Andrei+partener
43.Bora Burak-Razvan Ulmeanu
44.Brebu Cristian + Petroaica Adrian.
45.Dan Constantin - Andrei Ionita
46.Toni ACKERMAN Moisi Cristian (C.S. CRAP ARAD)
47.Stefan Babita
48 Bebe Costache -
49 Oana Victor -
50-Moise-Dumitrescu
51.Dobre Marius+partener
52.Serban Ionut +Partener
53.Vali Sburlan + Costin Boja
54.Ovidius 1
55. Mr. fish 1
56. Mr. fish 2
57. Cornel Serban - Cosmin Pascu
58.Birau Nicolae-Birau Razvan-Szabo Imre ACHITAT
59.Daniel Sinca-Pentilescu Cornel-Silaghi Florian ACHITAT
60.Beceru constantin-Dumitru Cristian ACHITAT
61.Magic bait 1
62.Alin Chiorean+parteneri
63.George Bordianu + Sandu „camion” (Catcher Team) ACHITAT
64.Cristi Vaileanu - Sorin Ionescu
date plata:
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA
CIF: 16284499
CONT: RO06BUCU1721210411070RON
ALPHA BANK – suc. D-NA GHICA
Inscrierile pt. 3 etape (1500 lei/echipa) se incheie pe 1 martie 2012
Inscrierile pt. cate o etapa (1000 lei/echipa) se incheie cu 7 zile inaintea fiecarei etape
Gheorghe Cozma - S-a achitat pentru CNPC Sarulesti in contul APCR cu ORDIN DE PLATA nr 1 din 27.02 2012 suma de 1500 RON. Platitor Cozma Elvira. scrieti echipa completa nu va reperez pe tabel
S-a achitat pentru CN Sarulesti in contul APCR cu ORDINUL DE PLATA nr 6 din 29.02.2012 suma de 1500 RON.
pt echipa:C.S. Crap Arad Ackerman Anton-Moisi Cristian
Sanatate!